Şimdi Ara

Adobe, ücretsiz bir Photoshop sürümü hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adobe, ücretsiz bir Photoshop sürümü hazırlıyor

Fotoğraf düzenleme konusunda en yetenekli ve popüler uygulama olarak gösterilen Photoshop uzun yıllar boyunca Adobe firmasına önemli gelirler kazandırdı. Bugün koşullar daha fazla kullanıcı kazanmayı gerektiriyor ve Adobe de beklenen hamleyi yapıyor.

Ücretsiz Photoshop sürümü nasıl olacak?

Adobe geçtiğimiz yıl ortak çalışanlar arasında biraz daha fazla etkileşimi sağlayan ancak düzenleme konusunda çok kısıtlı bir Photoshop tarayıcı sürümü yayınlamıştı. Firma şimdi daha fonksiyonel bir sürüm üzerinde çalışıyor.

Ayrıca Bkz.Adobe, popüler Photoshop ve Illustrator uygulamalarını tarayıcıya getirdi

Tarayıcıdan erişilen ücretsiz Photoshop sürümünde temel düzenleme araçlarının olduğu ifade ediliyor. Böylece Photoshop tecrübesini deneme şansı olan kullanıcıların Creative Cloud aboneliğine yönelmesi ihtimal dahilinde olacak. Bu da daha fazla abone demek. Şimdilik Kanada’da erşime açılan tarayıcı versiyonu yıl sonuna doğru daha fazla ülkeye sunulacak. Sadece Adobe hesabı kullanım için yeterli.

Kaynak:https://www.engadget.com/adobe-will-release-a-free-version-of-photoshop-on-the-web-195111997.html

• Pixlr, photopea gibi alternatifleri kullananları çekmek içindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha178 -- 15 Haziran 2022; 10:43:50 >
  • Bol kırpılmış ve bol reklamlı...?
  • Programda dosya buyuyunce hayvan gibi kasiyor. Tarayicada mouse'u hareket ettiremezsin.
  • Open-source yazılımlar öyle bir noktaya geldi ki, Autodesk ve Adobe gibi vampir firmalar boyun eğmek durumunda kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpeck -- 15 Haziran 2022; 13:53:18 >
  • maxpeck M kullanıcısına yanıt
    Autodesk'i bilmiyorum ama Adobe paraya para demiyor. Lisans satmayı bırakıp aylık/yıllık abonelik satmaya başladığından bu yana karı kat kat arttı. MS'de Office ile aynı şekilde. İnsanlar sınırsız, yıllarca kullanım için 250$ vermiyorlar ama aylık kira olarak 25$ veriyorlar. Kendilerini de karda sanıyorlar.
  • myhotyro M kullanıcısına yanıt
    Algı böyle birşey. Birde şu mantık var. Sınırsız kullanımda eski sürümünü yıllarca kullanıyorsun ama senin işine yaramayacak yeni sürümüne ulaşmak için yeniden para vermek gerekiyor. Bu yüzden de insanlar kendini güncel hisssedemiyor.
  • photopea <3
  • gimp varken adobe daha çok bekler

• Adobe zii ve Adobe Sncr patcher bunu beğendi
  • Deneme sürümü (trial) ayrı ücretsiz (freeware) ayrı şeyler. Haber başlığı ve içeriği yine kafa karıştırmış durumda.
  • Archmeister kullanıcısına yanıt
    Basit islemler icin ideal. Buyuk islemler yapamazsin. Yuksel bir donanim ister.
  • Archmeister kullanıcısına yanıt
    Ben CS6 kullanmis biri olarak alisagelmis arayuzu kullanmak isterim.
  • ben hala end-of-life olmasına rağmen Adobe Fireworks kullanıyorum. Adobe, imaj işleme konusunda gerçekten çok iyi. Vampirlikle suçlanmayı haketmeyecek kadar iyi.

• DJ_DISCO D kullanıcısına yanıt
    10 yıl önce Photoshop CS6 ve Corel X6'ya dünyanın parasını vermiştim. İşimi rahatlıkla görüyor. Yeni güncel sürümlerin hiç bir artısını göremedim gerekte yok zaten
  • sürekli grafik işim olsa photoshop'a aylık para vermek yerine affinity photoyu bir kerelik satın alırım.

• Zamanı gelmişti

• Amatörler için iş görür, ama çoğu özellik kısıtlanacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.