Şimdi Ara

Adnan Polat + Rijkard + Fenerbahce (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chakra

quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gremory

Ömer Üründül laflarıyla,Hıncal kafasıyla yazılan yazılar.Berezilya ve türevleri,pata küteciler.Adnan burdaysa Rijkaardda burda kabul edin.Defans ile forveti birleştiren,Elano benzeri 2 adamla iş çözülür.

Hıncal hakikaten de bilmiyor
    Adam Rijkaard a habire salladı ama rijkaard takımı uçurdu
    Harbiden hıncal anlamıyor bu işten
    Hıncal haksız
    En büyük Rijkaard
    4 kupa, süper sistem, sokakta dik gezen taraftarlar
    cici rijkaard, kaka hıncal

Fener maçından sonra yorumların çok değişti. Yıkıcı yorumlar yapmaya başladın.
    Halbuki aklı başında, yapıcı yorumlar yapardın, takımına güven duyardın.
    Hesabını kime verdiysen tekrar Taner'e.

Gördüğüm doğruları yazmak yıkıcı olmak değildir. Öncelikle birbirmizin yorumlarına saygı duyacağız. Herkes sizin gibi düşünecek diye bir şey yok. Bana göre de şu andaki Rijkaard gerçeğini görmemek yıkıcı yorumdur, Galatasaray'a kötülüktür. Yani her şey ne güzel, rijkaard güzel ,güzel günler göreceğiz lalala diye yazmak doğru taraftar olmaksa ben bu tanımı onaylamıyorum. Hıncal rijkaard efendiyi çok kötü hırpaladığı zaman ben de kızıyordum ama adam haklı çıktı. Ligin sonuna dayandık ama ortada bir şey yok. Beni, hıncalı veya sizin gibi düşünmeyeni sevmiyorsunuz diye söylediklerini, yazdıklarını lütfen düşünmemezlik etmeyin.
    Ayrıca takımıma dünyada tek kişi kalsam yine güven duyarım, benim güvenemediğim rijkaard efendidir.
    İnşallah sizin bildiğiniz, benim göremediğim şeyle vardır ve haklı çıkarsınız ve karşıma geçip "sen harbiden bu işi bilmiyorsun, bak sonuçta biz haklı çıktık" dersiniz ve ben de sizlerden özür dilerim, haksızlık etmişim derim.
    Ama şu anda gördüklerim bu ve bunları yazmam beni kötü Galatasaray lı yapmaz.

Abi sende demiyormuydun Rijkaarda güvenmek lazım istikrar yakalamak lazım diye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

Tabi ya Topal pas vermek istiyor Keita 30 40 metrede Arda 30 40 metrede iste Elano yaklastimi biraz daha kolay pas atabiliyoruz.
    Maclari nasil hangi gözlükle bakiyorsunuz sizler ya Gs takimindaki en büyük sorun kopuk oynamasi neymis orta sahaya geliyormus adamlar cogu zaman mudahele yapmadigi gibi geriye yardim sifir zaten top almaya geldikleride yok.
    O yüzden dedik sistem bu tarz oyunculari ne kadar orta sahada yakin tutarsan okadar az hata yapar diye.
    Allah askina gidin cesitli gazetelerdeki yazarlari okuyun sevdikleriniz yada sevmedikleriniz hadi biz anlamiyoruz onlardami aptal ya ?
    Hepsi söylesmi bunlar icinde eski yöneticlerde dahil onlarda aptal siz zekisiniz Gs 5 e 5 dayali sistem oynamaya kalkiyor iyi pas yapan adam dahi hareketsiz oyniyan bir takim icinde bu isi yapmakta zorlanir.
    Mac bakmiyorsunuz
    Yazarlari okumuyorsunuz
    Yorumlari dinlemiyorsunuz
    Tek bildiginiz Rijkard borazanligi cok bilirim ayaklari yeter ya.

Tamam biz maç bakmıyoruz yazarları okumuyoruz falan esasa taraftar sensın işte söyle bu sene esas taraftar olarak takıma ne gibi katkılar sagladın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: black jack

quote:

Orijinalden alıntı: berezilya

quote:

10 degil 1000 kerede anlatsan ayni degmez harbiden sizlere.
    Devam edin beklemeye hayirli olsun anlatiyorsun adam anlamiyorsa bosuna ugrasmiycaksin su tarz taraftar yapisi Fbnin en geri dönemlerinde bile olmamistir.

kapasite meselesi birazda.

hucum hattımız türkiyenin en iyisi ama orta sahamız kötü diyor biri. orta sahayı kötü gösteren ileridekilerin geri gelmemesinidir.bunu düşünemiyor.futbol takım oyunu. bloklar arası yakın olacakki iyi pas yapabilirsin.

bjk de kimler var. fink-ernst-toroman üçlüsü.elano tarzından oyuncu yok(ama nasıl paslaşıyorlar.çünkü bunlara tello-holosko-hatta bobo geliyor.yakın oynuyorlar).ileride bobo-tello-holosko- var. bunlarda geri geliyor top rakipte iken.gio-jo-keita bazen geliyor geriye.aradaki fark yardımlaşmadır.elano santos tarzı oyuncuların bu takımda bana göre yeri yok.bir tane arda yeter.

futbolda orta saha forvet ayrımı yoktur.bir bütün halinde hareket edersin.

Yuhh diyorum yuhhh
    Santos geri gelmıyor hee he bu arada bizim sistemle bjk nin sistemını bir tutup bak onlarınkı geri geliyor bizimkiler gelmıyor demissin ya ... Keita da Santos ta en uçta ve kanatta oynayan isimler ama adamlar orta sahaya yardım ediyor ... Bu takımdakı sorun orta sahadakı bazı futbolcuların nerede duracaklarını bilmeyip yerlerini kaybederek ordan oraya boş boş koşmasıdır bunların basındada Mustafa Sarp gelir ...

He bu arada Roohans öyle bir soru sorma kimleri getirirsen getir yaranamazsın onlara ... Onlar sistem istemez onlar istikrar bilmez bam güm oynayacan defanstan biri şişirecek misal servetilerdeki forvette topu indirmeye calısacak top inerse ve bizde kalırsa ataga kalkacaz kalmazsa hadi bir daha ...

geçen sene gs topu ileri şişiriyordu değil mi? benficayı hertayı böyle yendi değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

10 degil 1000 kerede anlatsan ayni degmez harbiden sizlere.
    Devam edin beklemeye hayirli olsun anlatiyorsun adam anlamiyorsa bosuna ugrasmiycaksin su tarz taraftar yapisi Fbnin en geri dönemlerinde bile olmamistir.

kapasite meselesi birazda.

hucum hattımız türkiyenin en iyisi ama orta sahamız kötü diyor biri. orta sahayı kötü gösteren ileridekilerin geri gelmemesinidir.bunu düşünemiyor.futbol takım oyunu. bloklar arası yakın olacakki iyi pas yapabilirsin.

bjk de kimler var. fink-ernst-toroman üçlüsü.elano tarzından oyuncu yok(ama nasıl paslaşıyorlar.çünkü bunlara tello-holosko-hatta bobo geliyor.yakın oynuyorlar).ileride bobo-tello-holosko- var. bunlarda geri geliyor top rakipte iken.gio-jo-keita bazen geliyor geriye.aradaki fark yardımlaşmadır.elano santos tarzı oyuncuların bu takımda bana göre yeri yok.bir tane arda yeter.

futbolda orta saha forvet ayrımı yoktur.bir bütün halinde hareket edersin.

Yuhh diyorum yuhhh
    Santos geri gelmıyor hee he bu arada bizim sistemle bjk nin sistemını bir tutup bak onlarınkı geri geliyor bizimkiler gelmıyor demissin ya ... Keita da Santos ta en uçta ve kanatta oynayan isimler ama adamlar orta sahaya yardım ediyor ... Bu takımdakı sorun orta sahadakı bazı futbolcuların nerede duracaklarını bilmeyip yerlerini kaybederek ordan oraya boş boş koşmasıdır bunların basındada Mustafa Sarp gelir ...

He bu arada Roohans öyle bir soru sorma kimleri getirirsen getir yaranamazsın onlara ... Onlar sistem istemez onlar istikrar bilmez bam güm oynayacan defanstan biri şişirecek misal servetilerdeki forvette topu indirmeye calısacak top inerse ve bizde kalırsa ataga kalkacaz kalmazsa hadi bir daha ...

geçen sene gs topu ileri şişiriyordu değil mi? benficayı hertayı böyle yendi değil mi?

Niye 1 2 macın örneğini veriyon ???
    Bu sene basında ilk 6 maçta Gs kötümü oynuyordu bunu düşün ...
    Bu arada taraftarlıgımzıa laf ediyon sen gerçek taraftarsın ya bu sene Gs ye ne gibi maddi manevi destek sagladın yazarmısın ?

• quote:

quote:

Tabi ya Topal pas vermek istiyor Keita 30 40 metrede Arda 30 40 metrede iste Elano yaklastimi biraz daha kolay pas atabiliyoruz.
    Maclari nasil hangi gözlükle bakiyorsunuz sizler ya Gs takimindaki en büyük sorun kopuk oynamasi neymis orta sahaya geliyormus adamlar cogu zaman mudahele yapmadigi gibi geriye yardim sifir zaten top almaya geldikleride yok.
    O yüzden dedik sistem bu tarz oyunculari ne kadar orta sahada yakin tutarsan okadar az hata yapar diye.
    Allah askina gidin cesitli gazetelerdeki yazarlari okuyun sevdikleriniz yada sevmedikleriniz hadi biz anlamiyoruz onlardami aptal ya ?
    Hepsi söylesmi bunlar icinde eski yöneticlerde dahil onlarda aptal siz zekisiniz Gs 5 e 5 dayali sistem oynamaya kalkiyor iyi pas yapan adam dahi hareketsiz oyniyan bir takim icinde bu isi yapmakta zorlanir.
    Mac bakmiyorsunuz
    Yazarlari okumuyorsunuz

Tamam biz maç bakmıyoruz yazarları okumuyoruz falan esasa taraftar sensın işte söyle bu sene esas taraftar olarak takıma ne gibi katkılar sagladın ?

Bunlar sacma seyler taraftar olarak mac bile baksan en basitinden Rating saglarsin o bile takima katkidir, yaz döneminde forma falan aldim bunlara girecek degilim.
    Asil sorun burada 15 20 kisinin sürekli olarak digerlerini rencide etmesi olayi aptal salak durmuna sokmasi olayi, zaman gecipde takke düsüp kel meydana cikincada bu sefer haksiz oldugunuz halde gene ayni sekilde devam ederim olayi.
    Burada diger arkadaslarimizin ben sabir ederim dedigini nerden biliyorsununuz ?
    Burada kim neden Rijkardi elestiremez diye sabitsiniz ? insan zeki bir varliktir hoslandi, hoslanmadigi herseyi elestirir sever kimseye bunun hesabini evrmek zorunda degildir.
    Hoca geleli kac ay olmus ortada hangi sistem ve basari var 9 ayda olmayan 2 3 aylik yaz döneminde nasil olucak ?
    Yukarda bir örnek verdim 4macta cömezlerle 2 kere yendigimiz 1 kere berabere kaldigimiz ezeli rakibimizin taraftarlarina karsi yüzümüz varmi adamlar ciddiye bile almiyor artik ya.

Bunlara cevap verin girip sürekli kendiniz gibi düsünmeyenleri yargilar gibi hareket etmeyin

• quote:

quote:

quote:

Mac bakmiyorsunuz
    Yazarlari okumuyorsunuz

Bunlar sacma seyler taraftar olarak mac bile baksan en basitinden Rating saglarsin o bile takima katkidir, yaz döneminde forma falan aldim bunlara girecek degilim.
    Asil sorun burada 15 20 kisinin sürekli olarak digerlerini rencide etmesi olayi aptal salak durmuna sokmasi olayi, zaman gecipde takke düsüp kel meydana cikincada bu sefer haksiz oldugunuz halde gene ayni sekilde devam ederim olayi.
    Burada diger arkadaslarimizin ben sabir ederim dedigini nerden biliyorsununuz ?
    Burada kim neden Rijkardi elestiremez diye sabitsiniz ? insan zeki bir varliktir hoslandi, hoslanmadigi herseyi elestirir sever kimseye bunun hesabini evrmek zorunda degildir.
    Hoca geleli kac ay olmus ortada hangi sistem ve basari var 9 ayda olmayan 2 3 aylik yaz döneminde nasil olucak ?
    Yukarda bir örnek verdim 4macta cömezlerle 2 kere yendigimiz 1 kere berabere kaldigimiz ezeli rakibimizin taraftarlarina karsi yüzümüz varmi adamlar ciddiye bile almiyor artik ya.

Bunlara cevap verin girip sürekli kendiniz gibi düsünmeyenleri yargilar gibi hareket etmeyin

Tamam artık tartısmaya gerek yok karton taraftarlık yapıp daha sonra tv den macı bile izlesem Rating saglarım o bile takıma katkı diyenle hiç tartısamam ...
    Siz online hayatta takımı eleştirin biz takımın cefasını çekeriz korkma maça giderken yollarda dert çekeriz maçtan geliriz günlerce sesimiz kısık dolasırız iş yerınde uykusuz kalırız ..
    Gsbonus cıkartıp 3 5 kurus takıma katkı saglamak için bir yerlerımızı yırtarız .. Ama bir zaferde veya şampiyonlukta en ön safta olursunuz, işte böyle kötü gittiğimizdede ona buna suna istifa diye bagıran yine siz olursunuz sonra gelir birde taraftarlık dersi verirsiniz ...

• hıncal uluç fatih terime sallardı hıncal uluç mustafa denizliye sallardı huncal uluç lucescuya sallardı hıncal uluç geretse sallardı hıncal uluç skibbeye sallardı hıncal uluç bülent korkmaza sallardı ... Allah aşkına kimdir iyi teknik direktör hıncala göre ? hıncal hayatında futbol oynamış mı ? ayrıca çoğu sabır gerekir diyen taraftarımızında yeter rijkaard demeleri bizim futbolumuz neden gelişmiyor sorusunun grafik yardımı ile açıklaması gibi birşey olmuş ... barcelona ile ilgili 2006 yılında güntekin onayın yazdığı bir yazı var forumda .. onu çerçeveletip asmak lazım .. üst konu falan olmalı .... beşiktaş yönetimi o yazıyı okuyup aklı selimle hareket etse ve tiganayı göndermese iddia ediyorum yine herşekilde 1 kere şampiyon olurdu ..bu kadar zormu rijkaardı bir sene daha desteklemek ... yıllarını futbola vermiş bir insanı bu 4-3-3 den vazgeçmediği için başarısız olur demek insafsızlık değilmidir ? bu işler 4-3-3 den vazgeçmekle oluyorsa bu kadar futbol adamı gerizekalı mı ? yazık diyorum ... geçen sene skibbe yollandı başarısız olduk bu sene yeni başlangıç ve yine gönder rijkaardı yine başa dön ... komik ama acı bir durum .... inşallah adnan polat da taraftar gibi düşünmüyordur ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gremory

Ömer Üründül laflarıyla,Hıncal kafasıyla yazılan yazılar.Berezilya ve türevleri,pata küteciler.Adnan burdaysa Rijkaardda burda kabul edin.Defans ile forveti birleştiren,Elano benzeri 2 adamla iş çözülür.

Hıncal hakikaten de bilmiyor
    Adam Rijkaard a habire salladı ama rijkaard takımı uçurdu
    Harbiden hıncal anlamıyor bu işten
    Hıncal haksız
    En büyük Rijkaard
    4 kupa, süper sistem, sokakta dik gezen taraftarlar
    cici rijkaard, kaka hıncal

Fener maçından sonra yorumların çok değişti. Yıkıcı yorumlar yapmaya başladın.
    Halbuki aklı başında, yapıcı yorumlar yapardın, takımına güven duyardın.
    Hesabını kime verdiysen tekrar Taner'e.

Gördüğüm doğruları yazmak yıkıcı olmak değildir. Öncelikle birbirmizin yorumlarına saygı duyacağız. Herkes sizin gibi düşünecek diye bir şey yok. Bana göre de şu andaki Rijkaard gerçeğini görmemek yıkıcı yorumdur, Galatasaray'a kötülüktür. Yani her şey ne güzel, rijkaard güzel ,güzel günler göreceğiz lalala diye yazmak doğru taraftar olmaksa ben bu tanımı onaylamıyorum. Hıncal rijkaard efendiyi çok kötü hırpaladığı zaman ben de kızıyordum ama adam haklı çıktı. Ligin sonuna dayandık ama ortada bir şey yok. Beni, hıncalı veya sizin gibi düşünmeyeni sevmiyorsunuz diye söylediklerini, yazdıklarını lütfen düşünmemezlik etmeyin.
    Ayrıca takımıma dünyada tek kişi kalsam yine güven duyarım, benim güvenemediğim rijkaard efendidir.
    İnşallah sizin bildiğiniz, benim göremediğim şeyle vardır ve haklı çıkarsınız ve karşıma geçip "sen harbiden bu işi bilmiyorsun, bak sonuçta biz haklı çıktık" dersiniz ve ben de sizlerden özür dilerim, haksızlık etmişim derim.
    Ama şu anda gördüklerim bu ve bunları yazmam beni kötü Galatasaray lı yapmaz.

Abi sende demiyormuydun Rijkaarda güvenmek lazım istikrar yakalamak lazım diye ?

evet diyordum ama artık demiyorum fikrim değişti, gözüm açıldı.
    skor taraftarısın diyebilirler ama benim kıstasım puan sıralamasıdır.
    yarın rijkaard başarılı olsun, kupalar kazandırsın överim, böyle süründürsün eleştiririm. bundan doğal ne var ? başarısız adam eleştirilir, başarılı da övülür. ya ne olacaktı ?

• Abi tamam ama yıllardır sabretmedık herkezi acımasızca eleştirdikte ne oldu elimize ne geçti onu gönderdik bunu aldık gelenı gönderdik ötekini aldık hep 0 dan basladık vehi birşey elimize geçmedi bir kere sabretsek ne kaybederiz ?
  • Kimileri gerçekten inanmış,bende onlardanım.
  • quote:

Abi tamam ama yıllardır sabretmedık herkezi acımasızca eleştirdikte ne oldu elimize ne geçti onu gönderdik bunu aldık gelenı gönderdik ötekini aldık hep 0 dan basladık vehi birşey elimize geçmedi bir kere sabretsek ne kaybederiz ?

bizde zaten bu kafa olduğu sürece bizim medya daki hıncal gibi adamlar daha çok prim yapar
  • quote:

Arkadasım demekle olmuyor misal alırsın gsbonusunu alırsın gsmobileni , gsstoreden alısverişlerini yaparsın ondan sonra dersin ebn bu kadar para verdim takım için fedakarlık yapıp su dertleri cektim nerde benım emeğimin karsılıgı paralar niye bosuna gidiyor diye sorarsın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luke.Skywalker

quote:

Abi tamam ama yıllardır sabretmedık herkezi acımasızca eleştirdikte ne oldu elimize ne geçti onu gönderdik bunu aldık gelenı gönderdik ötekini aldık hep 0 dan basladık vehi birşey elimize geçmedi bir kere sabretsek ne kaybederiz ?

bizde zaten bu kafa olduğu sürece bizim medya daki hıncal gibi adamlar daha çok prim yapar

Arkadasım ne varki benım yazdıgım fikirde gayet saygı cercevesinde yazdım bence sabretmeliyiz ve istikrarı yakalamalıyız rijkaard ile bu denemeye değer bence .
  • Arkadaş forumdaki herkes teknik direktör kesilmiş işe bak. Zaten bilgisayarın başına oturup takım hakkında atıp tutmak kolaydı değil mi? Tüm zamanını takımla geçiren Rijkaard değil haftada sadece 90 dk maç izleyip ona göre yorum yapan sizler daha iyi biliyorsunuz herşeyi. Rijkaard bu seneyi düşünse o da takımı çok rahat şampiyon yapardı merak etmeyin. Takımda kurulmak istenen bir sistem var. Hem A-takım hem de altyapı buna göre hazırlanılıyor.

Takımda adam gibi pas atabilen adam yok. Sistemin en önemli yerinde oynayan Mustafa Sarp ve Mehmet Topal pas atmaktan aciz. Rijkaard bu yaştaki adamlara pas atmayı mı öğretsin?

Bu takımda Topal ve Sarp'ın yerinde 2 tane adam gibi pas atabilen, hem defansa hem atağa katkı yapabilen adamlar oynasa bu takım bu sene çoktan şampiyon olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

Arkadaş forumdaki herkes teknik direktör kesilmiş işe bak. Zaten bilgisayarın başına oturup takım hakkında atıp tutmak kolaydı değil mi? Tüm zamanını takımla geçiren Rijkaard değil haftada sadece 90 dk maç izleyip ona göre yorum yapan sizler daha iyi biliyorsunuz herşeyi. Rijkaard bu seneyi düşünse o da takımı çok rahat şampiyon yapardı merak etmeyin.

Gerçekten çok merak ediyorum. Rijkaard bu seneyi düşünse nasıl şampiyon yapardı takımı anlatabilirmisin ?

Yani takımı şampiyon yapmamak için nelerden vazgeçti ne yaptı ? Neden bilerek şampiyon yapmadı ve şu anda Galatasaray şampiyon olmayarak önümüzdeki yılları nasıl kazandı.
    Ciddiyim bir anlatıver.
  • anlasilan fenerbahce macinin etkisinden hala kurtulamamisiz.
    neyse ki Adnan Polat hala baskan ve Rijkaard da onunla beraber takimin basinda.bosunuza cenenizi yormayin =)
  • quote:

quote:

Arkadaş forumdaki herkes teknik direktör kesilmiş işe bak. Zaten bilgisayarın başına oturup takım hakkında atıp tutmak kolaydı değil mi? Tüm zamanını takımla geçiren Rijkaard değil haftada sadece 90 dk maç izleyip ona göre yorum yapan sizler daha iyi biliyorsunuz herşeyi. Rijkaard bu seneyi düşünse o da takımı çok rahat şampiyon yapardı merak etmeyin.

Gerçekten çok merak ediyorum. Rijkaard bu seneyi düşünse nasıl şampiyon yapardı takımı anlatabilirmisin ?

Yani takımı şampiyon yapmamak için nelerden vazgeçti ne yaptı ? Neden bilerek şampiyon yapmadı ve şu anda Galatasaray şampiyon olmayarak önümüzdeki yılları nasıl kazandı.
    Ciddiyim bir anlatıver.

sen diyorsun ya orta ayar bir hoca bu kadroyu şampiyon yapardı diye.o orta ayar hoca ne yaparsa rijkaard da onu yaparak daha iyi seviyelerde olurduk.klasik 4-4-2 yi devam ettirirdik paslaşma derdi olmazdı.böyle devam ederek puanları toplardık.

• quote:

Devir değişti artık, gazla, inançla, imanla olacak işler değil bunlar. Futbolun içine artık matematikte girdi, istatistikte girdi, bilimsel konularda girdi. Artık futbolcu gelişimleri bilimsel bir olay olarak algılanıyor. Sırt kaslarının gelişmesi bile isteniyor. Artık ne işe yarıyorsa!

Sirt kaslari ne iemi yariyor! Bakiniz ibrahimovic
  • quote:

quote:

Ciddiyim bir anlatıver.

Sistem derdinde olmazdı. Takıma pas yaptırmak yerine sürekli topu ileriye şişirtirdi.

Geçen seneyi düşünün, geçen sene Lincoln olmadığı zaman takım top oynayamıyordu. Bu sene bir futbolcu giriyor bir başkası çıkıyor buna rağmen takım oynuyor. Sence biz Fenerbahce maçında çok mu kötü oynadık? Kişisel bir hatadan gol yedik, o hataya kadar da kaçırdığımız kaç tane pozisyon var. Baskıyı kuran taraf da bizdik.

Rijkaard ne yapsın? Franco'ya kalecilik yapmayı mı öğretsin? Franco o golü yemese ve biz o maçı kazansak şimdi herkes bu forumda helal olsun Rijkaard, koçum Rijkaard diye konuşuyor olurdu. Sene başında bu takım 2 sene bile şampiyon olmasa ben Rijkaard'ın arkasındayım diyenleri şimdi böyle görmek işin en komik tarafı. Rijkaard'ı göndersek yerine kim gelecek? Yerine daha iyisini mi bulacağız? Adam düyanın en iyi 10 teknik direktöründen birisi.

Onu göndersek yerine orta düzey bir teknik direktör gelecek. Belki o teknik direktör ile günü kurtarırız sonra o teknik direktör gitti mi yerine gelenle yeniden düşüşe geçeriz. En azından Rijkaard takımın başındayken geleceğe bir umutla bakıyorum ben. Ortada bir Barcelona örneği var. Barcelona'daki oyuncular Rijkaard'dan önce nasıldı Rijkaard'dan sonra nasıldı?

Transfer döneminde bu takıma hem ofansif hem defansif oynayıp, adam gibi pas yapabilen 2 tane orta saha alınsın, bu takım bu lige ambargo koyar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.