Binbaşı
21 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarımı bir arkadaşa sattıgım ıcın sıfırlayıp ona vermek ıstedım . Windows 10 yuklu baslattan bılgısayarı sıfırla dedım ve sıfırlamaya basladı ama yuzde 34 de kaldı 4 saatır beklıyorum oyle duruyor hıc ılerlemıyor . Ne yapmam lazım bu sorunu bugun halledip yarın arkadasa vermem gerekıyor bılgısıyarı yardım edersenız sevınırım
Arkadaşlar steamko adonis serverında orc 70 lvl üstü char alınır . İtemli yada itemsiz fiyatla birlikte konuya yazarsanız geri dönüş yapabılırım
Arkadaşlar http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=460083&kat=6413&lang=tr-TR#.VGUfYvmsWPY marka bilgisiyarımı satmak istiyorum . Garantisi devam ediyor kozmatik olarak 10 üzerinden 10 dur . 2100 tl fiyat düşünüyorum normalmidir ?
Arkadaşlar 2000 tl yi fazla geçip beni zorlamaycak ama oyun performansı bakımından iyi bir laptop önerirmisiniz
Öncelikle merhaba forumdaşlar :) 1 2 haftadır 3000 tl. nakit e ihtiyacım olduğu için yırtınmaktayım resmen . Normalde en basit yok kred çekip bu açığı kapatmaktı ama 2 senedir sigortalı olarak calısıtıgım ofisten üniyi kazanınca part time olarak evde çalışmaya başlayınca sigortamı durdurmuştum ( niye böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama çok pişmanım :) neyse . Bankalara kredi basvurusu yaptım , yaklaşık 1 sene öncede kredi çekmişliğim ve sorunsuz ödeme yapmış olduğum halde suan sigortam olmadığı için kredi veremedıklerını söyledım . Hangi bankaya gittiysem aynı cevabı aldım . Bende kredi kartlarına başvurup gelen kartların limitleri kadar nakıte çevırmeyi planladım ama bankaların sistemin kaplumbağadan farkı olmadığı için çok yavaş ilerledi işlem . Kredi kartının sorgulanması , basımı , kuryenete verilmesi tonla işlem ve gelen kartın limiti öğrenci gözüktüğüm için 400 tl . Neyse bundan sıkıldım aklıma bir yöntem geldı internette araştırdım biraz . İş yerinde sigortalı calısıp kredi kullanmayan bazı insanlar var . Bunlar sanırım bir komisyon karsılıgı kredi çekıyormus , ben senet yapmaya hazırım . Çeken kişide 3000 tl yerıne 4500 tl çeksin 1500 tl sini hiç bir şey yapmadan kendi alsın . Ödemelerın hepsini ben yapacağım otomatik olarak . Çeken adam riske giriyor ama ben ödemeyi yapmadığım taktirde 4500 tl lik senette var ve 1500 tl komisyonu alıyor . Bu fikir benım kafama yattı ama çekecek kişiyi bulup onunda kafasına bu fikiri yatırmak lazım sanırım :) İşin özeti ; İş yerınde sigortalı olarak çalışan ve kredi kullanmayan bir arkadaş 4500 tl kredi çekıyor 3000 tl sinin bana veriyor . Kendini garantiye almak için bana 4500 tl lik senet imzalatıyor ve bana bu iyiliği yaptığı için 1500 tl sini hiçbirşey yapmadan cebine koyuyor . Ben acil 3000 tl derdinden kurtuluyorum arkadaş hiç bir şey yapmadan 1500 tl sahibi oluyor ... İşin özeti bu
Arkadaşlar uzun süreden sonra tekrardan FM sevdam tuttu bugun steamden satın aldım ama oyuna tıkladığımda uygulama zaten çalışıyor hatası verıyor . Bundan 6 7 ay önce aldıgımdada aynı hayatı vermıstı ozamanda cok uğraşıp ekran kartını güncelleme yaparak çözmüştüm ama suan bunun nasıl yapılacağını unuttum veya bulamıyorum :) bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara sımdıden teşekkür ederim
Arkadaşlar eskişehirde mantı ve cibörek üzerine bir yer açmayı düşünüyoruz ama yaratıcı bir isim bulmamız lazım :) aklına gelen arkadaşlar yazarsa sevinirim :)
Arkadaşlar bugun kafama takıldı türkiyede en çok sinemaya ve tiyatroya giden şehir hangisidir ?

Dip not : Şehir nüfuslarına oranla
Arkadaşlar pc oyunlarıyla ve pc ile aram kötü ama eskiden menajerlik oyunlarınhastasıydım . Şimdi Fm2013 un cıkıtıgı duyunca yine duygularım depreşti .İnternetten korsan olarak indirdim hatalarla karsılastım her zamanki gibi . Oyuna tıkladıgımda acılmıyor , sonra tekrar tıkladıgımda ise zaten acık diyor . Şimdi esas konuya gelelim 0 hatayla keyifle oynamak istiyorum oyunu onun için orginal alacagım ama benım karsılastıgım sorun pc dekı ekran kartındanmı kaynaklanıyor yoksa oyunun orjinal olmadıgından mı ? Orginal oyun alıp bu hatalarla karsılasmaktan korkuyorum . Ve orjinal oyunu nasıl alabilirim ? İlla bir media marketten cd olarakmı almam lazım ? Sanırım kod halındede alınıyormus onu nasıl gerçekleştiriyorum ???
Arkadaşlar öncelikle benim amacım seneye adam akıllı kasıp güzeil bir ünide hukuk fakültesi kazanmaktı ... Tüm planlarımı onun üzerine yaptım 5 aydır , ama öyle bir cahilliğe denk geldiki etraftaki baskılara dayanmayarak açık ögretim yazayım bu senede dedim . O sıra 4 seneliklerin artık gelecek sene için puan kırdığını ögrendım , bende 2 senelik adalet bölümünü yazdım nasıl olsa puan kırmıyor diye . Bugun 2 seneliklerden tek adalet bölümünü puan kırdıgını ögrendım ve şok oldum resmen , bunun artık hiç mi geri dönüşü yok ? O puan kırılacakmı yani ... Paylaş:
Hakkında
Forum İmzası:

�� Welcome To Hell ��
Forum İkinci El İmzası:
Ben Hagiyi Monacoya attıgı gol sonrası Fransız spikere çığlık attırdıgı için sevdim..
Hakkımda:
Ben Hagi'yi Monaco'ya attıgı gol sonrası Fransız spikere çığlık attırdıgı için sevdim..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.319
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 422.012 (Bu ay: 872)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.