Şimdi Ara

ADINI FERİHA KOYDUMDAKİ ÜNİVERSİTE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
14.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tercih listemde Adını Feriha Koydumdaki üniversiteyi 1. sıraya yazmayı düşünüyorum ancak adını bilmiyorum ve Adını Üniversite koyamıyorum.Emir ve Ferihayla aynı üniversitede okumayı gerçekten çok istyorum dün Ferihayı aradım lys de çok yüksek bi puan yaptığını söyledi bende bunu bildiğimi ve gerçekten çok istekli çöp topladığını ve çalışkan bir öğrenci olduğunu söyledim ama okuduğu üniversitenin adını söylemedi lütfen bilen biri varsa söylesin..

• Beykent üniversitesi
  • Bilgi diyordu arkadaşım
  • sende haklısın kardeş tercihler yüzünde insan kafayı yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrganikYazar

sende haklısın kardeş tercihler yüzünde insan kafayı yer

• quote:

Orijinalden alıntı: wittier

Tercih listemde Adını Feriha Koydumdaki üniversiteyi 1. sıraya yazmayı düşünüyorum ancak adını bilmiyorum ve Adını Üniversite koyamıyorum.Emir ve Ferihayla aynı üniversitede okumayı gerçekten çok istyorum dün Ferihayı aradım lys de çok yüksek bi puan yaptığını söyledi bende bunu bildiğimi ve gerçekten çok istekli çöp topladığını ve çalışkan bir öğrenci olduğunu söyledim ama okuduğu üniversitenin adını söylemedi lütfen bilen biri varsa söylesin..

• quote:

Tercih listemde Adını Feriha Koydumdaki üniversiteyi 1. sıraya yazmayı düşünüyorum ancak adını bilmiyorum ve Adını Üniversite koyamıyorum.Emir ve Ferihayla aynı üniversitede okumayı gerçekten çok istyorum dün Ferihayı aradım lys de çok yüksek bi puan yaptığını söyledi bende bunu bildiğimi ve gerçekten çok istekli çöp topladığını ve çalışkan bir öğrenci olduğunu söyledim ama okuduğu üniversitenin adını söylemedi lütfen bilen biri varsa söylesin..

Bu kısım güldürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Bilgi diyordu arkadaşım

ehuehuehe bilgimi beykent mi karar verin
  • Hayırlısı be gülüm
  • Tabiyki beykent :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farkimizolmali

Tabiyki beykent :)

bok gibi paran var, sorunlu bir çocuğun var ne yapıcam diye mi düşünüyosn? İşte çözüm basit. yolla beykent üniversitesine karı kız ortam muazzam.. ders mi? o da nesi

• beykent'miş
  • Doktor bu ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dede dede şöllaleden pepsi akuyoor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z for Zambrotta

beykent üni ayazağa kampusü arkadsta orda okuyor
  • Kurtlar Vadisinin bazı bölümleri bizim ünide çekiliyor belki seçmek istersin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyceyo34

Kurtlar Vadisinin bazı bölümleri bizim ünide çekiliyor belki seçmek istersin :D

yok kalsın tararlar mararlar riske girmeyelim
  • İlk başta Bilgi'ydi, sonra Beykent'e geçti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.