Şimdi Ara

Adım Adım Sakal Kıran Ve tedavisi-Resimli (şuan devam eden tedavim) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
130.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yazdığım yazıyı hiç dikkate almamışsın. Sarımsak bu tedavide çok sığ kalıyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

Yazdığım yazıyı hiç dikkate almamışsın. Sarımsak bu tedavide çok sığ kalıyor bilginize.

merhaba hocam dikkate almamaktan ziyade böyle bir durumla tatildeyken karşılaştım. bulunduğum ilin küçük olması nedeniyle dermotolog 100 km ötede merkezde. ee malum tatilde denedim ya tutarsa diye. ayrıca boğazımın altından sakal çıktı ama sol taraftan çıkmamıştı. onuda iğne ile tedavi ediyoruz hocam. hayırlı kandiller iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulevent

faruk arkadaşım

Sarımsak tek başına ne kadar süre kullanılmalı çünkü 1 aydır kullanıyorum. Herhangi bir gelişme olmadı. Bu arada sakal bıraktağımda daha çabuk yayıldığını farkettim traş olduğumda geçiyor ne zaman sakal bıyık bıraksam tekrar başlıyor sizde de durum aynı mı ? Yani bu güne kadar ilaç doğru düzgün kullanmadım çok şükür genelde bitkisel tedaviyi tercih ediyorum. Halk arasında kocakarı denilip dalga geçilsede antibiyotik ve diğer maddeleri kullanmamaya özen gösteriyorum. Sayfayı takipteyim bakalım kurtulacaz mı bu illetten.

Birde şunu ekleyim berbere danıştım ben onu hemen geçiririm dedi. Malzeme istedi benden 2 adet bir tane Telha bezi(yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın) Terzilerde bulunur dedi. Bu bezle sakal kıran olmuş bölgeler iyice ovulur, ovulurdan kastım baya zımpara gibi düşünün bez kalın bir şeymiş. Sakal kıran bölgesi iyice kanattıktan sonra bölgeye sarımsak tuz karışımı madde sürülür. Kesin geçiririm dedi. Şimdi merak ettiğim daha önce böyle bir şeyi deneyen var mı? tavsiye edermisiniz....

Kesinlikle böyle yöntemleri deneme.Kanatma,tahriş etme vs yöntemler bir kere çok zararlı.İnsan kendi kendine zarar vermez.Ben sakallarımı çıkarmak için sarımsak yöntemini 6-7 kere denedim. Hiçbir işe yaramıyor.Bundan sonra sakal çıkarmak için kim sarımsak yöntemini önerirse direk karşı çıkıyorum.Çünkü koca bir yalan!

•  Adım Adım Sakal Kıran Ve tedavisi-Resimli (şuan devam eden tedavim) Adım Adım Sakal Kıran Ve tedavisi-Resimli (şuan devam eden tedavim) Adım Adım Sakal Kıran Ve tedavisi-Resimli (şuan devam eden tedavim) Adım Adım Sakal Kıran Ve tedavisi-Resimli (şuan devam eden tedavim)
    Bendekiler de sakal kıran mı oluyor acaba.Sakal seyrekliği var.Doktora gittim.Sakal kıran ilacı verdi.Sadbe diye bir ilaç.Ama almadım kullanmadım daha.Nasıl sakallarımı gürleştirebilirim bilen var mı.Şu an badem yağı kullanıyorum.Bitince hint yağı almayı düşünüyorum.

• xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    sakal kıran değil bunlar kısmi seyreklik bende de var sarımsak sürmeyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

sakal kıran değil bunlar kısmi seyreklik bende de var sarımsak sürmeyi dene.

Sarımsak sürdüm , buzla uygulama yöntemini de uyguladım.Hepsi boş iş bunların.Etkisi çok düşük.Ama çok yüksek derecede tahriş ediyor , cilt sağlığına zararı var.Sakalım çıkıcak diye cilt kanseri , yüz felci , yüzde akne ve sivilce , ciltte kırışıklık vs olacak değilim.Sarımsak yöntemi bence en saçma yöntem. Çünkü cildin ph ı ile uyumlu değil ve cilde çok zararlı olan bir şey.Bu yöntemi önermeyin kimseye.
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Sana Allah vurmuş birde ben vurmayayım. SARIMSAĞIN ŞİFASINI bilmiyorsan git araştır. Ayrıca yanlış bilgi veren de sensin. Çok sıkıntın varsa kılla tüyle bana ulaş sana irtibat numarası vereyim adam tedavi ediyor. Bende saç kıran vardı. Çok şükür birşey kalmadı. Ama yine diyorum bu seyreklik sakal çıksın diyorsan uğraşacaksın biraz hepsi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

Öncelikle herkese geçmiş olsun arkadaşlar. 2 ay önce sakal kıran oldum. Pek onemsemedim. Yayılmaya basladi. Sanırım dişiymiş bana öyle dendi. Dermotologa gitmeden ilac surmek istemedim. Kendim sarımsak surdum( cevrem ve internet tecrübesi ile) minik 1-2 tüy çıktı ama tam tahriş edememistim. Berbere gittim( cevremdekiler gittigim berberi önerdi) toplu igne ile bolgeyi tahriş ederek hafif kanatti ve sarimsak surdu. 3 gün boyunca surecekmis sonrasinda kabuk olup o bolgeden tuyler cikacak ve sonrasinda yavaş yavaş sakal cikacakmis. Bekliyoruz 2 seans icin. Sonuclari yazarim

Arkadaşlar sarımsak tedavisinde herhangi bir sonuç alamayarak cildiye bölümüne tedavi için randevu aldım . Kenacort-A isimli iğne yapıldı sakal kıran olan bölgeye. şuan herşey olumlu

Alıntıları Göster
    Ergin hocam üzerinden baya geçmş ama sorayım dedim aynı sorundan müzdaribim, Şuan durumunuz nasıl hala devam ediyormu sakal kıran sorununuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Ergin hocam üzerinden baya geçmş ama sorayım dedim aynı sorundan müzdaribim, Şuan durumunuz nasıl hala devam ediyormu sakal kıran sorununuz ?

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba 8 kez yüzüme kenakort iğne yapıldı. 8 kez de kalçama diprospan kortizon vuruldu çıkan yerler daha da döküldü. 3 farklı yapma ilaç denedim. ayrıca sadbe minoxil denedim. sürekli dökülüyor çıkıyor. En son düğünümden önce bayağı sorunum çözülmüştü bayağı gürleşmişti tam bitti bu mevzu derken 3-5 noktaya yayıldı ve enseme atladı. Hocam akışına bıraktım artık yani tıp bende biraz çaresiz gibi çünkü çok yönlü tedavi denedim. Şimdi kefir içiyorum belki bağışıklı sistemimi güçlendirir diye yardımcı olarak. Sizin durum nedir

• Beyler bu illet bendede çıktı 2019 Aralık'ta tırnak kadarken şimdi 10 kuruş büyüklüğünde ilginç olan kısım sakalım siyahken burdaki killar Brad Pitt saçı gibi sapsarı. Tüm tavsiyelere açığım. Sarımsak olayını çok duydum daha denemedim. Geçmiş olsun hepimize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.