Şimdi Ara

Adidas Mağdurları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
12
Favori
6.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman arkadaşlar boş verin hiç peşine düşmeyin. Diğer konuyu aratınca bu konuyu da gördüm olanlardan şimdi haberim oldu çok şaşırdım. Hiç böyle bir şey yaşandığını bilmiyordum. Benim kargom sorunsuz bir şekilde ulaştı.

FAKAT

Bu konuya yazayım diğer konuya da yazacağım. Ayakkabı değil ₺400 beş para etmez. Bedava dağıtılsa ancak o zaman belki dönüp yüzüne bakılır. Ayakkabının arka kısmında bir bölüm acayip strafor gibi bir malzemeye benziyor. Bizim ülkenin yollarında kaldırımlarında yürürken kaç gün dayanır bilemiyorum. Ayakkabının malzemesi olsun dili olsun ince karton gibi. Rahatlık deseniz rahat değil. Numaram tam oldu fakat modelinden kaynaklı olarak baş parmağın tırnağına baskı yapıyor (ayağım taraklı diye tabir edilen şekilde değildir).

Bence gönderselerdi de alanların %80 hatta belki daha fazlası zaten iade ederdi. Uğraşmaktan kurtarmış sizi Adidas.

• Kaçıranlar üzülmesin. Henüz gelmeyenler de merak etmesin bence herkesin ürünü gönderilecek. Ayakkabıya gelince. Daha geçen hafta tek beden kaldığı için 1400 TL ye aldığım 2000-2500 TL bandındaki Nike ayakkabımdan konfor farkı yok. gayet kaliteli orta segment bir adidas. Çok sağlam ayakkabı isteyen gidip salomon, Colombia outdoor alsın. Biz spor yabacaaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: den

Aman arkadaşlar boş verin hiç peşine düşmeyin. Diğer konuyu aratınca bu konuyu da gördüm olanlardan şimdi haberim oldu çok şaşırdım. Hiç böyle bir şey yaşandığını bilmiyordum. Benim kargom sorunsuz bir şekilde ulaştı.

FAKAT

Bu konuya yazayım diğer konuya da yazacağım. Ayakkabı değil ₺400 beş para etmez. Bedava dağıtılsa ancak o zaman belki dönüp yüzüne bakılır. Ayakkabının arka kısmında bir bölüm acayip strafor gibi bir malzemeye benziyor. Bizim ülkenin yollarında kaldırımlarında yürürken kaç gün dayanır bilemiyorum. Ayakkabının malzemesi olsun dili olsun ince karton gibi. Rahatlık deseniz rahat değil. Numaram tam oldu fakat modelinden kaynaklı olarak baş parmağın tırnağına baskı yapıyor (ayağım taraklı diye tabir edilen şekilde değildir).

Bence gönderselerdi de alanların %80 hatta belki daha fazlası zaten iade ederdi. Uğraşmaktan kurtarmış sizi Adidas.

400 den satın alabilirim

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Ben 452 veririm komutanım 🫡

• mnykngdlr M kullanıcısına yanıt

Geçen hafta Under Armour Erkek Charged Impulse 3 satıldı ₺800 fiyatı vardı. O ayakkabı buna on basar.

Spor yaparken arka tarafındaki strafor kısmı ne kadar dayanacak çok merak ediyorum. Benimkilerin o kısımları daha kutusundan hafif deforme olmuş şekilde çıktı.

• mnykngdlr M kullanıcısına yanıt

452.5 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • den D kullanıcısına yanıt

Under armour kullandım hiç memnun kalamamıştım

• den D kullanıcısına yanıt
    Strafor dediğiniz şey en pahalı adidaslardan olan ultra boost modellerinde kullanılan taban kısmı. Outdoor ayakkabısı değil bu, ayrıca under armour ile de kıyaslanamaz bile. Kendi görüşünüzdür saygı duyarız ama öyle gömülecek yerin dibine sokulacak bir ayakkabı kesinlikle değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

O zamandan bu modelden hiç hiç memnun kalmazsın. Gerçekten samimi olarak söylüyorum üzerinde marka olmasa birinin eline versen fikrini söyle desen at çöpe gitsin der. Adidas sitesinden almasak çakma ayakkabı yollamışlar diyeceğim o derece markaya yakışmayan bir model bana göre.

O yüzden ₺1000 veren çıksa bile kimseye satmam. Çünkü küfür yemek istemiyorum.

• Sanırım tekrar kargoya verildi ürünler

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt
    Kaç gün oldu herhangi bir geri dönüş alamadım sizi haberdar edeceğiz şöyle böyle

• Simdi yurticinden kargo bildirimi geldi.Kargo verildi diye

• @uiKSilveR @ kullanıcısına yanıt

bende hale para iadesi gibi bir şeyler yazıyor

• Benim kargom geldi ve herhangi bir sorun çıkmadı. Ürünü teslim aldım

• Boşuna 'Geç olsun güç olmasın' dememiş atalarımız. Bak bize erken geldi de ne oldu, kargoevimize getirecekken şıp diye geri çektiler paketleri. Geç kargolananların ise beklediklerine değdi, sorunsuz teslim aldılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ayakkabı kargolanıp firma tarafından iade alınmıştı. Bir saat kadar önce Yurtiçi Kargo’dan bildirim geldi. Tekrar kargolamışlar.

• Shift41 kullanıcısına yanıt

Dün ayakkabıyı Yurtiçi Kargo'ya tekrardan teslim etmişler. Bugün teslimatı yapılır herhalde.

Ürün geldikten sonra şikayeti geri çekerim artık.

• lokkatto kullanıcısına yanıt
    Benimki hala kargoya bile verilmemiş,en kısa zamanda yollanacak diyor müşteri hizmetleri.Bir ben kaldım sanırım gönderilmeyen. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Az önce dağıtıma çıktı sms geldi yurt içi kargodan. Mesaj gelince haberdar oluyorsun 😏

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.