Şimdi Ara

Adidas Mağdurları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
12
Favori
6.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keşke vermeseydiniz hocam
    Biz arkadaşlarla bunun komedisini çok yaptık bu şekilde topladıklarını duyunca

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lokkatto kullanıcısına yanıt

adam sistemde kapatamıyor, mecburen aldı geri. hatta sistem uyarısını da gösterdi "gönderici müşterinin talebi kargo teslim edilmeyip iade süreci başlatılmalıdır" şeklinde yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palanagar -- 1 Aralık 2023; 20:29:25 >
  • Takipp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ki daha hazırlanıyor durumunda, sonuca göre thh basvurusu yapacagim

• Bir çok arkadaşın iade maili, sms i gelmiş benim için henüz böyle bir konu söz konusu değil o yüzden güncellemiyorum konuyu.

• adidas az önce aradı ürünleri geri gelse bile yollayacağız dediler.

• Upp Beyler maalesef iade gerçekleşti… Geçmiş olsun Adidas senden ilk ve son alışverişim di bir yanlışlık oldu diyip geri alsan vs. Sorun değildi ama iade etmediğim şeyi iade alırsan ben de ürünü alırım ya seve seve ya

• Takiiiip

• palanagar P kullanıcısına yanıt

Hangi numaradan aradilar acaba

• witcher_king kullanıcısına yanıt
    +90 (850) 822 38 99

• Müşteri iade etti ne demek ya. Aldığın kararın arkasında dur bari ben çektim kargodan de.

• Alamadığım için baya üzülmüştüm. Neyse sizde alamayın sevindim şimdi 😃

• Ürün fiyatı güncellendi

• Yıllardır eve adidas girmedi, girmeyecekte. Belediye bedava da dağıtsa girmeyecek.
    10 yıl felan önceydi, boynerden kızıma ve oğluma nike alırdık. Yine bir sefer gittiğimizde beğendiğimiz bir nike bulamadık, elemanın tavsiyesi ile adidas aldık. Birkaç kere okulda giydi,10 gün içerisinde. Ayakkabıda bir koku, ayakkabılığı leş kokusu sardı. Götürdük boynere, dediler adidas servise göndereceğiz, onlar rapor verir öyle iade olur vs. Tabii rapor geldi, herşey normal diye.bıyner değiştiremem diyor. Şirket avukatı bunlara bir mail attı, anında çağırdılar beni, kusura bakmayın felan filan, boyner olarak biz insiyatif alıp , iadeyi alacağız . Bir nike seçeyim, onla mahsuplaşaım, artı/eksi neyse ödeşelim şeklinde konu kapandı.
    O günden sonra nice nike, sonra asics, bir dönemdir skechers, şu sıralar columbia ile yola devam.
    Adidas mı, belediye beleş verse düşman başına derim.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 3 Aralık 2023; 23:32:50 >
  • Benim siparişler ne iptal oldu nede yola çıktı, hâlâ onay bekliyor aşamasında.

• Sabah 9 gibi aradım stok planlamada hata olduğunu söylediler. Ürünler gecikmeli de olsa teslim edilecek diye bilgi verdiler.

• realgs kullanıcısına yanıt
    Çoook haklısın hocam bir Nike sever olarak hayatım boyunca ana ayakkabılarım hep Nike oldu. İlk defa Adidas’a şans verdim ilk ve son oldu Adidas müşteriyi daha kazanamadan kaybetti.

• Adidas Mağdurları
    Dosya numarasını verdiler bakalım inceleme sonucu ne çıkacak

• istedikleri zaman neler neler yapıyolar senin adına iade talepleri ve yokuş yaptıkları bi çok şeyi kendi işlerine geldiğinde nasıl da jet hızında yapıyo adiler.

• Adidas'a ulaşmak için mail atma, arama vs ile uğraşmadım. Şimdi savunmalarını THH'ye yapsınlar bakalım.

Adidas Mağdurları
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.