Teğmen
15 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 387 (Bu ay: 0)
Gönderileri
BabalaTv de konuşan cem uzanın konuşmasının bir kısmını dinledim,izledim diğer siyasiler gibi saçma salak yorumlar yerine herşeyi net şekilde belli edip sebepleri sonuçları gösteren konuşma biçimi 2023 de oyum bu adama konuşmanın linkini aşağıya bırakıyorum izledikçe önemli gördüğüm şeyleri dakika belirterek konuyu güncelleyeceğim. Sizin Cem uzan hakkında görüşleriniz nelerdir ?
https://www.youtube.com/watch?v=kdTYTU_bBWU&feature=youtu.be
Şaka gibi olay toplanın anlatıyorum.
Su saatini onaylatmaya geldim elektirikleri kesildi koskoca devlet dairesinde bütün milletin işi yarım kaldı elektirik kesildi olabilir ama burası bir devlet dairesi işlerin çalışma saatleri içerisinde durmaması gerekiyor koskoca devlet 1 tane jeneratör verememiş galiba hepimiz oturduk elektriğin gelmesini bekliyoruz.
Verdiğimiz bu yüksek vergileri sorgulayıp duruyorum...
Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Okulların tatil olmasıyla birlikte gençlerimizin yaz aylarını verimli şekilde değerlendirmelerine katkı sunacağımıza inandığım iki projeyi başlatıyoruz. '' dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurtlarda ücretsiz konaklama imkanına dair yaptığı açıklama...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası, ''Spor okulları 81 illerimizin tamamında açık olacaktır. Yüzme, tenis, eskrim, jimnastikten güreşe sporun her alanında faaliyet gösteren bu okullarımızdan evlatlarımız istifade etmiştir.'' ifadelerini kullandı.


Tüm çocuklarımızı, gençlerimizi spor okullarımıza davet ediyoruz. Yaz aylarında gönüllerince seyahat edebilmelerine imkan sağlayacak bir kolaylıkla ilgilidir diğer haberimiz. Yurtlarımız 15 Temmuz1 Eylül tarihleri arasında 18-25 yaş grubu arasındaki evlatlarımızın ücretsiz konaklama imkanlarına sahip olacaktır.
Muhalefet tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TBMM Başkanlığı’na sunduğu ek bütçeyle kendine yüzde 40,4 oranında zam istediği ifade edilmişti.

Enflasyon farkı oranınca tüm Cumhurbaşkanlarının aynı oranda maaş artışının olduğu durumu muhalefet asılsız iddialarla gündemde tutmaya çalıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da bu iddialara kabine toplantısı sonrası sert cevap verdi.TBMM'ye çağrıda bulunuyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinin böyle bir isteği olmadığını belirterek, "Buradan TBMM'ye bir çağrıda bulunmak istiyorum. Ek bütçenin genel kurulda görüşmeleri sırasında Cumhurbaşkanı ödeneği ile ilgili maddenin kanun metninden çıkartılmasını talep ediyorum." dedi

Ayriyeten bu rakamın ise Almanya'da 1 milyon 250 bin olduğunu söyledi.  

Teklifi Meclis'te: Halkı yanıltıcı bilgi verene 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası öngörülüyor muhtelemen 45 güne kadar hayata geçirilmiş olur.

Bildiğiniz gibi uzun zamandır Ülke gündemine yazmıyordum böyle şeylerden ötürü şimdi yasal hale geliyor kısacası hükümeti eleştirmek 1-3 yıl arası hapis cezası oldu  

bu konu hakkında ülke gündemi yazarlarına soruyorum neler hissediyorsunuz sayın Forumdaşlarım ?  

ABD on siparis fiyati 39,99$,

EU on siparis fiyati 39,99€.


Mehmet Karadirekyoutube
Anlık Türkiye yaşayan gençler olur gibi #tiktok : mehmetraufx #fyp #mood #pain
https://www.youtube.com/watch?v=9Esu0wKEu6U&feature=youtu.be
Bugün mazotu 250 liraya fulledim Bilecik Eskişehir oradanda Ankara yapacaktım Ankara'ya geldim mazot alayım diye benzinlik de durdum pompacıya fulle dedim 15 lira mazot aldı. Benim İ20 Eskişehir'den Ankara'ya 15 tl yakmış. Şaşırdım neyse dedim yola devam ettim. Klima full açık 160-180 gidiyorum nasıl olur dedim.. Neyse Antalya’nın içine girdim. Belki şamandıra bozuktur falan diye düşündüm. Bir benzinciye daha girdim bu kez 10 liralık mazot aldı araba. Pompacı; bu bozuk falan değil senin depo full abi dedi, yani Kırıkkale Antalya arası 25 lira yaktı yakmadı benim İ20 Ama çok şaşırdım Tabi yoldada yoruldum Bi serinleyim diye Konyaaltına sürdüm. Havada nasıl sıcak.. bir hışımla şortumu giydim tam koşarak serin sulara atlıyordumki alarmın sesine uyandım.. Dalmışım öyle.

Bilindik Trollerin dışında yeni hesaplar (genelde banlanmış oluyorlar) türedi  

Hakkında
Konum: İstanbul, Eyüp
Meslek: öğrenci
Forum İmzası:
Güneş Saltanat Kayığı
[RA]

Forum İkinci El İmzası:
Lokkatto diye yazılır ciddi alıcıyı üzmez diye okunur.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 201
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 801
İkinci El Bölümü Mesajları: 142
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.002)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 888 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.