Şimdi Ara

Adblock kullanın , kullandırın. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
57.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
323 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

Buna karar veremem ama başka bir şeye karar verebilirim. Adblock kullananları siteme almıyorum. Bu kadar basit. Bana para kazandırmayacaksa hiç girmesin. Aylık sunucu masrafları çıktığında engelleri kaldırırım. Tıpkı sözcü gibi.
    yapma kardeş?zorla mı? para için yapıyorsun sende.
    o yazdığın 2 kelimelik çalıntı bilgilere adam ulaşana kadar neler çekiyor.
  • benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt
    Özel yazılıma özel yapılım yapmak çok da zor olmasa gerek
  • CyberXTR kullanıcısına yanıt
    Rootsuz cihaz kullanıyosanız Blokada uygulaması kesin çözüm. Çok sayıda host grupları var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi de bu zamanda adblok tarzı uygulamalar kullanmayan kaldı mı ki????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hem adblock hem de adguard eklentisi kurulu forum.donanimhaber.com sayfasında adblock 18 tane adguard 40 tane reklam engelledi, reklam engelleyiciler bu açıdan çok önemli ve kullanıcı dostu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webnettr -- 11 Eylül 2019; 11:28:19 >
  • 1-2 site var sözcü falan adblock kapatmadan girmeye izin vermiyor ekşide falanda sürekli onun linki paylaşılıyor hiç birinde de adblocku kapatacağıma haberi okumam daha iyi diyip siteden çıkıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 11 Eylül 2019; 11:25:4 >
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Babanın hayrına yapmıyorum ya tabii ki para için yapıyorum. Bu bizim için bir meslek. Ek iş değil.

Neyse fazla olduysa kusura bakma yaşça büyüğümsün. Herkesin kendine göre haklı sebepleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmam Bayıldı -- 11 Eylül 2019; 11:34:54 >
  • Adblock candır can.

Şu an bile forumda engellediği reklam sayısı 68 altmış sekiz el insaf yahu.

Adblock olmadan site kullanılamıyor,kasmaktan sitelere girilmiyor bile.

Youtube'da aynı terane bi video izleyelim diyoruz video içinde 10 tane reklam.İzlemek zorunda değilim sonuçta ordan burdan ç(alıntı) videolar ,müzik içinse zaten ününe ün katmak için bu videolar yükleniyor hem izlenmeden para kazan birde reklamdan para kazan benim vaktimi hiç et.

Adblock engelleyen sitelerle hiç uğraşmıyorum girmem geçerim çokta önemli değil.

Velhasıl sonuç olarak kullanın kullandırın telefon,pc farketmez kullanmak şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

Babanın hayrına yapmıyorum ya tabii ki para için yapıyorum. Bu bizim için bir meslek. Ek iş değil.

Neyse fazla olduysa kusura bakma yaşça büyüğümsün. Herkesin kendine göre haklı sebepleri var.
    bende babanın hayrına tıklamayacağım değil mi?
    gerçekten hiçbiryerde bulamadığım bilgiler vardır eyvallah hak ediyor der kapatırım ,
    bende yıllarda adsense reklamı bastım sitelerime .
  • Enes batur kim la,
  • Adblock ile girilemeyen sitelere girmiyorum, sanki alternatifi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube reklamlarini bloklamak icin youtube blocker arayin indirin. Adblock engellenez orayi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katiliyorum! Icerik yapmak isteyenler Turkiye haric yabanci ulkelerin dillerinde hazirlasinlar. Youtube ayagina kalitesiz iceriklere kimse mahkum edilmemeli ...

Biri gider guya kazara stadyumda futbolcuya dalar sahada popi olma derdinde vs ... Biri araklar herseyi ile ! Dava edilirler de . Bir de fark edilmemis emek hirsizlari da vardir ! ...

Yabancilarda da kalitesizlik var lakin onlarda hic olmazsa intihal araklama calma vs yok! Enes vs hepsi alayi arakliyor! ( elbette tek tuk istisna kisiler vardir ama cogunluk bellidir :/ ) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Ona özel yazılım kullanıyorum.yani engelleyebilirsin

Alıntıları Göster
    neymiş bu mübarek yazılım hocam açıklayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberXTR

Konuyu öne çıkaralım. Bir saatlik videoda 10-15 reklam çıktığı oluyor.
    TV'ler reklam çöplüğü oldu diye izlemezken interneti de reklam çöplüğüne çevirdiler.
    Android uygulamalardaki reklamları engelleyen ücretsiz bir uygulama çıktıysa paylaşırsanız sevinirim.
    Youtube Vanced var bu arada youtube çok kullanıyorsanız reklamsız youtube, üyeliğinizle beraber de çalışabiliyor.
    Oğlumun tabletine adguard uygulamasını yükledim. 12 lira gibi bir fiyata premium aldım. uygulamalardaki reklamları vb engelliyor
  • bu kadar kıskançlık olamaz :) sende yap sen de kazan kardeş. ağlama
  • Sen adblock kurunca sana filtre ekleme alanı görünür. Bu filtreler, daha önceden kullanıcıların bildirdiği reklamları süzerek size göstermez. Reklam javascript ya da html vs. olarak eklenebilir. Bu bahsettiğim filtreler de o javascripti tamamen yoksayar, tarayıcı sayfayı o script yokmuş gibi yükler. Html olanda da aynı mantık çalışır, o satır görmezden gelinir ve yüklenmez. O arka planda açılan da bir başka tür reklam, bir düğmeye vs. bastığında anında 2. sekme falan açan reklam türü. Adblock o reklamı açmışsın gibi davranarak sunucuya bu reklamı kaldırma talebi gönderir (ben açtım sen artık o reklamı kenara alabilirsin gibi).

Ben Ublock origin kullanıyorum, çok memnunum. Artık çok nadir bir yerde reklam çıkarsa elle engelliyorum, o da bir daha çıkmıyor.
    Keşke bundan anlasak da aktif Türk siteleri filtresi olsa. Gerçi Adguard'ın Türkiye filtresi var.

• Death Note kullanıcısına yanıt
    Adblock kullanın , kullandırın.

Adblock kullanın , kullandırın.

DH li olup ta bu tur seylerin cozumune bile kafa yormayacak kadar miskinler mi var ?

Harbiden laf sokulmayi hak ediliyorlar

Eklenti ayarlarinda gereken ayarlari yapamiyorlar. Bir seyi kuruyorlar ama basit bir seyde bile cozumu ortada gozlerinin onunde fare daha kuser gibi olmuslar :) Neymis girmiyorlar akli sira protesto mu olur :) ...

Bu sekilde ayrica mobilden bile girilebiliyor .

Birileri farkina varir. Hayrimiz dokunsun. Kimse de gocunmasin laf sokuyorum diye ...

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

DH li olup ta bu tur seylerin cozumune bile kafa yormayacak kadar miskinler mi var ?

Harbiden laf sokulmayi hak ediliyorlar

Eklenti ayarlarinda gereken ayarlari yapamiyorlar. Bir seyi kuruyorlar ama basit bir seyde bile cozumu ortada gozlerinin onunde fare daha kuser gibi olmuslar :) Neymis girmiyorlar akli sira protesto mu olur :) ...

Bu sekilde ayrica mobilden bile girilebiliyor .

Birileri farkina varir. Hayrimiz dokunsun. Kimse de gocunmasin laf sokuyorum diye ...
    valla hiçte merak edip devamına gitme ihtiyacı duymadım. opera kullanıyorum bu dediğin ayarları orada bulamadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.