Şimdi Ara

Adblock kullanın , kullandırın. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
57.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
323 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Katılıyorum, youtube istese 10sn de adblocku tarihe gömebilir. Gayet basit bir yazılımla engellenebiliyor.

Örnek paraya tapan sözcü gazetesi, adblock ile giremezsiniz. Bunların engelleyebildiğini koca internetin sahibi Google mı engelleyemeyecek.
    Bilerek göz yumdukları kesin, sebebi ise şaibeli

Alıntıları Göster
    adblock istese o tarihi 5 saniyede değiştirir..

sözcü gazetesini örnek vermişken merak ettim adblock olmadan nasıl diye..
    tam anlamıyla kabus..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emyn1907 -- 11 Eylül 2019; 16:42:39 >

• Mobilden 30saniyelik bir haber videosu izleyeceksin 1dakikalık reklam koyuyor adamlar. Çoğunda 2 reklam geçiyor. Reklamları geçip istediğin videoyu izlemek eziyet resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Bu scripti aşağıda verdiğim uygulamaya gösterin.Sözcüden örnek vereyim

// ==UserScript==
    // @author hd49
    // @version 1.0.1
    // @name Sozcu.com.tr Adblock
    // @includehttp://www.sozcu.com.tr/*
    // @includehttp://*.sozcu.com.tr/*
    // @description Sozcu Web Sitesi için Adblock Yönlendirmesini Engeller.
    // @run-at document-start
    // @grant none
    // @namespacehttps://greasyfork.org/en/users/9588-hd49
    // ==/UserScript==

var canRunAds = new (function() {
    var x = true
    this.getX = function() { return x; };
    })();

Object.defineProperty(window, "canRunAds", {
    value: true,
    writable: false
    });

Chrome: Tampermonkey veya Violentmonkey
    Firefox: Greasemonkey, Tampermonkey, veya Violentmonkey
    Safari: Tampermonkey
    Microsoft Edge: Tampermonkey
    Opera: Tampermonkey veya Violentmonkey
    Maxthon: Violentmonkey
    Dolphin: Tampermonkey
    UC: Tampermonkey
    Qupzilla: (ek bileşene ihtiyaç yoktur)
    AdGuard: (ek bileşene ihtiyaç yoktur)

direk scripti indirmek isterseniz :https://greasyfork.org/tr/scripts/21488-sozcu-com-tr-adblock

Burada ki link baya eski çalışmıyorsa siteyi güncellemişler demektir.İnternetten daha güncel versiyonunu bulup Tampermonkeye okutursanız dosyayı sorun çözülür.Çok eskiden kullanmıştım işe yarıyordu.

Edit: Ben böyle tek tek uğraşamam derseniz hazır çoğu kaldırılmış olanhttp://reek.github.io/anti-adblock-killer/ kullanın

Alıntıları Göster
    hocam ben daha çok şu 5 saniye bekletmeli reklam sayfalarından kurtulmak istiyorum. adblock kapatmışlar onlar

• Peki bu yazılımlar ne kadar güvenli şifreleri, kart bilgilerini kopyalamadığının garantisi var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adguard daha iyi, en azından engellediği alanlarda boşluk bırakmıyor.
    Adblock kullanın , kullandırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PieCeSs -- 11 Eylül 2019; 17:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Mobil cihazlarda nasıl adblock kullanabiliriz uygulamadan izlerken bilen var mı
    opera mobil indirin hocam içerisinde adblock mevcut
  • Benim adblock kafayı yedi. Bilgisayarı formatladım ama tık yok yine de. Ben de avira eklentisi kurdum. Aynısı :)
  • adblocksuz mümkün değil zaten. adblocksuz kullanabilen varsada plaket verilmeli
  • Geçenlerde youtube'da gezerken dur bir kapatayım adblock'u dedim.
    Bir video açtım. Her şey normal, 5-10 saniyelik bir reklam. Reklam bitti ardından 5 dk'lik başka bir reklam. Ulan videonun uzunluğu o kadar değil zaten.
    Hemen eklentiyi tekrardan aktif ettim.
  • barakus B kullanıcısına yanıt
    Artık rootlu android kullanmıyorum. Uygulamaya baktım bayağı iyi duruyor, zaten tek şartım açık kaynak kodlu olmasıydı. Bundan sonra telefonda her zaman kullanırım. Teşekkürler.
  • Mr.Elm M kullanıcısına yanıt
    Chrome'da Adguard kullanıyorum ben de tarayıcı eklentisi ücretsiz, ama reklamı engellemek için de para vermek mantıklı gelmiyor bana.
    Bir arkadaş daha benim mesajıma cevap vermiş tavsiye ettiği uygulama Blokada ücretsiz, açık kaynak ve uygulama içindeki reklamları engelliyor.
  • İroniMan kullanıcısına yanıt
    Bayağı şu kadar hızlıyız bu kadar hızlıyız demişler de denemek lazım. Açık kaynakmış denerim. Bir ara Yandex tarayıcı favorimdi, her yere yandex arama motorunu sokuşturunca bozdular kaldırdım.
  • Bazı (şerefsiz) siteler AdBlock'u tespit edip uyarı mesajı veriyor. Tampermonkey + Anti AdBlock Killer de kullanıyorum bu yüzden. Öyle siteler var ki bazen Anti AdBlock Killer de işe yaramıyor. JavaScript'i kapatıyorum, sayfa yamuluyor.

• Faydalı konu
    Adminler görünce kaldırırlar :-P

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihaz rootu hocam ama adaway beş para etmez. Ama diğerini bir deneyim. Adguard bir deneyim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek arası melemen -- 11 Eylül 2019; 20:8:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Peki bu yazılımlar ne kadar güvenli şifreleri, kart bilgilerini kopyalamadığının garantisi var mı
    Kendi sertifikasını yüklemediyse hiçbir sorun yok. Kendi sertifikasını yüklediyse, masum olsa bile kimse bir garanti veremez. Mesela AdGuard'ın bu kadar etkili engelleme yapabilmesinin sebebi bu. Kendi sertifikalarını yüklüyor, MITM yapıyor. Yani HTTPS filtrelemesi yapıyor. Bunu yapması için şifreli bağlantının arasına girmesi lazım. Bu anca kendi sertifikasıyla mümkün olabilir. Eğer güvenemem diyorsanız uBlock Origin, AdGuard (eklenti olanı), Nano Adblocker/Defender kullanabilirsiniz. Ya da bankacılık işlemleri yapacağınız zaman AdGuard'ı kapatabilirsiniz. Tercihe kalmış bir konu.
  • Abartın Androidlere root atın adaway kurun uygulamalarda da reklam gidiyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nano adblocker + defender puhu reklamlarını da engelliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Bu mesaj silindi.
    Hocam mozilla için hangi adblockerı önerirsin orjinal adblock yok galiba mozillada.

Ben ublock muydu onu kullanıyorum ama şöyle bi sıkıntı var eklentiyi kurarken istediği izinlerde Tüm verilerinize erişme sayfaya girdiğiniz bilgileri okuma gibi izinler var. Adamlae resmen şifrelerimizi görebiliyor sıkıntı olmaz mı bu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.