Şimdi Ara

Adana Elektronik Usta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Adana'da oturuyorum ve bazı sıkıntılar yaşayabiliyorum ve bir elektronikçi lazım oluyor. Tanıdığınız bildiğiniz herhangi birisi var mıdır? Yer önemli değil. Özellikle devre,robot tarzı işlerle uğraşan birini arıyorum.

Teşekkürler.

• Değerli kardeşim mesafeler ne sorun çıkarabilir ki o işlere? Sorunlarını yazarsan önce forumdan çözülür sonra ulaşmak isteyen adrese de gelir.
    Durduk yere palavracı Adanalıları Duygu kafeyi baraj yolunu getirdin aklımıza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafetva

Değerli kardeşim mesafeler ne sorun çıkarabilir ki o işlere? Sorunlarını yazarsan önce forumdan çözülür sonra ulaşmak isteyen adrese de gelir.
    Durduk yere palavracı Adanalıları Duygu kafeyi baraj yolunu getirdin aklımıza...

Hocam interneti kullanıyorum tabii ki ama lehime falan gidiyorum da artık lehim malzememi alıp evde yapacağım. Bir kere de isin icinden çıkamadım yardım istemeye gittim. Adama dedim bana yol göster, bana parasız iş yapmazmış da bilmem neymiş. Saniye durmadım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kLkN7 -- 18 Nisan 2016; 23:22:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruları alalım Lütfen... Dilediğin gibi yazabilirsin.
    Başarılar...
  • kLkN7 kullanıcısına yanıt
    Emin Fırtına var bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bir elektronikçi lazım oluyor.

Elektronikçiye biri girse
    "tuvalet tıkandı açar mısın?" dese n'olur?
    -aklımıza geldi de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.