DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Bostancı oto sanayii'de usta tavsiyesi lütfen.
5
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> Bostancı oto sanayii'de usta tavsiyesi lütfen.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1453 Mesaj
      02 Ağustos 2007 17:49:04 Konu Sahibi
      selamlar. Corolla otomobili Bostancı oto sanayii'de göstermek için birkaç usta tavsiyesi istiyorum. yakın olduğu için Bostancı dedim.

ilk olarak eksozda delik ihtimali var, ama ondan öte eksoz yerli ile değişmişti, uyum sorunu var mı onu da sormak istiyorum, sanki etkilendi gibi geliyor eskiye göre. onun için ilk olarak eksoz ustası lazım.

ikinci olarak ayrı topicde yazmıştım, çok önemli bir konu bu, 90km/h üzerine çıkınca direksiyon sallanıyor. disk taşlattım, balata değiştim, rot-balans ayarlattım, hiç biri çare olmadı. İYİ BİR LASTİK USTASI LAZIM. bu çok önemli çünkü. ne yaptıysam titreşimi engelleyemedim.

şimdiden teşekkürler.

|
      |
    • Binbaşı
      1453 Mesaj
      03 Ağustos 2007 12:07:56 Konu Sahibi
      bir cevap veren olsa iyi olurdu
      |
      |
    • Yüzbaşı
      291 Mesaj
      03 Ağustos 2007 12:09:31
      kardeşler otomotiv,küçücük bir yer ama salih usta var orda ,her türlü arabadan anlayan işinin ehli bir usta ,yetkili servislerde hallolmayan işleri ona götürüyorum yapıyor, yerini tarif şöyle ediyim .daha çok bilinen yer vw atak otomativi herkes bilir orayı bul önce onun aşağısında hemen.
      |
      |

www.maskorganizasyon.com.tr
    • Binbaşı
      1453 Mesaj
      03 Ağustos 2007 17:39:50 Konu Sahibi
      alpaslan sağ ol, bu salih usta eksoz mu yoksa lastik ustası mı.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      288 Mesaj
      03 Ağustos 2007 17:49:02
      "90km/h üzerine çıkınca direksiyon sallanıyor. disk taşlattım, balata değiştim, rot-balans ayarlattım, hiç biri çare olmadı. " demişsiniz.

bu durumda lastiklerinizin durumu önemli. eğer yüksek miktarda km yapmışsa radyal lastiklerinizin telleri atmış olabilir. bizim eski aracımızda da vardı bu sorun. lastikleri değiştirince titreşim kesilmişti
      |
      |

Two rules of success : 1) Don't tell everything you know
    • Binbaşı
      1453 Mesaj
      03 Ağustos 2007 17:53:48 Konu Sahibi
      lastikten olduğunu sanmıyorum. yeni iken de yapıyordu. epeydir bu sorun var artık kesmek istiyorum bu problemi. lastikler bfgoodrich
      |
      |
Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
3,469
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.