Şimdi Ara

ADANA'da GENCİ BOKS MAKİNASI YAPIP CEBİNE 1 TL ATTILAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
12.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna yapan orospu çocuğu gitsin gücü yetene yapsın gelsin benim karşımda yapsın götü yiyorsa.O çocuğun yerinde olacaktım bir tanede ben çakardım onun yüzüne.Adanayı ülkeden silemiyor muyuz aga ?

NOT:Aşırı sinirli olduğum için küfür olmuş olabilir :(
  • SoeXL kullanıcısına yanıt
    Ermenilerin yaşadığı yer sis(kozan),haçin(saimbeyli) ve Adana merkezidir.
    Bunların çoğu 1909 olayları ve kurtuluş savaşı sonrası gitmişlerdir ya da kimliklerini gizleyip yaşamışlardır.
    Mumbar,içli köfte,analı kızlı gibi yemekler ise suriye araplarından yayılmıştır.
    Arapların 200-300 yıllık olduğunu bana Arap arkadaşım belirtti.
    Bunlar benim bildiklerim ve babamın dedesinden duyduklarım.Kendisi ermeni ve fransız işgaline karşı savaşmış,98 yaşında vefat etti.
    Sizin dediklerinizine saygı duyuyorum,bu benim bildiklerim.
    Benim kızdığım(lafım size değil),adanamızın teksas gibi görülmesi.
    Her yerde olan olaylar bizde de oluyor,ama bütün pis olaylar adanada oluyor zannediyor insanlar.
    Hafta sonu izmire gittim,alsancakda pastahaneye oturduk,garson adanadan geldiğimizi duyunca medeniyet görmüşsünüzdür diyor,bizi sadece kebap ve şalgam olarak görüyor.
    Kuzey adanada oturuyorum,41 yaşımdayım ne olay var ne de sıkıntı burada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkemizde çocuk sahibi olmanın birşey kazandırdığı zannediliyor, ne kadar cahil bir toplum ile içiçe olduğumuzun resmidir..

Bence bir çocuğa, , ahlak ve erdemliği öğretebilecek , beşeri bilimler konusunda eğitebilecek bireyler yapmalı... bilimden kültürden yoksun sadece çocuğum olsun düşüncesinde olanlar kesinlikle yapmamalı..

yoksa bu tip aptallar daha çok çoğalacaktır.
  • Diziler falan hikaye bu tür olaylar her zaman oluyordu. Yalnızca sosyal medya sayesinde daha çok bilinir oldu. Dışarısı toz pembe değil maalesef kendinizi savunmayı öğrenin orda biber gazı ve saire olsa sıkıp kaçabilirdi. Ya da daha iyisi üstüne o gazın etkisiyle ikisini de dövebilirdi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

Ermenilerin yaşadığı yer sis(kozan),haçin(saimbeyli) ve Adana merkezidir.
    Bunların çoğu 1909 olayları ve kurtuluş savaşı sonrası gitmişlerdir ya da kimliklerini gizleyip yaşamışlardır.
    Mumbar,içli köfte,analı kızlı gibi yemekler ise suriye araplarından yayılmıştır.
    Arapların 200-300 yıllık olduğunu bana Arap arkadaşım belirtti.
    Bunlar benim bildiklerim ve babamın dedesinden duyduklarım.Kendisi ermeni ve fransız işgaline karşı savaşmış,98 yaşında vefat etti.
    Sizin dediklerinizine saygı duyuyorum,bu benim bildiklerim.
    Benim kızdığım(lafım size değil),adanamızın teksas gibi görülmesi.
    Her yerde olan olaylar bizde de oluyor,ama bütün pis olaylar adanada oluyor zannediyor insanlar.
    Hafta sonu izmire gittim,alsancakda pastahaneye oturduk,garson adanadan geldiğimizi duyunca medeniyet görmüşsünüzdür diyor,bizi sadece kebap ve şalgam olarak görüyor.
    Kuzey adanada oturuyorum,41 yaşımdayım ne olay var ne de sıkıntı burada.
    Hocam ben de 21 yaşındayım, ailem 40 senedir barajyolunda oturuyor. Yaklaşık 40 küsür şehir gezdim Türkiye'de her yerde olağan olaylar oluyor ama Adana'nın biraz adı çıkmış. Ben mesela şehir dışındayken Adanalıyım dediğimde direkt güneşe ateş ettin mi diyorlar gülüp geçiyoruz ama Portakal Çiçeği karnavalı olsun, Adana'dan çıkan sanatçılar olsun, toprağı olsun, misafirperverliği olsun Adana bambaşka bir memlekettir. Hah keşke göç almasaydı. Eminim ki eskiden Adana daha da güzeldi.

• oğluma yapılsa katil olurdum, çok kızgınım
  • SoeXL kullanıcısına yanıt
    Bende barajyolunda groseri geçitin arkasında oturuyorum.
    Adana çok daha güzeldi eskiden,büyükçe köy olduk şimdi.
    Zaten benim isyanım adanayı hiç bilmeyip,laf atanlara.

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    "garson adanadan geldiğimizi duyunca medeniyet görmüşsünüzdür diyor,bizi sadece kebap ve şalgam olarak görüyor.
    Kuzey adanada oturuyorum,41 yaşımdayım"

41 yaşındaki adamın suratına denir mi bu ya

• 6 yıl okulda

11 yilda yasadigim cingene mahallesinde (sanayi mahallesi) pek cok kez boyle olaylar yasadim yada kiyisindan döndüm

Sokaklarinda rahat rahat yurunemeyen bir ulkedir Türkiye

Bu şahıs topluma zararsiz hale getirilecegi bir hale duruma sokulmalidir

Ilac tedavisiyle beynini mi alirlar kolunu mu keserler idam mi ederler lobotomiyle mi zararsiz hale getirirler bilemem bana kalirsa ailesiyle birlikte idam edilmelidir

Her türlü ağır ceza yapilmadikca asla duzelmez bu sokaklar

Ve biliyorum ki duzelmeyecek

o yuzden Allah bana ve aileme düzgün insanlara sahip bir ulkeye tasinmayi nasip etsin yada hic boyleleriyle karşılaştırmasin gerisi umrumda degil artik

• Tamam beyler konu cok kotu de
    Şu başlığı kac gundur gorunce gulesi gelen bi ben miyim la yalniz miyim?

• sioux kullanıcısına yanıt
    Bu da birşeymi?Güneşe ateş ettin mi diye soran var,conomusun(bizim adananın çingenesi)diye soran var.
    En komiğide geçen yaz istanbula gittim.Ortaköy de belediyenin otoparkı var.Arabamla çıkacağım,adam geri geri gel dedi.Tamam anarya geliyorum dedim.Adam anasına küfretti sandı.Olay anlaşılınca iyi güldük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda2007 -- 15 Mart 2019; 19:23:57 >
  • Bu ülke zaten dizi gibi ... Adıda dizi gibi çukur ama BOK ÇUKURU

• 18 yaş altıysalar hiçbirşey olmaz ne yazıkki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2,5 yaşında bir oğlum var. Eğer biri benim oğluma bunu yapsa, yaşayan 3 kuşağını yaşadığına pişman olacak hale sokarım. Yine de ciğerim soğumaz. Medeniyetsiz it oğlu itler.

• Bu insanlar nasıl bu hislere tavırlara sahip, hiç mi aile sevgisi saygısı görmemiş. Umarım gereken cezayı alır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnatla savunulan, sıfır bir çukur denen dizilerin insanlar üzerindeki çıktısı. Böyle devam ettiği sürece bu olaylar daha da artmaya başlayacaktır.

• ulan bunları öyle bir dövüceksinki sokağın ortasında. saatlerce dinlenip dinlenip gömeceksin ağzına burnuna.
  • Darp ettikleri çocuğun cebinden alındığı iddia edilen 80,00 TL çok ciddi sıkıntı çıkarır bu sıpalara, yağma suçu oluşmuş çünkü.
  • Bende üniversitede buna benzer tehdit almıştım. Tehditi dekanlığa şikayet edince keşke bıçaklasaymış seni demedikleri kaldı. Bu ülkede adalet hak hukuk mezara girip çürüyüp gitti.

• Bu muameleye maruz kalmaya nasıl izin vermiş çocuk anlamıyorum. Hayatında şiddet nedir bilmeden büyütülmüş saf aile evladı belliki. Sokak tabiriyle süt çocuğu mu öyle bir şey de derler. Sokak acımasızdır kuralını acı bir tecrübeyle öğrenmiş oldu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.