Şimdi Ara

AD Aware virüsün ta kendisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ad aware yi yüklediğim den sonra virüs programını çalıştırdıktan sonra ad avare içinde 2 adet trojen buluyor .. yani bu program trojeni bilgisayarımızdan kaldırcam adı altında aslında trojenlerin hepsini bilgisayarımıza sokan program olduğunu anladım ben .. bunu asla bilgisayarınıza sokmayınız .. çok tehlikeli bir program ......

• Zorlu bir arastirma süreci ve müthis bir tespit. Kutluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: doganza

Zorlu bir arastirma süreci ve müthis bir tespit. Kutluyorum

Kimseyi yanlış yönlendirme yıllardır kullanıyorum hiçbir virüs programı ad-aware programında trojan tespit etmedi casus programları, zararlı eklentileri temizleyen ve en çok tercih edilen güzel bir yazılım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symmetrical

Kimseyi yanlış yönlendirme yıllardır kullanıyorum hiçbir virüs programı ad-aware programında trojan tespit etmedi casus programları, zararlı eklentileri temizleyen ve en çok tercih edilen güzel bir yazılım.

Alıntıları Göster
    birlikte olarak güçlü bir virüs programı kullanıldığında .. güçlü bir virüs programı .. Ad aware içinde 2 adet trojen buluyor .. deneyin görün .. ben gördüğümü söylerim .. varsayım değil ..

• quote:

Alıntıları Göster
    kullandıgınvirus programı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardian

kullandıgınvirus programı ne?

Alıntıları Göster
    McAfee
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24haziran

McAfee

Alıntıları Göster
    bence de öyle bişey yoktur.başka bişeyden kaynaklanıyo olabilir belki.
    ad awarenin virüs taşıdığını zanetmiyorum ama başka bulan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbasmaz

bence de öyle bişey yoktur.başka bişeyden kaynaklanıyo olabilir belki.
    ad awarenin virüs taşıdığını zanetmiyorum ama başka bulan varmı acaba

Alıntıları Göster
    Internetten makinene trojan bulaştıysa ondandır.Ad aware i 3 yıldır kullanıyorum ve TIK yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SavageWarrior

Internetten makinene trojan bulaştıysa ondandır.Ad aware i 3 yıldır kullanıyorum ve TIK yok.

Alıntıları Göster
    Ad-aware tarama yaparken temp altında oluşturduğu karantina dosyalarını bazı virüs programları virüs olarak algılıyor ancak tarama bittikten sonra program kendisi siliyor sisteme hiçbir zararı yok.
  • quote:

Ad-aware tarama yaparken temp altında oluşturduğu karantina dosyalarını bazı virüs programları virüs olarak algılıyor ancak tarama bittikten sonra program kendisi siliyor sisteme hiçbir zararı yok.

Alıntıları Göster
    O virüsler karantina klasöründedir.
    Ya da adware ye virüs bulaşmıştır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: amddma

O virüsler karantina klasöründedir.
    Ya da adware ye virüs bulaşmıştır..

Alıntıları Göster
    quote:

Ad aware yi yüklediğim den sonra virüs programını çalıştırdıktan sonra ad avare içinde 2 adet trojen buluyor .. yani bu program trojeni bilgisayarımızdan kaldırcam adı altında aslında trojenlerin hepsini bilgisayarımıza sokan program olduğunu anladım ben .. bunu asla bilgisayarınıza sokmayınız .. çok tehlikeli bir program ......

• quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Ad aware yi yüklediğim den sonra virüs programını çalıştırdıktan sonra ad avare içinde 2 adet trojen buluyor .. yani bu program trojeni bilgisayarımızdan kaldırcam adı altında aslında trojenlerin hepsini bilgisayarımıza sokan program olduğunu anladım ben .. bunu asla bilgisayarınıza sokmayınız .. çok tehlikeli bir program ......

Alıntıları Göster
    bazı dosyaları vırus olarak gorebılıyor bu programlar senın basına gelende oyle bır sey olabılır

• quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Alıntıları Göster
    valla adwareyi kullanmayan yoktur heralde dedikleri gibi karantina klasörunu bazı virüs programları zararlı olarak algılıyor. yani arkadaşım bedava ve kaliteli bi programı kötüleme bilmeyen acemi arkadaşları yanlış yönlendirme.

• quote:

Orijinalden alıntı: selenvirus

valla adwareyi kullanmayan yoktur heralde dedikleri gibi karantina klasörunu bazı virüs programları zararlı olarak algılıyor. yani arkadaşım bedava ve kaliteli bi programı kötüleme bilmeyen acemi arkadaşları yanlış yönlendirme.

Alıntıları Göster
    Ad-aware Virüs mü?! Şahan a haber verinde Cevizkıranda yapsın bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

Ad-aware Virüs mü?! Şahan a haber verinde Cevizkıranda yapsın bunu.

Alıntıları Göster
    McAfee kullanıyorum bende. Aynı seyi bende de yapıyor. Adaware baglantılı 2 tane "potentially unwanted program" buluyor. Potansiyel olarak istenmeyen program/uygulama yani. Ama tabiki hicbir seferinde sildirmedim. Sahan'a malzeme olabilir gercekten ilk yorum
    Sebebi nedir bilmiyorum. Çakışıyolardır. sevmiyolardır birbirlerini. olabilir. araya girmemek lazım. Ad-aware 1 numero. Mc Afee de oyle...İkinizi de seviyorum. Kahrolsun virusler, yaşasın Antivir'ler!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: berto

McAfee kullanıyorum bende. Aynı seyi bende de yapıyor. Adaware baglantılı 2 tane "potentially unwanted program" buluyor. Potansiyel olarak istenmeyen program/uygulama yani. Ama tabiki hicbir seferinde sildirmedim. Sahan'a malzeme olabilir gercekten ilk yorum
    Sebebi nedir bilmiyorum. Çakışıyolardır. sevmiyolardır birbirlerini. olabilir. araya girmemek lazım. Ad-aware 1 numero. Mc Afee de oyle...İkinizi de seviyorum. Kahrolsun virusler, yaşasın Antivir'ler!!!

Alıntıları Göster
    programi download ettiginiz yerlere dikkat edin,
    gercek sitesinden indirmediginiz hicbir programa guvenmeyin,
    download ettigin sitede bir exe joinner programiyla virus, trojen, worm eklenmis olabilir bundan dolayi uyari veriyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: murtiss

download ettigin sitede bir exe joinner programiyla virus, trojen, worm eklenmis olabilir bundan dolayi uyari veriyor olabilir.

Alıntıları Göster
    Bakın berto arkadaşım da aynı sorunu yaşamış .. yani söylediğimiz boş değilmiş yanii ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24haziran

Bakın berto arkadaşım da aynı sorunu yaşamış .. yani söylediğimiz boş değilmiş yanii ...

Alıntıları Göster
    nedense mcafee de vermiş.norton kaspersky antivir de bu hatayı vermiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtiss

Alıntıları Göster
    Bende bir seferinde Antivir Personal tüm exe dosyalarını virüs olarak görüyordu
    o gibi bir şey olsa gerek
    Sistemimde winamp notepad media playerda dahil olmak üzere tüm exe dosyalarını silmeye başlamıştı
    Seninkide öyle bir şey olsa gerek
    Ad-Aware nin öyle bir şey olacağını zannetmiyorum zaten öyle olsaydı çoktan haberimiz olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ecom86

Bende bir seferinde Antivir Personal tüm exe dosyalarını virüs olarak görüyordu
    o gibi bir şey olsa gerek
    Sistemimde winamp notepad media playerda dahil olmak üzere tüm exe dosyalarını silmeye başlamıştı
    Seninkide öyle bir şey olsa gerek
    Ad-Aware nin öyle bir şey olacağını zannetmiyorum zaten öyle olsaydı çoktan haberimiz olurdu

Alıntıları Göster
    bu arada Mc Afeee kullanana baska bir arkadasımda da aynı sorun var. onda 3 tane buldu yanlız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.