Şimdi Ara

AD Aware virüsün ta kendisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 2 yıldır kullanıyorum ad-awareyi

Beni sürekli dertlerden kurtaran program olmuştur..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecom86
    Bende bir seferinde Antivir Personal tüm exe dosyalarını virüs olarak görüyordu
    o gibi bir şey olsa gerek
    Sistemimde winamp notepad media playerda dahil olmak üzere tüm exe dosyalarını silmeye başlamıştı

bunun sebebi bilgisayarina bulasan bir worm veya virus yuzundendir. bir antivirus programi durduk yere exe leri silmez.
    virus exe dosyasina kendini bulastirmaya calismistir, antivirus programi temizleyemedigi icin virus yayilmasini onlemek icin exe yi silmistir.
  • Arkadaşim böyle birşeyin olmasi mümkün değil ;

Bundan bir sene önce norton kullaniyordum virüs norton antivirüse bulaşmişti ve bitdefender antivirüs ile tarama yaparken nortonda virüs oldugunu tespit ediyordu bu demek değildirki nortonda virüs var sen bulaştirirsan olur
  • teknik olarak her antivirüs ve trojen yazılımı virüstür.bunlar birbirini sevmez ve sadece ben derler.Ad-Aware'de virüs olabilir ama kendisi virüslere atfettiğimiz işlerin hiçbirini yapmaz.
  • bak bak biz nasıl olmuşta yıllardır kaçırmışız gözümüzden diyemiyorum.çünkü burda senden daha çok bilenler ve kullananlar olduğu gerçeği var.ben özellikle ad-aware ve spybot ikilisini yıllardır favorim olarak kullanırım güvenle.
  • 1 yıldır kullanıyorum. hiçbir sorun yok tavsiye ederim...en iyisi
  • avast! Antivirus kulanıyorum SpybotSD,Ad-Aware,The Cleaner 4.1 Professional anti trojen ,de cabası . bu zamana kadar bir sorun teşkşil etmedi .belki arkadaş karantinaya aldısa bazı dosyaları Ad-Aware ile onu görüyordur veya mccafe ile ikisi uyumsuz yoksa bilmem kaç senedir kulanılan ve birçok pc dergileri tarafından tavsiye edilen bir program hopalaaaaa derim ben buna
  • adware programını uzun süredir kullanıyorum bence çok yaralı kullanımı kolay herkezin düzenli olarak kullanması gereken bir araç,yeniden indirip exe dosyasını nortonla tarattırdım temiz çıktı.
  • arkadaşlar her antivirüs programının ve zararlı içerikleri yokeden programların hata payı vardır.hiç bir üretici hata payım sıfır diyemez.ancak hata yapabilecek bir antivirüs için de ad-awareyi suçlamak yanlış.ben de uzun zamandır kullanıyorum zarar bir yana yararları oldu.
  • Bu topicte belirtilen iddianın elle tutulur hiç bir yanı yok
    Min 3 yıldır herkes kullanıyor
    Böyle bir şeyi tek sen söylüyorsun
    Kaç kişinin bilgisayarı ad aware den dolayı uçmuş ki.

Bunlar hurafedir.
    Ne norton, ne mcafee. ne de avast
    Hiç birini kullanmıyorum
    3 yıldır da virüsten dolayı PC ye ne format attım ne de windows kurdum
    Esas virüsü yayıp sonra pan zehiri ben de diyerek reklam yapanlar antivirüs firmalarıdır.
    Ad aware ile haftada bir taratmak yetiyor.

Antivirüsleden uzak durun derim.

Bu kadar mesajdan sonra topic sahibinin başlığı değiştirmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 27 Eylül 2005, 13:13:44 >
  • tamamen virus programının yanlış algılaması bende çok zamandır kullanıyorum öyle bişey olmuyor yukarıda söylendiği gibi karantina klasöründekileri görüyordur bi zararı yok

• bu yoruma katılmam mümkün değil adawareyi uzun zamandır kullanıyorum böle bi durumla karşılaşmadım
  • 1 senedir kullanıyorum walla hiç bu tarz bişey yaşamadım üstelik çokta memnunum programdan
  • belkide ad aware nin karatinaya aldığı dosyalrı buluyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtiss

programi download ettiginiz yerlere dikkat edin,
    gercek sitesinden indirmediginiz hicbir programa guvenmeyin,
    download ettigin sitede bir exe joinner programiyla virus, trojen, worm eklenmis olabilir bundan dolayi uyari veriyor olabilir.

+1 güvenlik proğramlarına entegreli torjen baya bi iş yapıyo olmalıki adamlar sitelerine bunlardan koyuyorlar artık
  • BAZI ÜCRETSİZ YAZILIMLARIN İÇİNDE REKLAM DOSYALARI BULUNUYO VİRÜS PROGRAMININ TESPİT ETTİĞİDE BU OLMALI
  • Bende adware yaklaşık 1 sendedir kullanmıyorum. Sistemi daha çok bozuyorlar gibi geldi. Şimdi hiç kullanmıyorum bilgisayar super çalışıyor. Kullanınca sapıtmaya başlıyor.
  • ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ama bahsettiğin gibi bir durumla karşılaşmadım kaspersky var yanında tarama yaparken hiç bir zaman ada aware de trojan bulmadı
  • hiçte olduğunu sanmam milleti yanlış yönlendirme ki olsada paralı versionunda yoktur oda her yerde linki var
  • AD-AWARE + MCAFEE kullanıyorum, mcafee hiçbirşey demedi ad-aware hakkında..
    sen başka biryerden trojan yemişsindir...
    bir arkadaşın dediği gibi indirdiğiniz yere dikkat edin..
    sanal ortamda herkes iyi niyetli değil ne yazıkki
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.