Şimdi Ara

KLAVYE TUŞLARININ YERİNİ DEĞİŞTİRMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
59.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kullandığım çizim programı sebebiyle bağzı tuşları fazla kullanıyorum mesela "@" işareti bunu yapmak içinde mouse de olan bir elimi çekip aynı anda iki elimi birden kullanmak zorunda kalıyorum(ellerim küçük olduğu için tek elle iki tuşa birden yetişemiyorum).buda uğraçtırıcı oluyo ve zaman kaybına sebep oluyo.bu yüzden kalvyede bağzı tuşların yerini değiştirebilirmiyim acaba mesela "@" işaretini tek elimle yapabileceğim yada tek tuşla yapabileceğim biyere ayarlamak mümkünmüdür.çünkü ben şöle bişi hatırlıyorum bağzı netcafelerde kalvyede nokataya basınca virgül, i ye basınca nokta filan çıkıyordu.yani tuşların yeri değişikti. neyse tuşların yerini isteğime göre ayarlamam mümkünmüdür? kısacası bu ,fazla uzattım sanırım.tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civax -- 11 Eylül 2007; 13:35:16 >

• Birader böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum ama windowsun ekran klavyesini kullanabilirsin.

noktanı virgül olması falan türkçe klavyeyi ingilizce dil ayarıyla yada tersi biçimde kullanmasından olabilir.
  • o klavyeyi değiştirmekle alakalı bence denetim masasında klavye bölümüne girirsen dillerden ayrıntılar bölümüne gir ordan klavye ekle f klavye q klavye gibi ekleyeceğin klavyelerde tuşların yeri değişecektir tabi eklemek yetmiyo bide üstte bir kutu olacak ordanda eklediğin klavyeyi seç belki işine yarar ama istediğin şekilde tuşların yerini ayarlama gibi bişey yapılacağını zannetmiyorum.
  • bu mümkün değil. klavye dilini değiştirmende çözüm üretmez zaten hangi tuşun nerede olduğunu bilemezsin.
    kullandığın programın ayarlarını karıştır.
    Ör : ctrl + d bastığımda @ algıla gibi bir ayarı varsa yapabilirsin
    bu arada @ işaretini tek elle yapmak için ctrl+alt+q
  • Mümkün değil, o bahsettiğim sorun klavyenin doğru seçilmediği zamanlarda oluyor.
  • ya arkadaşalar bu foruma "civax" adıyla giriyordum fakat e-mail imi değiştirmek istedim ve bana ait başka bi mail adresi yazdım ancak aktivasyon maili bana gelmedi daha doğrusu aktivasyon maili gönderildi filan diyordu bişiler oldu ne oldu anlamadım sayfa bembeyaz oldu.ve o yüzden eski kullanıcı adımla giriş yapamıyorum bu yüzden "xcivax" diye kayıt oldum hemen fakat eski kullanıcı adımı geri almam mümkün değilmi artık hem teğmen olmuştum ya .kime bildirmek lazım bunu.tekrar bi aktivasyon maili gönderseler filan.

yani şimdi özetle klavye tuşlarını değiştiremiyormuyuz.
  • bi yol gösterin arkadaşlar .eski kullanıcı adımı kullanmak istiyorum ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xcivax

bi yol gösterin arkadaşlar .eski kullanıcı adımı kullanmak istiyorum ben.

Eskisine ne oldu ki
  • ya arkadaşalar bu foruma "civax" adıyla giriyordum fakat e-mail imi değiştirmek istedim ve bana ait başka bi mail adresi yazdım ancak aktivasyon maili bana gelmedi daha doğrusu aktivasyon maili gönderildi filan diyordu bişiler oldu ne oldu anlamadım sayfa bembeyaz oldu.ve o yüzden eski kullanıcı adımla giriş yapamıyorum bu yüzden "xcivax" diye kayıt oldum hemen fakat eski kullanıcı adımı geri almam mümkün değilmi artık hem teğmen olmuştum ya .kime bildirmek lazım bunu.tekrar bi aktivasyon maili gönderseler filan. (yukarıda da yazmıştım)

quote:

Orjinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

Orjinalden alıntı: xcivax

bi yol gösterin arkadaşlar .eski kullanıcı adımı kullanmak istiyorum ben.

Eskisine ne oldu ki

• kimse bi yol göstermicekmi
  • Klavyede Tuşların Yerini Değiştirme Programını indirmek için:

http://www.remapkey.com/down/KeyExtender.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutbara -- 30 Haziran 2013; 17:14:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutbara

Klavyede Tuşların Yerini Değiştirme Programını indirmek için:

http://www.remapkey.com/down/KeyExtender.zip

kardeş sağol benim çok işime yaradı mesala oyun oynarken bazı tuşlar gıcık konumda oluyor bu şekilde sıkıntımı çözdüm. ayrıcı kullanımı çok basit resetlemek bir tuşluk iş. ama üçretsiz olsa daha da harika olurdu.
  • civax C kullanıcısına yanıt
    makro kurabilirsin
  • Arkadaşlar bu sorunu internette bulduğum programla hallettim. Hatta yeni klavyemde makro var oraya tuş atayarak hallettim. İlginiz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebilsebil S kullanıcısına yanıt
    merhaba, programın linkini alabilir miyim?
  • ironmangs kullanıcısına yanıt
    kardeşim programın adını vereyim internetten bulursun. programı serial keyini arat bul full yap. KeyExtender ismi budur. güzel bir program yani ben bir kaç program test ettim. bu program sayesinde oyunlarda game klavyene bile kullanmana gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmangs

merhaba, programın linkini alabilir miyim?

Program >> KeyExtender yukarda linki paylaşmıştım bir bakarsanız göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebilsebil -- 14 Temmuz 2016; 10:17:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.