Şimdi Ara

acilll!!!megane 1 hakkında görüşlerinizi yazınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bi megane 1 alcam amam araç otomatik b arbaların otomatikleri sorun çıkarıyormu ayrıca çıkarırsada mesrafı ne kadar olur araç 00 model 105 binde klima abs filan var lacivelt ilk sahibinden orjinal kaza yok darbe yok 13500 bu fiyata nasıl... otomatik bana sorun çıkarır mı bozulurmu???

• renault arabalarının otomatikte iyi olmadığını duymuştum hondalara bak istersen
  • megane alırsan bi kere plastik kalitesi iğrenç bizim tata gibi:D
    megane alma japon al alman al...
  • Honda ve ya Toyota'yı Renault'tan oldukça kaliteli görüyorum. Ben olsam bu arabayı tercih etmem....
  • Bencede japon markaları al
  • zamanın en sorunsuz araçlarından biri otomatik vites hakkında bi bilgim yok..
  • MeganeI iyidir. Stationlar ikinci elde pek rağbet görmez. Otomobil kültüründen olsa gerek station otomobil araziye girebilmelidir(Toros) Yoksa güzel arabadır.
  • o arabaya bir kaç kez binmeten yana tecrubem olmadı ama yakıtı konusunda çevremdekiler şikayetçi sözünü ettiğim manual vites ama. diğer yandan da çok atik bir araç olduğunu söylüyorlar. ki bu da doğru çok hızlı bir araç. Arkadaşlar Doğru söylemiş tabiki Honda ve Toyota kadar kaliteli değil ama sözünü ettiğin fiyatada ne guzel bir Honda bulursun Nede Toyota.

Beni dinlersen Otomatik Vitesini boş ver Manual Vitesini al. Otomatik hem çok fazla yaktırır. hemde manual göre çok sorun çıkartır. Sonrada bir sıralı LPG taktırırsan Dört dörtlük olur
  • abi sakın megan alma hatta reno alma bi sorun çıkıyo bulamıyorlar bulasıya anamızı ağlatıyorlar bizde o hataya düştük şimdi pişman olduk eski 89 şahin bile bu kadar sorun çıkarmıyordu
  • 2 yıl önce 2001 model 1.6 megane rte aracımızı sattık önce aracın artılarını sıralıyım seri bir araçtır ve bastınmı gider 3000 devirden sonra 1.6 araçlarla hemen hemen aynı yakar fazla diil yani. ama arçta abuk subuk çok sorun çıktı bi kaçını anlatıyım bi gün bir baktık arabanın bagaj kitlemesi bozuldu tam da tatildeydik arabanın bagajı açık kaldı 1 hafta sol ön tekerden tkırtı geliyordu otobanda daha iyi duyulabiliyordu müzik açarak bastıryordum o tıkırtı sesini. aracı aldığımız zamandan beri arka cam reziztansı hiç çalışmadı zar zor yeni camla değiştirebildik maisten bence fiyat iyi ama manuel alırsan kafan rahat olur bence 2. elde hiç otomatik e girme derim çünki bozuldu mu yaptırman baya bi maliyetli olduğunu biliyorum nerdeyse araba fiyatına geliyor diye okumuştum forumlarda umarım yararlı olmuştur
  • Arkdaş işi özetlemiş. Almasan iyi olur diyorlar ama alacaksanda kesinlikle Manuel olsun. Mavi dağ arkadaşım Reno klubune uye olmana rağmen böyle objektif bir gözlemleme yapman çok hoşuma gitti. Körü Körüne marka fanatikliği yapan bir insan değilsin. Teşekkürler
  • bişi diil
  • 2000 1.6 16 walf RTE OTOMATİK kullanıcısı olarak bu arabayı herkese tavsiye ederim. Öyle herkesin kulaktan duyma bilgilerle zannettiği gibi sorunlu bir araç değil. Aracı alalı 2 yıl oldu ve yaklaşık 30.000 km yol yaptım. Otomatik şanzıman hiç problem çıkarmadı. Tıkır tıkır işliyor ve çok memnunum. Agresif bir sürücü olarak bile beni tatmin ediyor. Fiyatı da gayet uygunmuş, araba temiz ise hiç durma derim... Ayrıca bir de benim gibi Zavoli marka bir sıralı LPG kiti taktırırsan değme keyfine... Kalite, konfor ve ekonomi... Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavikurt1 -- 1 Eylül 2007; 13:21:15 >
  • Megane iyidir sağlamdır scağada dayanıklıdır.Plastikleride kaliteliki sıcağa karşı çok dayanıklı.Çok sıcak havaların yaşandığı ülkelerde genel kullanılan marka ve model renault megane çünkü araba kaliteli.
  • arkadaşım bizde satılık bi tane var megane 1 ama manuel ilgilenirmisin bilmiyorum
    iyi günler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_ -- 6 Eylül 2007; 14:49:43 >
  • megane 1 sanırım megane 2 den daha sorunsuz bır arac
  • quote:

Orjinalden alıntı: takanu

abi sakın megan alma hatta reno alma bi sorun çıkıyo bulamıyorlar bulasıya anamızı ağlatıyorlar bizde o hataya düştük şimdi pişman olduk eski 89 şahin bile bu kadar sorun çıkarmıyordu

bu kadar abartmana gerek yok her araba hatalı çıkabilir
    bu arada bence megane 1 alma
  • megane 1 2000 model öncesi araçların yakıtları çok düşük benimde vardır megane 1 98 model ilk çıktıgında sıfır almıştık. Araçtan çok keyif alıyordum atik araç malesef kaza yaptım pert oldu. Araç normal bakımları dışından problem vermedi diyebilirim şans işi sanırım 132 bin km de rahmetli oldu. Yol tutuşu megane 2 ye göre zayıf
  • renaultu kotuleyenlere seslenıyorum f1 de japonlar nerde bizmi goremıyoruz japon arabası alcagıma dolmusa binerim motoru dısında cacık olmaz eskı corollalar haric
  • aynen diyorum kardeşim.bende megane 1 kullanıcısıym gayet memnunum.ama otomatikleri hakkında bilgim yok
    quote:

Orjinalden alıntı: canerkoc

renaultu kotuleyenlere seslenıyorum f1 de japonlar nerde bizmi goremıyoruz japon arabası alcagıma dolmusa binerim motoru dısında cacık olmaz eskı corollalar haric
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.