Şimdi Ara

Fluence bluetooth bağlantısı ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
43.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar Bende iki günlük fluence kullanıcısı oldum . E 72 Telefonum var onu fluence bluetooth ile bağladım iki aygıttada bağlandı yazısını görüyorum Ancak bir türlü telefonun hafızasındaki şarkıları aracın teybinde çaldıramadım . Telefonu arabaya tanıttıktan sonra ( telefon E72 dir ) müzikleri çalabilmem için ne yapmam gerek adım adım tarif edermisiniz ?? yardımcı olursanız sevinirim

• Yapay Zekanın Yanıtı

Renault Fluence Bluetooth Bağlantısı

Renault Fluence araçlarında Bluetooth bağlantısı, akıllı telefonunuzu aracınızın multimedya sistemine sorunsuz bir şekilde bağlamanıza olanak tanır. Bu bağlantı sayesinde eller serbest çağrı yapabilir, müzik dinleyebilir ve mesajlarınızı araç ekranınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Bluetooth Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Renault Fluence'ınızda Bluetooth bağlantısı kurmak için şu adımları takip etmeniz gerekir:

• Akıllı telefonunuzun Bluetooth özelliğini etkinleştirin.
    • Renault Fluence aracınızın orta konsolundaki "Menü" düğmesine basın.
    • "Ayarlar" seçeneğine gidin ve ardından "Bluetooth"u seçin.
    • Akıllı telefonunuzun adını listede bulun ve üzerine dokunun.
    • Bağlantıyı tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Sık Karşılaşılan Bağlantı Sorunları

Renault Fluence Bluetooth bağlantısı kurarken bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En sık karşılaşılan sorunlar şunlardır:

• Cihazınızın Listelenmemesi: Akıllı telefonunuz Renault Fluence'ınızın Bluetooth cihazları listesinde görünmüyorsa, Bluetooth özelliğinin etkin olduğundan emin olun ve cihazınızın keşfedilebilir modda olduğundan emin olun.
    • Bağlantının Kesilmesi: Bluetooth bağlantınız kesiliyorsa, cihazlarınızın birbirine çok uzakta olmadığından emin olun. Ayrıca, arabanızda veya akıllı telefonunuzda herhangi bir sinyal paraziti olup olmadığını kontrol edin.
    • Eller Serbest Aramaların Çalışmaması: Eller serbest aramalar çalışmıyorsa, akıllı telefonunuzun arama profilinin etkin olduğundan emin olun. Ayrıca, aracınızın mikrofonunun çalıştığından emin olun.

2015 Renault Fluence Bluetooth Bağlantısı

2015 Renault Fluence modelleri, önceki modellere göre biraz farklı bir Bluetooth bağlantı sistemine sahiptir. Bu modellerde, Bluetooth bağlantısı orta konsoldaki bir düğme yerine direksiyon simidindeki bir düğme üzerinden yapılır.

Renault Fluence'ınızda Bluetooth bağlantısının keyfini çıkarmak için yukarıdaki adımları izleyin. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen yetkili bir Renault bayisine başvurun.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • slm yanlış hatırlamıyorsam sadece görüşme yapılıyor telefondakı muzikleri çalmıyor
  • bildiğim kadarıyla telefondaki şarkıları o şekilde çalamazsınız. telefon ile araç bluetoothu birbirine bağlıyken telefondan istediğiniz müziği oynatırsanız müziğin sesini araba hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz. güzel de ses alabilirsiniz. ancak arabadan telefonun müziklerini göz atma gibi bir durum maalesef yok
  • Hortlatayım :)
    BT cihazınız aynı zamanda muzik transferini gerceklestiriyor olması lazım. Bunun icin aracınıza telefonunuzu tanıttıktan sonra AUX kısmına gelerek telefonunuzu seciniz ve baglantının saglandıgına emin olun (ekranda baglandıgı ibaresini goreceksinizdir). Sonrasında Telefonunuzdaki music player uygulamasını calistirin ve muzigi aracınızdan duymaya baslayacaksınızdır. Tabi bu oylediklerim BT cihazinizin uyumlulugu olması durumunda gecerlidir (gunumuzun bircok smartphone u bunu desteklemektedir). Ayrıca yine BT cihazınız destekliyorsa aracınızın koldaki kumandası uzerinden calma listesinde gezinerek sarkılar arası gecebiliyorsunuz, hatta calan sarkı bilgileri (ID3TAG dahil) yine destekliyorsa BT cihazınızca muzik sistemininizin gostergeisnde gorebiliyorsunuz.
  • :) Konu hort oldu yaavvv Ama cevaplarınız için yinede teşekkür ederim telefonu sorunsuzca artık araca tanıtabiliyorum müzikleri araç teybinden dinleyebiliroum güzel bir özellik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.