Şimdi Ara

Fluence bluetooth bağlantısı ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
42.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar Bende iki günlük fluence kullanıcısı oldum . E 72 Telefonum var onu fluence bluetooth ile bağladım iki aygıttada bağlandı yazısını görüyorum Ancak bir türlü telefonun hafızasındaki şarkıları aracın teybinde çaldıramadım . Telefonu arabaya tanıttıktan sonra ( telefon E72 dir ) müzikleri çalabilmem için ne yapmam gerek adım adım tarif edermisiniz ?? yardımcı olursanız sevinirim

• slm yanlış hatırlamıyorsam sadece görüşme yapılıyor telefondakı muzikleri çalmıyor
  • bildiğim kadarıyla telefondaki şarkıları o şekilde çalamazsınız. telefon ile araç bluetoothu birbirine bağlıyken telefondan istediğiniz müziği oynatırsanız müziğin sesini araba hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz. güzel de ses alabilirsiniz. ancak arabadan telefonun müziklerini göz atma gibi bir durum maalesef yok
  • Hortlatayım :)
    BT cihazınız aynı zamanda muzik transferini gerceklestiriyor olması lazım. Bunun icin aracınıza telefonunuzu tanıttıktan sonra AUX kısmına gelerek telefonunuzu seciniz ve baglantının saglandıgına emin olun (ekranda baglandıgı ibaresini goreceksinizdir). Sonrasında Telefonunuzdaki music player uygulamasını calistirin ve muzigi aracınızdan duymaya baslayacaksınızdır. Tabi bu oylediklerim BT cihazinizin uyumlulugu olması durumunda gecerlidir (gunumuzun bircok smartphone u bunu desteklemektedir). Ayrıca yine BT cihazınız destekliyorsa aracınızın koldaki kumandası uzerinden calma listesinde gezinerek sarkılar arası gecebiliyorsunuz, hatta calan sarkı bilgileri (ID3TAG dahil) yine destekliyorsa BT cihazınızca muzik sistemininizin gostergeisnde gorebiliyorsunuz.
  • :) Konu hort oldu yaavvv Ama cevaplarınız için yinede teşekkür ederim telefonu sorunsuzca artık araca tanıtabiliyorum müzikleri araç teybinden dinleyebiliroum güzel bir özellik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.