Şimdi Ara

acilll.. 2008 megane cabrio coupe..BRC mi lOVATO mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun bir dirençten sonra tüp taktırmaya karar verdim....brc taktıracaktım mersinde çok tutulan bir ustası var...herkes ona taktırmış...ama adam tok 1500 tl den aşağı inmiyor...1 hafta içinde 1650 olacak diyor...birde mühendis yakın arkadaşım ...birkaç yıl önce bir yer açtı lavato ve atiker takıyor...lovato 1200 ve ödemede açık hesap....ama hem usta hemde fiyat farkı karmaşası beni düşündürüyor...siz olsanız hangisini alırdınız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waffenss -- 24 Haziran 2011; 21:25:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

Arkadaşlar uzun bir dirençten sonra tüp taktırmaya karar verdim....brc taktıracaktım mersinde çok tutulan bir ustası var...herkes ona taktırmış...ama adam tok 1500 tl den aşağı inmiyor...1 hafta içinde 1650 olacak diyor...birde mühendis yakın arkadaşım ...birkaç yıl önce bir yer açtı lavato ve atiker takıyor...lovato 1200 ve ödemede açık hesap....ama hem usta hemde fiyat farkı karmaşası beni düşündürüyor...siz olsanız hangisini alırdınız....

fiyat düşümüne gitmeyen kişi işini en iyi şekilde yapıp hakkını alan kişidir. ve kit fiyatları yakın zamnda yükselecek. adam bence tok değil işinin karşılığını almak istiyor. ve brc için 1500 bencede son fiyat olmalı.

aracınıza gelince hangi markayı takarsanız takın ustası iyi olmalı. brc lovatoya göre daha kaliteli bir kit. bu iki cihaz arasında ben size brc yi tafsiye ederim. eminimki iyi bir ustada lovatoda gayet sorunsuz çalışır. saygıular sunarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.