Şimdi Ara

ACİL YARDIM ! BALKONA GELEN PAÇALI GÜVERCİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
18.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balkonuma gelip konan bir tane paçalı güvercin var çok saglıklı duruyor yem yiyor su içiyor geziyor dik hiç hasta gibi degil ancak niye uçmuyor onu anlamadım bir sorunu olabilir mi sorunu olsa nasıl uçarak geldi ev 3. kat ve bu güvercinin bir türü varmı ne yapmam gerekiyor özellikle türünü anlayabilecek biri varsa ve kaç aylık oldugunu çok iyi olur.

ACİL YARDIM ! BALKONA GELEN PAÇALI GÜVERCİN

• Yapay Zekanın Yanıtı

Balkona Güvercin Gelmesi: Anlamı ve Ne Yapılması Gerektiği

Bal??GüvercinGelmesi

Balkonuna güvercin gelmesi, birçok kişi için yaygın bir deneyimdir. Bu durumun çeşitli anlamları olabilir ve buna göre hareket etmek önemlidir.

Bal??GüvercinGelmesiNeAnlamaGelir

• Pozitif Anlamlar: Bazı kültürlerde, balkona güvercin gelmesi şans, barış ve umudun simgesi olarak kabul edilir.
    • Olumsuz Anlamlar: Diğer kültürlerde ise bu durumun hastalık, keder veya uğursuzluk anlamına geldiğine inanılır.
    • Sembolik Anlamlar: Gri güvercinler genellikle barışı ve huzuru temsil ederken, beyaz güvercinler saflığı ve iyiliği simgeler.

Bal??PaçalıGüvercinGelmesi

Paçalı güvercinler, diğer güvercin türlerine göre daha büyük ve daha agresiftir. Balkona paçalı güvercin geldiyse, onlara yaklaşmamak ve onları rahatsız etmemek önemlidir.

EvinBal??GüvercinKonmasıNeAnlamaGelir

Evin balkonuna güvercin konması, genellikle güvercinlerin barınak veya yuva aradıkları anlamına gelir. Güvercinleri balkonundan uzaklaştırmak istiyorsan, pencereleri ve kapıları kapatmalı ve balkona kuş kovucu yerleştirmelisin.

Bal??GüvercinSaldırırMı

Güvercinler genellikle saldırgan değillerdir. Ancak kendilerini veya yavrularını tehdit altında hissettiklerinde saldırabilirler. Bu nedenle, güvercinlere yaklaşmamak ve onların alanlarına saygı göstermek önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • bu guvercin Çakmaklı nerde oturuyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman

bu guvercin Çakmaklı nerde oturuyorsun
    trabzondayım ne yapmam gerekiyor uçması gerekli mi yoksa uçmasada saglıklı mıdır
  • kanat tuyleri tamsa yani uzun olanlar ucmasi lazim yakalaya biliyorsan yakala etrafinda bi kus besleyene ver
  • quote:

kanat tuyleri tamsa yani uzun olanlar ucmasi lazim yakalaya biliyorsan yakala etrafinda bi kus besleyene ver
    evcil bir kuş tutabiliyorum kaçmıyor hayvan yem yiyor suyunu içiyor öyle balkonda dolanıyor duruyor enerjiside var .

kaç aylık acaba küçük mü onuda anlamadım .
  • yok yavru degil ama genc cok saglikli duruyor ona imkanin varsa ufak bi yer yap yuvalik kendisi girip cikar
  • quote:

yok yavru degil ama genc cok saglikli duruyor ona imkanin varsa ufak bi yer yap yuvalik kendisi girip cikar
    kuş seven birini bulup versem çok daha iyi olur benim bakımımdan daha iyi bakılır galiba ama olmazsa bakacaz balkonumuza gelmiş o kadar :)
  • aynen yem su ve temiz bir yuva baska birsey istemez tabi birde eş
  • quote:

aynen yem su ve temiz bir yuva baska birsey istemez tabi birde eş
    eş olayına giremem gibi geldi en mantıklısı bir kuş sever bulayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

eş olayına giremem gibi geldi en mantıklısı bir kuş sever bulayım :)

Alıntıları Göster
    kuşu uçurmayı başardım felaket uçuyormuş aslında bir sürü takla atıyor süzülüyor çok begendim tekrar gelir mi bilmiyorum yemi suyu balkonda :) karşı çatıya gitti.
  • Büyük bir ihtimalle acikinca gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone.wolf

Büyük bir ihtimalle acikinca gelir

gelmedi şimdiden özledim sevimli masum hayvanlar gerçekten :)
  • Güvercin sevdası başkadır bırakamadığım tek hobi 10 senedir
  • 20-30 liraya çocuklar bunları satıyor
  • Neye Göre anladın 20 30 liralık kuş olduğunu
  • quote:

Neye Göre anladın 20 30 liralık kuş olduğunu
    20 30 lira olsa ne oluyor ona anlam veremedim CAN taşıyor oda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eski acik -- 25 Ağustos 2013; 0:55:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eski acik

20 30 lira olsa ne oluyor ona anlam veremedim CAN taşıyor oda...

Alıntıları Göster
    maddiyat kısmı bizi ilgilendirmiyor uçtu gitti kuş saglıklı olmasına sevindim 1 günde olsa misafir oldu keyifliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

maddiyat kısmı bizi ilgilendirmiyor uçtu gitti kuş saglıklı olmasına sevindim 1 günde olsa misafir oldu keyifliydi.

Alıntıları Göster
    kuş geri geldi harbiden 1 gün gezdi dolaştı geri geldi acıktı galiba zavallım :)
  • Yap bi yuva bari hayvana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone.wolf

Yap bi yuva bari hayvana.

yaptım kendi çapımda bir kartondan yuva biraz büyük oldu galiba :) içine girmedi henüz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.