Şimdi Ara

acil yardım.astra 1.3 CDTI 111. yıl özel üretim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 2011 model 21000 km de astra sedan 111. yıl özel üretim serisi bir araç bulduk.arabada çizik,boya,değişen yok.41750 tl den 41000 tl ye düşürdük fiyatı.sizce bu fiyat nasıl.uygun mu.Bu araç bu fiyata alınabilir mi?yardımcı olursanız sevinirim.

• Bana fazla gibi geldi
  • bencede fazla.arkadasım 40 bin liraya sıfır almıştı ve gecen sene 37 ye satamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

bencede fazla.arkadasım 40 bin liraya sıfır almıştı ve gecen sene 37 ye satamadı

çok yere baktık fiyatlar hep bu civarda.en temizi en düşük kilometrelisi buydu.arkadaşınızınki de dizel,111. yıl özel üretimdi değil mi? bu araç full.yağmur sensörü,far sensörü,park sensörü,hız sabitleyici vs. var.
  • bu mı )) özel üretim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-beyaz-inci-garaj-arabasi-astra-1.3-cdti-111-yil-140260598/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Juhziz- -- 17 Ekim 2013; 21:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: differentt

quote:

bencede fazla.arkadasım 40 bin liraya sıfır almıştı ve gecen sene 37 ye satamadı

çok yere baktık fiyatlar hep bu civarda.en temizi en düşük kilometrelisi buydu.arkadaşınızınki de dizel,111. yıl özel üretimdi değil mi? bu araç full.yağmur sensörü,far sensörü,park sensörü,hız sabitleyici vs. var.

evet evet hepsi var. içi piano black.jantlar füme.yanlarda 111.yıl simgesi var.2011 den bu yana arabalar zam yedi tabi ama yinede acele etmeyin derim.

• differentt D kullanıcısına yanıt
    2011 Yılında Opel güzel bir kampanya yapmıştı ve almaktan son anda vazgeçtiğim bir araçtı, ben o zaman benzinlisini alacaktım, benzinli 111.yıl sedan 32.000' e, dizel ise 38.000' e kadar inmişlerdi (Opel Reis)..

Bana fazla geldi fiyatı, belki de o zamanki sıfır fiyatı daha uygun olduğu içindir bilemiyorum..
  • Gercekten fiyat cok ucuk geldi.Bence alinmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

2011 Yılında Opel güzel bir kampanya yapmıştı ve almaktan son anda vazgeçtiğim bir araçtı, ben o zaman benzinlisini alacaktım, benzinli 111.yıl sedan 32.000' e, dizel ise 38.000' e kadar inmişlerdi (Opel Reis)..

Bana fazla geldi fiyatı, belki de o zamanki sıfır fiyatı daha uygun olduğu içindir bilemiyorum..

hocam şu anda bu arabanın sıfır benzinli fiyatı için 43.660 tl yazıyor opel in anasayfasında.kafam karıştı şimdi.adam 2011 de aldığı arabayı 2 sene sonra 3000 tl karla satıyor yani.tipi çok hoşuma gidiyor.birde özellikleri bol olunca baya heveslenmiştim.verilmez mi şimdi bu para bu arabaya?anlamam bu işlerden,alırsam ilk arabam olacak.

• quote:

quote:

hocam şu anda bu arabanın sıfır benzinli fiyatı için 43.660 tl yazıyor opel in anasayfasında.kafam karıştı şimdi.adam 2011 de aldığı arabayı 2 sene sonra 3000 tl karla satıyor yani.tipi çok hoşuma gidiyor.birde özellikleri bol olunca baya heveslenmiştim.verilmez mi şimdi bu para bu arabaya?anlamam bu işlerden,alırsam ilk arabam olacak.

Bence sifirini alin belki sizde de satarsiniz uc bin fazlasina

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dmitnick

quote:

quote:

Bence sifirini alin belki sizde de satarsiniz uc bin fazlasina

dizelin sıfırı olsa alacaktık ama bulamadık :) 40-45 bin tl civarında düşük km li,özellikleri full yada full e yakın 2. el önerebilecek arkadaşlar var mı? sedan ve dizel olursa sevinirim :)

• quote:

quote:

quote:

evet evet hepsi var. içi piano black.jantlar füme.yanlarda 111.yıl simgesi var.2011 den bu yana arabalar zam yedi tabi ama yinede acele etmeyin derim.

arkadaşınız daha sonra ne kadara sattı yada satabildi mi acaba? en iyisi fiyatların düşmesini beklemek yada başka model araçlara bakmak sanırım.

• differentt D kullanıcısına yanıt
    Size naçizane tavsiyem;

Seat TOLEDO 1.2 TSI 105 hp > Style 41.200 (Ful paket)

40.000'e rahat alırsınız diye düşünüyorum, az yakar, 0 km TSI motor yeni model araç...

Bu sadece bir örnek..

Bir bakın derim..

Astradan daha dolu dikkatinizi çekerim.
  • quote:

Size naçizane tavsiyem;

Seat TOLEDO 1.2 TSI 105 hp > Style 41.200 (Ful paket)

40.000'e rahat alırsınız diye düşünüyorum, az yakar, 0 km TSI motor yeni model araç...

Bu sadece bir örnek..

Bir bakın derim..

Astradan daha dolu dikkatinizi çekerim.

tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.
  • Eski kasa astralara 35ten fazla para verenlere acirim paraya acirim yani bence etmez o araba o kadar kullandigimdan biliyorum abartilcak bi yani yok ancak 111.yil uretimini bilememde gerci kasa ayni kasa

• Bende bayadır araştırıyorum,astra sedanlar uçmuş derecede.. 38 e temiz enjoy bulamadım :s bulduklarımda o parayı haketmicek derecedeydi

• Catalcalii kullanıcısına yanıt
    111.Yıl da hatırladığım kadarı ile birkaç görsel değişiklik var, siyahımsı jantlar, göğüste piano black kaplama, kapı eşiklerinde 111.yıl logolu kromajlar vardı..motor ve donanımda bir değişiklik yok diye hatırlıyorum..
  • 2013 model yeni makyajlı kasa, full e yakın olan linea ile bunun fiyatı hemen hemen aynı.ikisi arasında tercihiniz ne olurdu?
  • quote:

2013 model yeni makyajlı kasa, full e yakın olan linea ile bunun fiyatı hemen hemen aynı.ikisi arasında tercihiniz ne olurdu?

Astra olurdu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.