Şimdi Ara

ACİL ÖLÜ PİKSEL YARDIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR NE OLUR YARDIM EDİN İKİNCİ EL MAKİNA ALDIM ÖLÜ PİKSEL Mİ NE BİRŞEYLER VAR MAKİNA DA ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARDA ..

• Tam boy paylaşirsan yardımcı olabiliriz, şu durumda ne dememiz gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya foto yükleyemiyorum
  • bu pikselleri nasıl yok edebilirim acaba .
  • Hem model belirtmenissin hemde fotoğraf göndermemissin. Bir fotoğraf ve makine modeli belirtirsen yardmci olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni aldıysan ver servise. PixelRemapping denen bir olay var. yazılımla çözülüyor. Dert etme. Tek bir ise zaten sıkıntı yok, ps ile düzelt gitsin :)
  • ölü piksel her makinenin sensöründe zamanla oluşur, ancak bazı makineler (bildiğim tek sony nex/ILCE seris) otomatik olarak bunları tespit edip kapatır. Malesef böyle bir özellik yoksa servise göndermen gerekir, ki ben canon SX10 için bundan 5 6 yıl önce fiyat sorduğumda 250TL gibi uçuk bir fiyat vermişti, yetkili servis. Makine modelini belirtirsen bakılabilir, kendiliğinden var mı böyle bir özellik. Yoksa, ve ölü piksel bir tane ise uğraşmaya değmez, picasa da bile silebilirsin sonradan..
  • ikinci el aldım yaklaşık altı tane var bende ellemiyorum artık fotograflarda direk gözükmüyoru zoom yaptıktan sonra aramayla buluyorum o yüzden sorun yapmıyorum artık hepinize tek tek teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.