Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Dae-su Oh
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Ford - Azure Lime yazın kullanılır mı arkadaşlar bilgisi olan var mı kullanan yorum yapabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lime yani misket limon. Turuncgilleri iceren parfumler limona dogru kaydikca fresligi de artiyor. Creed wiv mesela kisa bir limon acilisi dan sonra guclu hindistan cevizine gectiginden yazin rahat rahat kullanilacak bir parfum oluyor. Tomford'u henuz denemedim ancak Tomford gibi guclu bir markanin hataya dusecegini sanmiyorum.

Saygilarimla.

• Insanlarin ck one'i kokusunun guzelligine gore tercih ettigini soylemistiniz,kalici degil ama guzelliginden dolayi cok populer olduguna iliskin.ck one ile ilgili yazdiklarim ondandi.insanlarin tercihi baska o noktada benim fikrim.isimle birlikte dusuk fiyat birlestiginde populer olmus bi parfumdur.

Kalicilik konusunda ayni dusunuyorum sizle.ama ustad herkes sık tazeleyemez parfumu,yani haliyle muhabbeti çok döner,sabahtan sıktıgı aksama kadar goturuyosa buyuk arti insanlar icin.forumda da kalicilik muhabbetinin cok donmesine de hak veriyorum.ama zaten bir o kadar da koku guzelligi uzerine yorum dönmüştur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biozard B kullanıcısına yanıt
    Çok beğenilenler
    Creed git
    Creed org vetiver
    Dhermes

İlginç bulunan
    Dior homme
    Virgin İsland

• Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyor' dan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

13 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KH449412 13/06/2016 CANER Ü
    KH450316 13/06/2016 ÖMER E
    KH450828 13/06/2016 ONUR B
    KH451802 13/06/2016 CANER U
    KH453304 13/06/2016 OĞUZHAN K
    KH454295 13/06/2016 EMRE T
    KH455853 13/06/2016 AKON F Y
    KH456366 13/06/2016 AHMET S T
    KH463150 13/06/2016 ÖMER U
    KH463492 13/06/2016 İLHAN K
    KH464442 13/06/2016 GÖKHAN S
    KH465940 13/06/2016 SERKAN A
    KH467121 13/06/2016 CANSIN G
    KH468982 13/06/2016 VELİ Ö
    KH470781 13/06/2016 İBRAHİM B
    KH471260 13/06/2016 ENES U
    KH472718 13/06/2016 HANİFİ P
    KH473992 13/06/2016 ERKAN D
    KH474426 13/06/2016 TARIK A
    KH475557 13/06/2016 ONUR K
    KH477006 13/06/2016 ULAŞ Ü
    KH477553 13/06/2016 HACI M T
  • erkek için 4 adetlik bir seçim yapmanız gerekse ve genellikle fresh kokulardan hoşlanan, baharatlı kokulardan hazzetmeyen birisi olsanız hangi kokuları seçerdiniz arkadaşlar? Kafamda bir türlü oluşturamıyorum listeyi. Yaz ayında kullanabileceğimiz, yanımızdaki insanı baymayacak fresh çiçeksi kokulardan almak istiyorum.

Önerilerinizi değerlendireceğim.
  • extraordinariuss kullanıcısına yanıt
    Şu ikisini mutlaka alın bence;
    Issey Miyake - L'eau D'issey
    Givenchy - Insense Ultramarine

Geri kalanları bunlardan seçin;
    Abercrombie & Fitch - Fierce
    Azzaro - Chrome
    Azzaro - Chrome United
    Bvlgari Aqua Marine
    Carolina Herrera 212 MEN
    Chanel - Allure Homme Sport
    Creed - Green Irish Tweed
    Davidoff - Cool water
    Dior - Sauvage
    Giorgio Armani- Acqua Di Gio
    Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo
    Kenzo - Pour Homme
    Lacoste Essential
    Lacoste Red
    Nautica Voyage - Nautica For Men
    Prada - Amber Pour Homme
    Ralph Lauren Polo - Blue
    Tom Ford - Azure Lime
  • quote:

Orijinalden alıntı: extraordinariuss

erkek için 4 adetlik bir seçim yapmanız gerekse ve genellikle fresh kokulardan hoşlanan, baharatlı kokulardan hazzetmeyen birisi olsanız hangi kokuları seçerdiniz arkadaşlar? Kafamda bir türlü oluşturamıyorum listeyi. Yaz ayında kullanabileceğimiz, yanımızdaki insanı baymayacak fresh çiçeksi kokulardan almak istiyorum.

Önerilerinizi değerlendireceğim.

Ağır baharatlı kokulardan ben de pek hazetmiyorum baş ağrısı yapıyorlar hatta, parfüm konusunda pek bilgili olduğumu da söyleyemem açıkçası, sürekli hediye gelen parfümlerin ağır oryantal kokular olmasından dolayı şu yaşıma kadar pek parfüm kullanmadım diyebilirim, sucul parfümlerin varlığından yeni haberdar oldum, kuzenimde bvlgari aqvayı bir mağazada da kenzo l'eau par denedikten sonra hafif ve gerçekten hoş kokan baş ağrıtmayan kokuların olduğunu farkettim ve parfüm arayışına girdim, eser beyden 4 parfüm sipariş ettim hafif araştırmalarla genel insanların beğendiklerinden, bir de notalarına baktım hoş fresh olanları aldım, henüz elime geçmedi parfümler ama yazayım

Azzaro chrome
    Nautica voyage
    Creed virgin island water
    Bvlgari aqva marine

Bilmiyorum doğru tercihleri mi yaptım deneyip görmem lazım, ürünler elime geçtiğinde konuya yazarım büyük ihtimal ama küçük araştırmalarla kör alım yaptığımı söyleyebilirim

• TF azure lime arkadaşıma almıştık ilk geldiğinde olumsuz tepkiler aldı değiştirmek istedi ama dün itibari ile parfüm açıldıkca kararından vazgeçti
    Kokuya gelecek olursak şayet ilk sıktıktığınızda odunların üzerine henüz yagmur yağmış gibi -- ki bu lime'den geliyo olsa gerek --- bir kokusu var buram buram odun kokuyo derken 15-20 dk sonrasında aromatik odunsu bir hal olıyor bencede hiç fena değil ama eser hocamın dediği gibi biraz 'yaş' istiyor
    Ben ilk notaları pek sevmesemde kalp notası ve dip notaları gayet başarılı
    Bence bir kaç gün sabredilmeli ve kokuya şans verilmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılışı baya saf lime kokuyor. Hemen peşine hafif odunsular giriyor. TOm ford men veya extreme'deki gibi. NE ağaçları var bilmiyorum. Örneklerim oud vs gibi odunsularla karıştırılmaması için. Sonra misk falan.. Çok fazla içeriği de yok zaten. Üstten alta çeşit çeşit geçecek bir içeriğe sahip değil. Modern kolonyamsı bir parfüm. 18 yaşında beyaz tişört ve kot pantolona gidecek bir koku değil :)
  • 4 PARFÜM, İKİ BOŞ KARTUŞ İÇİN ödeme yaptım.
    2 adet 212 Men
    1 adet Invictus
    1 adet Creed - Virgin island Water [ViW]
    İstemekteyiz. Bilgilerimizi pm yoluyla ilettik.
    İyi çalışmalar dilerim.

• onuer kullanıcısına yanıt
    Kesenize bol bereket hocam. Teşekkür ederim. Yarın kargoluyorum.

------

Hayırlı sahurlar dilerim arkadaşlar
  • Azzaro Chrome
    Nautica Voyage
    Burberry touch
    Hugo boss men

benimde listem böyle oluştu, Hugoyla ultramarine'i değiştirsem mi diyorum sadece bugün yarın karar vereceğim.

Bu arada ucuza orijinal CK One 200ml arayanlar pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Haziran 2016; 5:05:21 >
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Tester hakkında tekrar aynı şeyleri konuşmak istemiyorum. 3 ay can baş doldurulan testerler 1 haftada eridi. Yani vakit olarak mümkün değil, yetişemiyorum.

Bu şekilde çalışabiliyorum üzgünüm.
  • Eser hocamdan bir sipariş daha geçtim, sabırsızlıkla kargoyu bekliyoruz.

Hayırlı işler Eser.
  • Hugo Boss bottled, sculpture, invictus ve Pi kullananlar varsa yorum atabilir mi ? Kokular ve kalıcılık yönünden bilgi istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Cep atomizeri istendi. Getirdim. Neredeyse maliyete yakın bir miktara satıyorum. Her sipariş geçen ''hediye ekle'' diyor. Bu yüzden satış şekilleri hakkında öneri istemiyorum. Zira herkesin istediğini yapınca olmuyor.

Dediğiniz şekilde bir şey yaparsam benim 6 yıllık emeğim olan konu karman çorman olur. Rıca ediyorum olan şekilde alışverişlerinizi yapmaya çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 14 Haziran 2016; 12:53:19 >
  • Boss Bottled kullanıyorum, önceden sevdiğim bir kokuydu, kalıcılık yeterli düzeyde.Yazın kullanacaksanız abartmadan az sıkmanız lazım.

• Hugo boss orjinalini yıllardır kullanırım bir kaç güne Eser beyden alacağım harika bir parfüm ağır değil ve doğal bir koku bırakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberate

Hugo boss orjinalini yıllardır kullanırım bir kaç güne Eser beyden alacağım harika bir parfüm ağır değil ve doğal bir koku bırakıyor

Bende aynı şekilde orijinalini kullanıyorum ama eser beyin esansını denemek istiyorum bu yüzden sordum nasıl etkiyensahip diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.