Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

14 Kayıtlı Üye, 30 Misafir Kullanıcı, 36 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz 3 Android )
48.757
Cevap
1.675
Favori
4.648.839
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj
    TF azure lime arkadaşıma almıştık ilk geldiğinde olumsuz tepkiler aldı değiştirmek istedi ama dün itibari ile parfüm açıldıkca kararından vazgeçti
    Kokuya gelecek olursak şayet ilk sıktıktığınızda odunların üzerine henüz yagmur yağmış gibi -- ki bu lime'den geliyo olsa gerek --- bir kokusu var buram buram odun kokuyo derken 15-20 dk sonrasında aromatik odunsu bir hal olıyor bencede hiç fena değil ama eser hocamın dediği gibi biraz 'yaş' istiyor
    Ben ilk notaları pek sevmesemde kalp notası ve dip notaları gayet başarılı
    Bence bir kaç gün sabredilmeli ve kokuya şans verilmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Açılışı baya saf lime kokuyor. Hemen peşine hafif odunsular giriyor. TOm ford men veya extreme'deki gibi. NE ağaçları var bilmiyorum. Örneklerim oud vs gibi odunsularla karıştırılmaması için. Sonra misk falan.. Çok fazla içeriği de yok zaten. Üstten alta çeşit çeşit geçecek bir içeriğe sahip değil. Modern kolonyamsı bir parfüm. 18 yaşında beyaz tişört ve kot pantolona gidecek bir koku değil :)
    |
    |
    4 PARFÜM, İKİ BOŞ KARTUŞ İÇİN ödeme yaptım.
    2 adet 212 Men
    1 adet Invictus
    1 adet Creed - Virgin island Water [ViW]
    İstemekteyiz. Bilgilerimizi pm yoluyla ilettik.
    İyi çalışmalar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kesenize bol bereket hocam. Teşekkür ederim. Yarın kargoluyorum.

------

Hayırlı sahurlar dilerim arkadaşlar
    |
    |
    onuer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Azzaro Chrome
    Nautica Voyage
    Burberry touch
    Hugo boss men

benimde listem böyle oluştu, Hugoyla ultramarine'i değiştirsem mi diyorum sadece bugün yarın karar vereceğim.

Bu arada ucuza orijinal CK One 200ml arayanlar pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Haziran 2016; 5:05:21 >
    |
    |

Tester hakkında tekrar aynı şeyleri konuşmak istemiyorum. 3 ay can baş doldurulan testerler 1 haftada eridi. Yani vakit olarak mümkün değil, yetişemiyorum.

Bu şekilde çalışabiliyorum üzgünüm.
    |
    |
    Hakanizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eser hocamdan bir sipariş daha geçtim, sabırsızlıkla kargoyu bekliyoruz.

Hayırlı işler Eser.
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Çavuş
    56 Mesaj

Cep atomizeri istendi. Getirdim. Neredeyse maliyete yakın bir miktara satıyorum. Her sipariş geçen ''hediye ekle'' diyor. Bu yüzden satış şekilleri hakkında öneri istemiyorum. Zira herkesin istediğini yapınca olmuyor.

Dediğiniz şekilde bir şey yaparsam benim 6 yıllık emeğim olan konu karman çorman olur. Rıca ediyorum olan şekilde alışverişlerinizi yapmaya çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 14 Haziran 2016; 12:53:19 >
    |
    |
    Hakanizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Boss Bottled kullanıyorum, önceden sevdiğim bir kokuydu, kalıcılık yeterli düzeyde.Yazın kullanacaksanız abartmadan az sıkmanız lazım.

|
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hugo boss orjinalini yıllardır kullanırım bir kaç güne Eser beyden alacağım harika bir parfüm ağır değil ve doğal bir koku bırakıyor
    |
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Liberate

Hugo boss orjinalini yıllardır kullanırım bir kaç güne Eser beyden alacağım harika bir parfüm ağır değil ve doğal bir koku bırakıyor

Bende aynı şekilde orijinalini kullanıyorum ama eser beyin esansını denemek istiyorum bu yüzden sordum nasıl etkiyensahip diye

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    72083 Mesaj
    Arkadaşlar alacağınız parfümü mutlaka buradan araştırın, baya büyük bir site bu Sık Kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz direkt.

http://www.fragrantica.com/

Kalıcılığını(Longevity), farkedilebilirliğini(Sillage), puanını, kaç kişinin oy verdiğini, temel, orta, tepe notalarının ne olduğunu, yazlık mı kışlık mı vs. görebilirsiniz, kör atış yapacak olsanız da daha isabetli atış yapmanıza katkı sağlar diye düşünüyorum.

Konu sahibi ilk sayfaya eklerse iyi olur veya artılayarak ilk sayfada gözükmesini sağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Haziran 2016; 15:18:06 >

• Teğmen
    218 Mesaj
    Nautica Voyage - Nautica For Men (Yeni) [VYG]

2.siparişi verdim.
    |
    |

Eser kardeşimden Terre D'Hermes almıştım. Onu kullanıyorum şu sıralarda. Açıkçası parfüme alışması zaman alıyor. Kör alım yapmıştım. Ama ilk sıkışta biraz boğucu olmakla birlikte bir 10 dakika sonra parfüm kendine geliyor. Merakımdan bir parfümeride orijinali denedim. Hiçbir fark göremedim. Formül tutmuş ama açıkçası benim tenim için sanırım pek kalıcı değil. 2 fıs ancak 3-4 saat gidiyor. Tazelemek şart.

Forumun en başından itibaren hiçbir kısmı atlamadan okumaya çalışıyorum. 90. sayfadayım daha :)

kendimce liste çıkarıyorum ama insan buradaki tüm parfümlerden bir tanesine sahip olmak istiyor. Hastalık gibi...
  • Teğmen
    212 Mesaj

Eser üstattan yine heyecanla yolunu gözlediğim bir paket bekliyorum

Gucci - Guilty [GLT] [Bayan]
    Estee Lauder - Modern Muse [Muse] [Bayan]

Creed - Millesime imperial Delux (20 tl 50ml) [MLS]
    Parfums De Marley - HEROD (20 tl 50ml) (Yeni) [PDM]
    Terre D'Hermes [HRM]
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    Nautica Voyage - Nautica For Men (Yeni) [VYG]
    Givenchy - Xeryus Rouge [XER]
    Ermenegildo Zegna - Zegna Forte [ZGN]
    Armani D'Aromes [D'Ar]

Şimdiden teşekkür ederim.
    |
    |

• Binbaşı
    1480 Mesaj
    Voyage sonrası armani d aromesi merak ediyorum şu an acaba kullananlar ne düşünüyor önceki sayfada bir iki yorum okumuştum başka yorumu olan varsa sevinirim

|
    |
    Giorgio Armani- Acqua Di Gio
    Calvin Klein - Euphoria (bayan)
    Lancome - Hypnose (bayan)

Hocam bu parfümleri istiyorum. Gittigidiyor'dan ödeme için ne kadar komisyon tutuyor?
    Diesel - Only The Brave - ( Yumruk ) [Dsl2]
    Dior - Fahrenheith [FHR]
    parfümlerim bugun geldi. pek parfüm kültürüm yoktur ama kokular hakkında hissettiklerimi yazmak istedim. diesel çok hoşuma gitti koku olarak. kalıcılığı ise gayet yeterli. dior un kokusunu fazla beğenmedim ağır geldi bana. ama kalıcığı ise mükemmel dior un. duşa girip çıkmama,üzerinden saatler geçmesine ragmen hala tenimde. bu ilk siparişimdi ve çok memnunum devamını getireceğim
    |
    |

Fahrenheith yazın cok agir kaçar hocam, bence sadece kışın kullanın bunu.sonbahar kişta bile ortama, kiyafete gore kullanmanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: volcanic78
son dakika
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.