Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3099. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30973098309931003101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yani benim tarzım değil diyelim. Forumda bir çok arkadaşın kullandığını gördüm yorumlar üzerine aldım aslında güzel bir koku ama benim tarzım değil sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Hâlâ yardım yok. Anlaşılan DH'de parfümden anlayan sayısı az. Neyse kendimiz seçelim artık. Şansımıza ne çıkarsa.. Eyvallah.

Ben elimden geldiğince yardımcı olayım, one million'ı ağır bulan biriyseniz listenizdeki çoğu parfüm size ağır gelecektir. Bence blue de chaneli beğendiyseniz alabilirsiniz, Eser beyde iki tane var biri edt versiyonu biri de son çıkan parfum versiyonu, farkları yoğunluk değil farklı parfümler ama birbirilerine benziyorlar tabii ki. Parfum versiyonu biraz daha odunsu 4 mevsime uygun, eğer alacaksanız bence parfum versiyonunu alın. Gündüz kullanırsınız.

Gece için de Dolce Gabbana The One öneririm, genel beğeniye, soğuk havalara ve gece kullanımına uygun güzel bir koku. Beğenirsiniz umarım.

Bu arada parfümler hakkında içerik, hangi mevsime uygun olduğu, ne kadar beğenildiği gibi bilgilere fragrantica sayfasından bakabilirsiniz, az çok kafanızda şekillenir kokular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 7 Kasım 2021; 21:51:29 >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt

İlginiz için teşekkürler hocam. Bu gidişle 3-4 tane parfüm alıp hangilerini beğenirsem onlarla devam edeceğim. Beğenmediklerimi beğenen arkadaşlarım olursa onlara hediye ederim artık. Dolce Gabbana'yı burada bulursam deneyeyim bari. Hoşuma giderse ondan da sipariş vereyim. Sağ olun Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• Eser hocam selam,Ultra Male JPG tarafından artık üretilmiyormuş,sizdede stokta yok gözüküyor,gelme ihtimali varmı,yoksa oda orjinali gibi tedavülden kalkıyormu?Tam imza kokumu bulmuşken kaybettim.

@Eserkozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazam! -- 8 Kasım 2021; 10:48:14 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Shazam! kullanıcısına yanıt
    Dövizden ötürü yada ithalatların gecikmesinden ötürü Etil alkol / esans sıkıntısı oluyor bazen. Bu yüzden stoklar gecikebiliyor. Bunun dışında listemizde var olduğu sürece ürünleri bırakmıyoruz. Male nin esansını bekliyoruz. 12 15 kasım arasında stokta olur.
  • Öncelikle merhaba,

Elimde 2019-2020 yılına ait kullanmadığım parfümler mevcut bir iki fıs sıkılmıştır, letgo üzerinden ya da gardrops üzerinden satabilirim, takasta yapabiliriz.Letgo linki aşağıdadır.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/tutaste-parfum_bda941cf-7847-459d-8d4b-0d745f47dcdb

Parfums De Marly - Carlisle [CLis]

Thierry Mugler - Pure Malt [Malt]

Dior Homme intense [DHi]

Dior - Sauvage EDP [EDP]

Victor & Rolf - Spicebomb [Spice]

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Güzel haber,teşekkür ederim Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• Beklemedeyim hocam, bu sefer güzel bir sepet yaptım. : ) @EserKozmetik

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • sipariş verebiliyor muyuz :)

• CursedChildOfDursunbey C kullanıcısına yanıt
    Ferah koku olarak, Ysl Ultime , Creed Erolfa alabilirsiniz.

Özel gün için ise benim tercihim her zaman Baraonda olmuştur.Odunsu boozy bir kokudur.(Viski temalı fark edilirliği yüksek bir kokudur)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, BALE kokunuzu sitenizde bulamıyorum. Stoğa ne zaman gelir?

• osgour @

Tabi ki her zaman. Bu konunun ilk sayfasından detay ve listemize ulaşabilirsiniz.

damlac @

Merhaba, ürün şuan stoksuz. En geç 20 Kasım'da gelecek.
  • Creativeman34 kullanıcısına yanıt

Benim yapmış olduğum listeden bazı parfümler mevcut. Neden 1-2 fıs kullanıp bıraktınız merak ediyorum. Ona göre listeden çıkaracağım. Bir de tekrar sipariş oluşturmuşsunuz. Sormamda sakınca yoksa hangi parfümleri sipariş verdiniz? Teşekkürler.

Yaz Parfümleri - Fresh hafif parfümler :

YSL L'Homme Ultime

Jean Paul Gaultier Le Beau

Dolce&Gabbana Light Blue Forever

Bvlgari Aqva Homme Eau de Toilette

Azzaro Chrome Aqua

Azzaro Chrome

Nautica Voyage

John Varvatos Artisan Blu

Bvlgari Aqva Homme Eau de Toilette

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia

Paco Rabanne Invictus Victory

Giorgio Armani Aqua di Gio Profumo

Eternity Now by Calvin Klein

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose Antonio Garcia -- 8 Kasım 2021; 20:58:44 >
  • Odunsu parfüm önerileri :

Givenchy Gentlemen Only Casual Chic

Paco Rabanne 1 Million Intense

Tom Ford Oud Wood

Gucci Guilty

Dsquared2 He Wood Rocky Mountain

Yves Saint Laurent Splendid Wood

Armani Eau D’Aromes

Diesel Only The Brave

Fendi Fan Di Fendi Pour Homme Assoluto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose Antonio Garcia -- 8 Kasım 2021; 21:3:31 >
  • Öneriler için teşekkürler hocam. Kışlık parfüm öneriniz de Gucci - Guilty dediğiniz Gucci - Guilty Pour Homme olan mı? Benim listem de mevcut.

Bir şey değil. Her zaman yardımcı olurum.

Evet Gucci Guilty Pour Homme olan. Lavanta ve limon ile açılır Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose Antonio Garcia -- 9 Kasım 2021; 0:2:27 >
  • Bu YSL Ultime bir bana ferah gelmiyor sanırım. Bana ağır demiyim ama orta şekerli geldi diyim. :) Dur bakalım bayağı demlendi parfüm yarın tekrar deneyeceğim.

Birde parfüm seçen abiler kardeşler direkt alın.. Vallahi o kafa yormaya değmez ilk alımsa. Eskiden bende çok kafa yoruyordum. Hani derler ya teknoloji şans işi parfümün bir gram farkı yok.
    Biri parfümü beğenmedi diye de vazgeçmeyin bence.

Birde seçimdeki işinizi kolaylaştıracak bir şey söylemek isterim(gerçi benim için öyle)

Parfüm bakarken sorduğum soru ne kokarsam güzel olur?
    Mesela deri kokmak ister misin? Çicek?
    Bal mesela? Ben tiksinirim. Tütün?
    Meyveler? Mesela portakal ağır basan bir parfümü alırım direkt.
    Lavanta? Harika. Biber? Hmm, olmaz. Gül? gibi.
    En önemlisi karışım. Yani sevdiğim kokular ağırlıklı olan parfümün güzel kokacağını düşünürüm. İçeriği yasemin, lavanta, limon, misk,gül, portakal vs olan parfüm varsa beğenme ihtimalim yüksek olabilir derim.

En azından büyük bir kısmını sınıflamış olursunuz. En başlarda böyle yapmak iyi olur. Daha garantici bir yaklaşım diye düşünüyorum.

Katkım olur mu bilmiyorum ama parfüm seçmek en başlarda cidden aşırı zordur. :)

Benim de kış için önerilerim; Layton, Herod, DHP, Oud Wood, More Than Words. Ve ara dönemlere yakışan Rocky Mountain Wood.

• Bir parfümü seçerken belli bir süre beklemelisiniz.

Çünkü ilk üst notaların kokusunu alırsınız. Bir 10 - 20 dk sonra yarım saat sonra orta notaların kokusunu alırsınız.

1 saat ve sonrasında alt notaların kokusu gelir.

Bunları göz önünde bulundurarak seçim yapmak önemli.

Parfümler her tende farklı kokar. Herkesin ten kokusu farklıdır.

Kalıcılık ise kuru ve yağlı tene göre değişir. Ekstra kalıcılık için kıyafetlere de parfüm sıkmalısınız.

Kıyafetlerde daha uzun süre kalıcılık olur. Kıyafetlere leke yapmaması için yaklaşık 20 - 30 cm uzaklıktan sıkmalısınız.

Yaz - kış ve gündüz - gece parfümleri farklıdır.

Yazın fresh hafif kokular kışın ise odunsu aromatik daha ağır parfümler tercih edilir.

Karşı cins üzerinde özellikle vanilya nın etkisi büyük Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

Bergamot ve Paçuli olan parfümleri de nedense daha çok beğeniyorum Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• 
Sayfa: önceki 30973098309931003101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.