Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasty , arutharen
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
69.723
Cevap
2.051
Favori
8.323.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30983099310031013102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baharatlı biberli kokuların da karşı cins üzerinde etkisi büyük.

Bu tip kokuların tende daha fazla kalıcı olabildiğini de belirtelim.

Yine de her ten farklıdır. Daha fazla kalıcılık için kuru ve yağlı tene göre parfüm seçmek daha doğru olacaktır.

• Eser Hocam merhabalar. Tutaste-Peony vardı. O tekrar stoklara girecek mi? O tarz koku tavsiye eder misin? Sipariş vereceğim. Son şekillendirmeleri cevabına göre yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axilik kullanıcısına yanıt
    Var hocam o ürün.

Linkini iletiyorum

https://www.ozelparfum.com/tutaste-peony-peo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 9 Kasım 2021; 18:2:51 >
  • herkese merhabalar, yorumlara ve eleştirlere dayanarak 5 parfum sipariş ettim.üst nota alt nota yorumu yapamam ama begendılkerımı yazıcam.

Dior homme intense: 2 yıldır kullandıgım bır parfum. kalıcıglı oldukca iyi. genel begenıye uygun degıl ama seven kişiler bayılıyor.

bulgarı man ın black: bana gore tam bır erkek kokusu. perfoması cok ıyıydı. biraz demlenmesi için bekletiyorum.

armanı stronger with you: galıba uzun yıllar kullanacagım parfumler arasında yerini aldı. herkes tarafından cok begenıldı. perfoması oldukca ıyı.

tomford oud woud: dumansı kokusu ile tam bir cadde parfumu ben cok begendım. kalıclıgı oldukca uzun.

guearlion l homme: deneme sansım olmadı yenı dolum için yılbasından sonra kullanmaya baslıcam.

ellerine saglık eser bey.

• axilik kullanıcısına yanıt

hocam bu unisex bir parfümdü değil mi daha önce bende kullanıp beğenmiştim sonra listede bulamamıştım ismi değişmiş

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Beğenmediğiniz, koklamaktan rahatsız olduğunuz parfümleriniz mi var! Durun, artık koklamak zorunda değilsiniz. Gönderin bu arkadaşınıza, sizin yerinize koklasın. Üstelik üniversitede sizin ve kokunuzun reklamını yapsın. Evet yanlış duymadınız, sizi bir eziyetten kurtarıyorum Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• UçanZebra kullanıcısına yanıt

Ex Nihilo - Fleur Narcotique UNiSEX  [PEO] 

kokunun orjinali bu yanlış hatırlamıyorsam 3 sene önce tester olarak gelmişti feminen, meyvemsi bir koku diye hatırlıyorum

Bu arada listede kör alım yaparak son zamanlarda en çok iltifat aldığım kokuların başında [SSL] geliyor mutlak deneyin kalıcılık, yayılım efsane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 10 Kasım 2021; 3:53:25 >
    Unisex bir koku hocam evet. Bunu ilk yaptığımızda Tutaste PEONY adı ile sunmuştum. KOku pek bilinmiyordu. Kodunu değiştirmedim ismini orjinal yazdım ürün tanınınca. O yüzden görmemişsinizdir.
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    SSL çok iyi koku evet. Güle güle kullan.
  • Pandemi araya girince uzun süre sipariş veremedim. Biraz özlem giderelim, kolay gelsin Eser hocam.

Sipariş No : 8575363233

• Armani Code %95 Kocaeli içi takaslayabilirim

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Viw den başka hindistan cevizi kokusunu hissettiren erkek kokusu var mı hocam ?

Tom Ford Soleil Blanc olabilir ancak ViW kadar belirgin olanı yok.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Sauvage Elixir çalışmayı düşünüyor musun hocam?

• Tehlikeli Patates kullanıcısına yanıt
    Firmalardan numune çalışmalarını bekliyorum. Hepsini denediğimizde, tabi.
  • Uzun bir aradan sonra Eser Hocam'dan yeni sipariş geçtim.. Devamı da gelecek..

Başarılar Hocam.. Siparişe eğer mümkünse farklı kokulardan tester ekleyebilirseniz sevinirim..

İyi çalışmalar..

Sipariş Numaranız

2345521655

• 3352148771 numarasıyla sipariş verdim. Bs.v kodlu ürün yerine orta yaşlı esmer erkek için takım elbise ile kullanılacak güvendiğiniz bir parfüm gönderebilirseniz daha çok sevinirim, kolay gelsin hocam.

• 90lı yıllarda Kenzo Jungle diye bir parfüm vardı, resmen sedir, ladin kerestesi gibi kokardı... Böyle çam ağacı gibi gibi odunsu (pino hariç :) ) bir parfüm biliyorsanız tavsiye eder misiniz?

• Uzun zaman sonra sipariş verdim chanel güzel zaten herkes biliyor fresh genel beğeniye uygun parfüm denemelerine yeni başlayanlar listesine eklesin + invictus tester olarak geldi ilk versiyonuna çok benziyor aynı galiba yine aynı şekilde listenize ekliyebilirsiniz tuxedo için emin olamadım yarın birdaha denicem deneyenler var mı nasıl yorumladınız?

Chanel - Bleu de Chanel Parfum [CPP]

Paco Rabanne - invictus Onyx Collector [ONY]

Yves Saint Laurent - TUXEDO [Tedo] Unisex

@siyahtemas

çam kokan var mı bilmiyorum ama bu parfümün selvi notası ön planda aklıma bu geldi aventus a benzetiyolardı bence benzemiyor ama beğenenler ve bahsedenler vardı baya

M.Micallef - Royal Vintage [ROYL]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cbklqn -- 10 Kasım 2021; 23:21:8 >
  • Merhaba Eser hocam, Zara'dan bir ara parfüm almıştım ve hoşuma gitti. Şimdi merak ettim baktım da, Penhaligon'sTrade Routes Halfeti Edp benzetmişler. Var mı bu parfümden acaba veya yakında olabilir. Bu arada Zara'da ki parfüm Vibrant Leather Oud hocam

• 
Sayfa: önceki 30983099310031013102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.