Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
26 Misafir (9 Mobil) - 17 Masaüstü9 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30993100310131023103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halfeti maalesef yok hocam ama kokusu hayal meyal aklımda. Mehmet abi hatırlar sanırım kokuyu. Ekleyeyim de olabilirse o yardımcı olabilir.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam memnun olurum. Zara'daki parfümün adını da söyledim belki oradan da bir fikir oluşur çok hoşuma gidiyor o koku :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ben keyif almadım o kokudan.Hatta o kadar keyif almamışım ki komple unutmuşum nasıl koktuğunu.Bulabilirsem testeri bı tekrar koklayayım da yazayım

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Üniversiteyi bitireli çok oldu. Keşke hiç bitmeseydi. Ama bitti

Bu arada Dolce & Gabbana - The One, Burberry - Weekend ve Dior Homme İntense deneme şansım oldu. Sadece Dolce & Gabbana'yı beğendim. Weekend berbat bir koku. Uzak durun derim.

Şu anlık listem ;

EMPORIO ARMANI - STRONGER WITH YOU

DOLCE & GABBANA - THE ONE

GUCCI - GUILTY POUR HOMME

Araştırmaya devam ediyorum Bu aralar maddi olarak durumum iyi olmadığı için bir şey alırken çok araştırıyorum. O yüzden hemen sipariş vermek istemiyorum. Tavsiyeleriniz olursa seve seve dinlerim. İyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&G the one isimli parfümün kodu THE olarak mı geçiyor acaba?

• Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

• Davidoff Hot Water ve Eau de memo tarzı parfüm öneriniz var mıdır arkadaşlar özellikle memo çok hoşuma gitti tam anlamıyla mükemmel

• Eser hocam yanımda taşımak için minik şişeye aktarmak istiyorum ama parfümlerinizin ucunu çıkaramadım ne yapabilirim acaba zorlasam çıkar mı? Zarar vermekten çekindim açıkçası

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Çıkmaz hocam. Fısfısın ucunu doldurmak istediğiniz şişeye tam dayayın. SIkarak doldurabilirsiniz hızlıca.

Peki hocam teşekkürler, öyle yaparsam havayla temas eder belki kalitesi azalır diye düşündüm ama siz diyorsanız deneyeceğim

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Bir şey olmaz hocam. Dediğim şekilde yapabilirsiniz. Açıkta ne kadar süre kaldığına bağlı o sorun. 1-2 dakika ile bir şey olmaz sıvı haldeki parfüme.
  • Arkadaşlar önerebileceğiniz erkek veya unisex şekerli kokular var mı?

Eser hocam siteye bir yere istatistik ekleseniz çok hoş olurdu. Hangi ürün kaç adet satmış görebilsek keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 12 Kasım 2021; 18:10:52 >
  • Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Fireplace

• Scandal Pour çok iyiymiş.

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt

Viw kesinlikle al

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Öyle bir imkan yok hocam :) Olsa koyardım sanırım ama bu sefer de teşvik gibi oluyor. Bilmediğiniz bir kokuyu araştırırken Fragrantica'daki yorumları Türkçe'ye çevirip muhakkak bakın. Çok yardımcı oluyor.
  • Begenmediginiz veya kullanmadığınız tutaste parfüm varsa alabilirim özelden ml fiyat yazabilirsiniz

• Hocam kodlara göre sipariş geçtim ama sitede parfüm isimleri farklı. Sıkıntı olmaz dimi

• Profumum Roma - Acqua Di Sale  ---> %98

Bursa içi satılık veya takaslık

• 
Sayfa: önceki 30993100310131023103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.