Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3098. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.600
Cevap
2.048
Favori
8.292.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30963097309830993100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sevmediniz mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bleu de Chanel oldukça başarılı, kokusu orijinali gibi. Gerek ben gerekse etrafımdakiler çok beğendi. Ayırt etmek için parfüm gurmesi olmak gerekiyor, ama kalıcılık ve yayılımı oldukça düşük, 2-3 saat üzerinizde duruyor onda da etrafa yayılmıyor sadece çok yakınına gelen kişiler alıyor kokuyu

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

Evet listedeki çoğu kokuda iyileştirme yapılmış diğer muadillere göre lüks hissiyat yaratıyor dönem dönem belli başlı sevdiğim kokuları aldığım için direk sıktığım zaman "vayyy daha kıyak olmuş" diyorum kendi kendime ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 6 Kasım 2021; 4:46:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıl önce burberry marka parfüm sıkan bir arkadaşım vardı ve şuan o kokuyu arıyorum. Koku tarif etme konusunda teknik bilgim yok fakat kalıcılığı uzun ve sert olmayan bir koku hatırlıyorum. Bu koku unisexe de cok yakın bir kokuydu. Tahminler üzerine almak istiyorum. teşekkürler

• Merhabalar,
    Dior - Sauvage EDP [EDP] ve Creed - Aventus [CRD] Yenilendi kullananlar yorumlayabilir mi acaba? Bu ikisini yanılmıyorsam hiç denemedim de denemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 6 Kasım 2021; 16:12:54 >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

karar verebildiniz mi hocam

• Bu hafta sipariş vermeyi düşünüyorum sonbahar ve kış için parfüm önerisi bekliyorum sizlerden.

• Yok hocam nerdee..  Parfümleri bulunduğum yerde açık parfüm satan yerlerden denemek istedim. Eser hocamın sattığı çoğu parfüm onlarda yok. Aşağıdaki listeden sadece Stronger With You, Bleu de Chanel ve Spicebomb'u deneme şansım oldu. Birde Stronger With You ve Bleu de Chanel'den ikişer tane var Eser hocamda. İkisinin farkı ne anlamış değilim. Biri daha mı yoğun oluyor acaba ? Stronger With You şahsen beğendim ama çevremdekiler pek beğenmedi. O yüzden kararsız kaldım. Forumdaki arkadaşlar biraz daha yardımcı olursa iyi olacak. Yaşım 27. Ağır kokuları sevmiyorum. Akşam için ayrı gündüz için ayrı parfüm kullanabilirim. Sigara kullanmıyorum bu arada. Bazı parfümlerde tütün aromasıda oluyor sanırım. Olmamasını tercih ederim.

One Million ağır bir parfüm örneğin. Buna yakın parfümleri kullanmam zor.

@EserKozmetik hocam sende Diesel - Only The Brave Tattoo yok sanırım. 5-6 yıl önce bunun 35 ml orjinalini kullanmıştım. Fena bir parfüm değildi.

Jean Paul Gaultier - Scandal Pour Homme

Victor & Rolf - Spicebomb [Spice]

Thierry Mugler - Pure Malt [Malt]

Armani Prive - iKat Bleu [iKat] UNiSEX

Armani - Stronger With You [YOU]

Armani - Stronger With You [Yint]

Chanel - Bleu de Chanel [CHN]

Chanel - Bleu de Chanel Parfum [CPP]

Louis Vuitton - L'immensite

Creed - Millesime Imperial

Gucci - Guilty Pour Homme [MEN]

Paco Rabanne - Invictus Onyx Collector [ONY]

• EXX ne zaman stoklara gelir ? Alıp bir daha denemek istiyorum da

• evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Burberry weekend büyük ihtimal

• Arkadaşlarlar parfümden anlayan biri değilm yorumlara bakark 2 3 adet sepete attim sizlerin önerisi var mi özelikle kış ayı için işte budur diye teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • krcc kullanıcısına yanıt
    Acikcasi tek onerim dior homme intense (pr7) olur. Ancak sevmeyebilirsiniz de onun icin hugo boss bottled, guerlain ideal extreme, d&g the one oneririm. Biraz daha hafif biseyler isterseniz de sexy men ve le male onerebilirim.

• Arkadaşalr selamlar. Erkek parfümü olarak kışlık ve hafif tatlı/çikolata kokusu içeren, önerebileceğiniz parfümler var mıdır?

• _Peace_ kullanıcısına yanıt

Hocam Rehab spicebomb extreme'in yerini tutuyor mu, sen kullanıyordun galiba Rehab'i.

• brother1907 kullanıcısına yanıt

Montale - Chocolate Greedy UNiSEX [CHO] veya Dior - Feve Delicieuse [Feve] denemedim ama çikolata diyince aklıma direkt bu ikisi geliyor ikisinin de unisex parfüm olduğunu belirtmem gerek

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt

Evet hocam benim, açıkcası hafiften benziyor ama extreme'den çok orjinal spicebombun yumuşatılmış hali gibi kokuyor çünkü spicebombun orjinalindeki hafif ekşilik bunda da var extreme versiyonuna benzetebildiğimi pek söyleyemem. Orjinal spicebombun kremsi hali gibi kokuyor. Bende orijinal spicebomb da var onun yerine rehab tercih ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 7 Kasım 2021; 12:53:14 >
  • İnvictus
    Aventus yanına bir ürün daha ekleyeceğim.
    Smw kullanmıştım bi ara hoşuma gitmişti yukarıdakiler ve bu tarz önerirseniz sevinirim

• Çiçeksi (menekşe gibi) ferah kokular ve özel günlerde kullanmak için daha dikkat çekici ilgi çekici kokular arıyorum kullanan arkadaşların önerisine açığım var mıdır tavsiyesi olan

• Abercrombie Fierce bu koku hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim abilerim kullanan memnun kalan varmı

• CursedChildOfDursunbey C kullanıcısına yanıt

Denediğim çiçeksi parfümler arasında kesinlikle Chanel Deauville menekşeye sahip değil ama ferah bir fesleğen kokusu testerı geldiğinde çok beğenmiştim

• 
Sayfa: önceki 30963097309830993100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.