Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1810. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Königsberg
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18081809181018111812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk siparisim olarak Prive Aventus Ananas almistim burada cok ovuldugunu gorup merak ederek fakat, koku gayet iyi ona lafim yok acik parfum gibi degil baya kaliteli geldi bana ama ozellikle farkedilebilirlik hayal kirikligi oldu benim icin. Öneri varmidir kis ayi icin ozellikle farkedilebilirlik ve kalicilik konusunda beni uzmeyecek bi koku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 24 Ekim 2018; 14:32:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aventus prime dumansı ve normal aventus arasında çok fark varmıdır sanırım yoğun olarak prime aventus alınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Ilk siparisim olarak Prive Aventus Ananas almistim burada cok ovuldugunu gorup merak ederek fakat, koku gayet iyi ona lafim yok acik parfum gibi degil baya kaliteli geldi bana ama ozellikle farkedilebilirlik hayal kirikligi oldu benim icin. Öneri varmidir kis ayi icin ozellikle farkedilebilirlik ve kalicilik konusunda beni uzmeyecek bi koku.
    Hocam yaşınızı bilmiyorum ve denemediğim parfümü de önermem.

Spicebomb hem kalıcı hem çok iyi yayılıyor kesinlikle.

• Akıyo maşallah birini daha sth ye kavuşturduk.

Şunu belirteyim bu kokuyu ilk kez deneyecekler hele ki koku tecrübesi fazla olmayanlara ilk başta değişik gelecektir koku şüphesiz. Çünkü sert bir açılışı var ve buna alışmak gerekiyor ki zamanla en sevdiğiniz yerde bu açılışı olacaktır eminim. Sonrasında sucul bir hal alıyor ve kokladıkça koklayasınız geliyor. Kısaca bu kokuya zaman vereceksiniz öyle diğer one millionlar, lacosteler gibi hop kokladım bitti olayı yok. Gerçek aşk da budur zaten. Önce kızı görür sevmezsin bu ne biçim kız dersin sonra gecen gündüzün o kız olur STH'de tam olarak bu işte.

Luca Turin düzeltmiş beni bu arada. Ben beni düzeltenleri terslemem, doğrudur STH Prive olanından bahsetmiştim. Düzelttiği için kendisine teşekkür ediyorum şimdi başkası düz alır onun vebaline girmeyelim.

Unutmadan: Hermesi yıllardır kullanırım imza kokumdu. Sth denedikten sonra elimdeki tüm parfümleri istemsizce elimden çıkarmak zorunda kaldım. Bu Hermesin kötü olduğunu değil STH nin (benim üzerimdeki) başarısını gösterir. Bundan sonra başka koku kullanacağıma (en azından kışın) pek ihtimal vermiyorum. Belki yazın cehennem sıcaklarında Eau de Memo kullanırım onu da pek parfüm gibi görmüyorum duşun etkisini devam ettiren sabunsu nefis bir koku gibi görüyorum. Hermesten ayrı elimde Afgano da var mesela ondan da soğudum simsiyah sıvısı nedeniyle elim pek vermeye gitmiyor ama onun da yüzüne bakan yok şu sıralar. Bunlar pek tabi benim kendi görüş ve tercihlerim ama benim tek isteğim insanlar bir kere sth alsın. Çünkü tüm kokulardan fersah fersah uzak bir yerde.. kokusunu anlatamazsın kesinlikle. Tobacco vanille cehennem gibi acımsı tatlı dersin herkes anlar Afgano tatlımsı tütsü dersin herkes anlar ama buna birşey bulamıyorum ben sadece mükemmel koktuğunu söylüyorum başka bir kelime yok çünkü. Alıp birkaç kez deneyin sadece zaten vazgeçilmez olacaktır.. Kötü yanı yok mudur? Elbette vardır: Başka parfüm kullanamazsınız..

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Unutmazsam gelince dusuncelerimi yazarim

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Hermes buranın dışında bir yerlerde konuşuluyor olması lazım. Ben 8 senedir son ayda sattığım kadar hermes satmamıştım o yüzden hep taze :D Ama 3 kazan birden hazırlatıyorum gelecek aylarda demli ulasır insallah alanlara :) 6 hafta dayanırsa tabi
    Hala yenilenmiş Hermes'i almamış varsa çok şey kaçırıyor gerçekten.Eser'in söylediği satış istatistiğini fazlasıyla halediyor.

• Alacağız da Hermes STH ve YSL Nuıt in yanına 4.cüyü arıyoruz...

Büyük ihtimal İssey Miyake olacak...Bakalım yıllar önce testerini tesadüfen bulduğum ve çok beğendiğim çiçeksi hoş kokulu olanı umuyorum o kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 24 Ekim 2018; 17:45:9 >
  • Dolce gabbana the one orjinaliyle hiç alakası yok gibi geldi tamamen farklı kokular resmen benden başka deneyen varmı kokuyu sadece banamı öyle geliyor acaba parfüm bugün elime geçti

• ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Sth prive al normalini değil

• DHI'nın sprayerinden herhangi bir şekilde parfüm çıkmıyor nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona76

Sth prive al normalini değil
    Tabiki trakia hocam. Prive sini bekliyordum zaten.
    Evdeki bayanlara da da El Saab ve Chole Love alacağız gibi...
  • MadCamaRRo kullanıcısına yanıt
    hiç alakası yok diyemem ama eser hocanın başarılı işleri arasında yer aldığını da söyleyemem. koku kalitesi güzel, pek sentetik değil. yayılım ve kalıcık orjinalinden iyi. fakat benzerlik konusunda yenilenmeye ihtiyacı var. sevdiğim bir parfum ama tutaste olanı kullanamıyorum.
    kış için dhi, eros, herod alın keyfinize bakın. benzerlikleri iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 24 Ekim 2018; 18:48:3 >
  • kuzgun1984 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim ancak o kokular benim yaşıma hitab eden kokular değil biraz olgun kokular yaşım 19 d&g the one baya sevdiğim bir kokuydu. Tutasteden ysl yada chanelin parfümlerini denediniz mi acaba onlar nasıl. Bu arada dhi ile erosu denemiştim pek beğenmemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadCamaRRo -- 24 Ekim 2018; 19:12:49 >
  • The one'a bencede stoklar bitince bi el atılmalı imkan varsa eser hocam.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam tam anlamadim ultramarine benzerligi nasil?Orjinalini kullandiniz mi?Arkadasimda var kaliciligi ve yayilimi orjinalinde cok iyi

• MadCamaRRo kullanıcısına yanıt
    Chanel blue benzerligine iyi diyorlardi.Orjinalini bilmiyorum ama tutastesi var.Yogunlugu yuksek kalici ve yayilimi iyi.

• Çok methedilen Hermes'in tam adı nedir? Birden fazla hermes var.
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    yok hocam hiçbirinin orjinalini kullanmadık, benzerlik konusunda bir şey diyemem, sadece beğendik/beğenmedik şeklinde bir değerlendirme bizimki ...
    yukarıya da not olarak ekleme gereği duydum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

yok hocam hiçbirinin orjinalini kullanmadık, benzerlik konusunda bir şey diyemem, sadece beğendik/beğenmedik şeklinde bir değerlendirme bizimki ...
    yukarıya da not olarak ekleme gereği duydum ...
    o kadar kisi arasında yok muymus bir tane bıle orjınal kullanan o kadar ürün arasında
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    avon, oriflame, crispino çok aldık aralarında koku olarak benzeyenler de çıkıyor ancak bunların orjinalini almadık ...
  • 
Sayfa: önceki 18081809181018111812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.