I

Yüzbaşı
15 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yaklaşık 2 ay önce adres değişikliğim oldu.Evdeki elektrikten kaynaklı mı nedir bilgisayarım açma düğmesine basınca hemen çalışmaya başlamıyor.Önce 3-5 sn kadar bekliyor ve ardından çalışmaya başlıyor.Ama masaüstü gelmiyor.Aşağıda resimde gösterdiğim şekilde en son satırda ''Pres F1 to Run Setup'' yazan bir ekran geliyor ve ben F1 e basınca da Bios ayarlarını gösteren ikinci bir ekran geliyor ve ben burada ''Bost Menü F8' e basıyorum.Oradan Windows sürülü olan diski seçiyor ve Enter ladıktan sonra masa üstüm geliyor.Sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim...

Arkadaşlar Bilgisayarımda iki adet işletim sistemim var.XP ve Win 7 Ultimate (64 bit)
Yavaş yavaş Win 7 ye geçmeye-alışmaya çalışıyorum.
Şu an için sorunlarımın başında film seyerederken oluşan sorunlar var.Win 7 de Pot Player ile film seyrederken ekranda-görüntüde yatay kırılmalar olması.Filmleri Projeksiyon (Acer X110 DLP) ile duvarda seyrediyorum.
XP işletim sisteminde bu olmuyor.Çok güzel görüntü var.Ama Win 7 durum bu.Codekler yükledim denedim yine aynı.Kaldırdım sadece Pot Player-Vlc-Km Player kaldı yine aynı.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...
Arkadaşlar Bilgisayarımda iki adet işletim sistemim var.XP ve Win 7 Ultimate (64 bit)
Yavaş yavaş Win 7 ye geçmeye-alışmaya çalışıyorum.
Şu an için sorunlarımın başında film seyerederken oluşan sorunlar var.Win 7 de Pot Player ile film seyrederken ekranda-görüntüde yatay kırılmalar olması.Filmleri Projeksiyon (Acer X110 DLP) ile duvarda seyrediyorum.
XP işletim sisteminde bu olmuyor.Çok güzel görüntü var.Ama Win 7 durum bu.Codekler yükledim denedim yine aynı.Kaldırdım sadece Pot Player-Vlc-Km Player kaldı yine aynı.
İkinci sorunum SubtitleWorshop ile altyazı düzenlemeye kalktığımda Çevrimiçi yardım al yada kapat uyarısı çıkması ve kapanması.Çevrimiçi soruna baktığımda problemin DirectVobsub olduğu (dll. sinden anladığım kadarıyla)görünüyor...
Bu sorunlarda yardımınıza ihtiyacım var...
Hakkında
Forum İmzası:
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
Forum İkinci El İmzası:
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayarım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 534
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 2.018 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.