Şimdi Ara

Açık Öğretim Fakültesi İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
9
Favori
10.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okumanın yaşı olmaz diyen değerli sıcak fırsatçı kardeşlerimle paylaşayım dedim.

Geçen seneki dönemlik fiyat 275 tl
    Bu seneki dönemlik fiyat 225 tl
    Dolar bazında bakarsak gayet sıcak fırsat

Dipnot kitap verilmiyormuş bu sene bu yüzden fiyat düşürülmüş

Kaynak 1:http://www.kpsscafe.com.tr/m/aof-haberleri/aof-de-kitaplar-dijitallesti-peki-ya-harc-ucretleri-dusecek-h88684.html

Kaynak 2:http://m.haber7.com/egitim/haber/2691464-aoften-cok-onemli-degisiklik-onumuzdeki-sene-tum-kayit-ucretleri-dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyla bir ilgisi yok fakat ders geçmeyle ilgili bir iki taktik vereyim.

Genelde sorular geçmiş dönemlerden çıkan soruların harmanlanmış haliyle karşımıza çıkar.

Sınava 2 - 3 gün kala geçmiş senelerdeki soruları çözün.

20 sorudan 6 net doğru çıkartırsanız o dersten geçersiniz (genel not ortalaması 2 nin üzerindeyse)

20 sorudan her şıkkın 4 adet cevabı vardır. Yani a şıkkı 4 tane b şıkkı 4 tane c şıkkı 4 tane vs vs... Misal 6 adet a şıkkı işaretlediyseniz muhakkak 2 tanesini yanlış yaptınız. Kontrol edin. (çok nadir bir şıktan 5 adet cevap çıkabilir)

İki şık arasında kaldınız, diğer sorularda cevapladığınız hangisi 4 adet olduysa arada kaldığınız şıkkı elemede yardımcı olacaktır.

Play store de

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ufukali.aoflite

Bu uygulamada geçmiş sınav soruları mevcut. Ben buradan çalışarak dersleri geçiyorum.

Veya e-kampus de çıkmış sorularda mevcut. Yazıcıdan print edin ve çözün.

Hiç ders çalışmadım, sadece çıkmış soru çözüyorum ve şuan 4 sınıftayım.

Yazdıklarıma alaycı yorumlarda gelebilir hiç önemli değil. Umarım birilerine faydası dokunur. Çok az çabayla mezun olabilirsiniz. Herkese başarılar.
  • Neden dolar bazinda bakarsak. Hayirdir yani ? Turkiye burasi tl kazaniyoruz dolardan bizene hocam

• Ögrenci akbilimin süresi doluyodu iyi firsat.
  • O kadar boşa giden kağıda üzülüyordum. Çoğu okuyan kitabın yüzünü dahi açmadan sınavlara giriyordu. Bu uygulama çok iyi olmuş. E kitap verilir mis gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Neden dolar bazinda bakarsak. Hayirdir yani ? Turkiye burasi tl kazaniyoruz dolardan bizene hocam
    21 agustos 2017 de dolar 3.47 tl

275/3.47= 79 dolar yaklaşık

21 agusto 2018 de dolar 6.01 tl

225/6.01= 37.5 dolar yaklaşık

Ne yazıkki Türk liramız kazancımıza oranla çok daha fazla değer kaybı yaşadı

• orka55 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam anladik ama benim cebime dolar girmiyor . Tl geliyor tl ile oduyorum 225 tl odeyeceksem.hala 225 oduyecem yabanci okulda okuyacaz sanki dolari konu etmissin

• Düşmesine sevindim

• Geçen kasımda kayıt oldum. Akbil hala devam ediyor galiba. Şimdi mi yazılsam ocakta mı
  • 225 tl bile çok. en fazla 150 tl olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • acikogretim para tuzagindan baska bisey degil .hicbir hukmu yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

acikogretim para tuzagindan baska bisey degil .hicbir hukmu yok...
    öğrenci akbili çikartiyon işte, aylık 80 lira karın olsa, senelik 960 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sırf akbil için açıktan okuyorum yoksa başka bir halta yaradıgı yok. yanlışlar doğruları götürüyor artık böyle yaptılarki millet daha çok kalsın daha çok harç ödesin.
  • yalnız şöyle bişey var. Dönemlik 225, yani yıllık 450 tl. ayrıca bütünleme yok. Sınavlarda çıkmış sorular artık çok az soruluyor baya zorlaştırdılar.
  • İki yıldır basılı kitap almadım, e-kitapları tablete indirip çalışıyordum. Onca basılı kitaba da üzülüyordum. Çok iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tercihler bitmedi mi? Nasıl fırsatki bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Tamam hocam anladik ama benim cebime dolar girmiyor . Tl geliyor tl ile oduyorum 225 tl odeyeceksem.hala 225 oduyecem yabanci okulda okuyacaz sanki dolari konu etmissin
    %100 açıköğretimli yorumu.

• Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Yok hocam malesef degilim ama bu sene askerlik icin yazilacam isime geldi

• Ben geçen sene 225 ödedim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyide insan indirimi oss sinav başlamadan once yada tercih zamani yapar ati alan Üsküdari gecti ucuza e-kitap okuyucu tavsiye varsa alintilasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 21 Ağustos 2018; 16:2:39 >
  • Geçenlerde bir matbaada işim oldu. Adamın dediği aynen şuydu: "Seka kapanmadan önce ülkenin kağıt ihtiyacının tamamını karşılıyordu. Şimdi kağıdı yurt dışından dolarla alıyoruz. Mecburen fiyatlara yansıtıyoruz."

Biz TL ile kazanıyoruz tamam da harcarken elin adamına dolarla ödüyoruz. Dolardaki fark da bize kaçıyor. Bir top kağıt 19 lira kırtasiyeye toptan gelişi. Kağıda harcanan paraya ben de acıyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.