Şimdi Ara

Acer Aspire 5920 Derneği (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.903
Cevap
33
Favori
897.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızıl ötesini kullanmayı deneyen oldu mu ? Bi becerememe durumu sözkonusu bende....
  • Arkadaşlar hiç test falan yapan olmadımı varsa koysanızda bizde görsek ona göre kararımızı versek
  • bunun özelliklerini kesin doğru yazar mısınız ? size zahmet olmazsa

bende toshiba A200-1BP ile Acer 5920 arasında kaldım acer 100$ daha pahalı ama özellikler süper şekli muhteşem burada 8ms buyuk ıhtımal cunku baz versiyonun 999$+kdv ürününde bile bu var dehşet bi makina bence acer'a helal olsun bulduğum yerde affetmicem :)
  • teşekkür ederim bende bu modeli düşünüyorum diğer modeli eledim açıkcası görünüşüne vuruldum:) 1699$+kdv en ucuzu heralde 6 cell mi var 8 cell mi heralde kafalarına göre dağıtmıyolardır pili umarım

bide yüklediğiniz driver deniyo galiba kusura bakmayın cahilliğime ama nedir illa yüklemem mi gerekiyo ekran kart driveri fln ??

1599$+kdv civarına bi bulsam

süper olacak arkadaşlar fiyat konusunda haberdar ederseniz sevinirim kart ve taksit olayını bide netten değilde gidip almak istiyorum teşekkürler ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgrays -- 8 Temmuz 2007; 18:18:59 >
  • 5920 sahibi bir arkadaş Infrared portunun çalışıp çalışmadığını deneyebilir mi hayrına? ben çalıştıramadım da....
  • quote:

Orjinalden alıntı: bgrays

bunun özelliklerini kesin doğru yazar mısınız ? size zahmet olmazsa

bende toshiba A200-1BP ile Acer 5920 arasında kaldım acer 100$ daha pahalı ama özellikler süper şekli muhteşem burada 8ms buyuk ıhtımal cunku baz versiyonun 999$+kdv ürününde bile bu var dehşet bi makina bence acer'a helal olsun bulduğum yerde affetmicem :)

Acer Aspire 5920 Derneği

bunlar doğru özellikler
    Alet normalde 8 cell ile satılıyor gene aalırken kontrol et..
    Driverları kurulu geliyor senin birşey yapmana gerek yok !

@ok1907

Arkadaşım zahmet edip bir önceki konuya bakarmısın !!!

@.::MİG::.
    Dostum sana kızmadım ben o smileyi dikkat çeksin diye koydum
  • @BarışNet
    sağol cevap için driver olayını bilgisayarı LordGunthar arkadaşın yüklemeye çalıştığı yükleyemediği driverin ne oldugunu sormustum o yuzden ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgrays -- 8 Temmuz 2007; 20:42:00 >
  • Arkadaşlar acaba bu ürünün 3dmark sonuçları konulduda benmi göremiyorum yoksa sadece Barışnet arkadaşımızmı görebiliyo

quote:

Orjinalden alıntı: BarışNet

quote:

Orjinalden alıntı: bgrays

bunun özelliklerini kesin doğru yazar mısınız ? size zahmet olmazsa

Acer Aspire 5920 Derneği

bunlar doğru özellikler
    Alet normalde 8 cell ile satılıyor gene aalırken kontrol et..
    Driverları kurulu geliyor senin birşey yapmana gerek yok !

@ok1907

Arkadaşım zahmet edip bir önceki konuya bakarmısın !!!

@.::MİG::.
    Dostum sana kızmadım ben o smileyi dikkat çeksin diye koydum
  • arkadaşlar selam ben forumda yazan herşeyi okudum merak etmeyin özellikle barış kardeşim
    alan arkadaşlara hayırlı bize de nasip olsun inşallah
    ben diğer arkadaşın sorusuna katılıyorum lordguntharın yüklemeye çalıştığı driverı ben de anlamadım
    eğer herşey yüklü geliyorsa ,( ben cahilimde biras) yoksa bu makineyi hıslandıran yada başka şeylerden
    arındıran bişiler mi yaptı onu öğrenmek istiyorum bir de o uzaktan kumanda kutuda çıktı mı lordum bu soru
    da sana ,bir de ferreri için ne diyorsun çok para biliyorum , karşılaştırmak da yersiz onu da biliyorum ama
    aptallık derecesinde bişey mi olur onu almak . bir de sen kullanıyorsun kirlenme oranı nasıl gerçi ilk aldığında
    sürekli silersin aman bişi olmasın diye de sonra sıkılmaya başladığında o sıklık azalır yani demem şu ki
    açık renk çabuk kirleniyor mu ?
  • ben de bgrays arkadsımın sorusunun cevabını çok merak ediyorum. A-200 1BP (toshiba ) ve Acer 5920 modelinin kıyası istense ne dersiniz? 5920 şu an piyasadaki alınabilecek en iyi pc mi? Bir de şu sorunun karşılığını bulamıyorum; ben oyun meraklısı bir insan değilim, autocad de kullanmıyorum ama gene de bu 5920 deki ekran kartının faydasını çok mu görücem? biras aydınlatırmsınız ,tabii a 200 1 BP yorumunu da rica edicem :) saygılar...
  • Özellik bakımından iki bilgisayar karşılaştırılmaz her açıdan acer üstün. Autocad kullanmayacaksan ve oyun oynamayacaksan bu modelin 1.8 ghz olanını al bence yeterli olacaktır.Bimeks te 1499+kdv hemde 150$ hediye çeki ve 500gb hard disk hediye ediyo
  • teşşekkür ederim ok1907 cevabın için ancak ben mi yanlış biliyorum ,Bimeks deki 1.8 Ghz modeli forumda yayınlanan 2.0 ghz aynı model ancak pc yi açtığımızda 1.8 in içi beyaz değil ekran kenarlıkları !!! yoksa renk seçeneğinden mi kaynaklanıyorr? buna ek olarak 1.8 Ghz olanı 128 MB Ati Mobility rodeon X2500 kullanıyor bu nasıl bir ekran kartı? + benim bilgilenebileceğim bir araştırma test sonucları gösteren bir site mevcut mu? fark nedir 2.0 Ghz ile 1.8 in kullandığı ekran kartı farkı?
  • ekran kartı olarak çok fark var ama sen oyun oynamıycam autocad kullanmıycam dediğin için önerdim onu.Ayrıca renk olarak hiçbir farkları yok ve renk seçeneğide yok tek renk

• arkadaşlar selam ben forumda yazan herşeyi okudum merak etmeyin özellikle barış kardeşim
    alan arkadaşlara hayırlı bize de nasip olsun inşallah
    ben diğer arkadaşın sorusuna katılıyorum lordguntharın yüklemeye çalıştığı driverı ben de anlamadım
    eğer herşey yüklü geliyorsa ,( ben cahilimde biras) yoksa bu makineyi hıslandıran yada başka şeylerden
    arındıran bişiler mi yaptı onu öğrenmek istiyorum bir de o uzaktan kumanda kutuda çıktı mı lordum bu soru
    da sana ,bir de ferreri için ne diyorsun çok para biliyorum , karşılaştırmak da yersiz onu da biliyorum ama
    aptallık derecesinde bişey mi olur onu almak . bir de sen kullanıyorsun kirlenme oranı nasıl gerçi ilk aldığında
    sürekli silersin aman bişi olmasın diye de sonra sıkılmaya başladığında o sıklık azalır yani demem şu ki
    açık renk çabuk kirleniyor mu ?

ya arkadaşlar ben bu canavarda max ve autocad programlarını kullancam oyun çok önemli değil benm için, render sürelerim çok uzun sürüyo normalde, bundan nasıl bi verim alabilirim onu merak ediyorum birde
  • arkadaşlar ben bu yeni acer modeli gördüm ren gi okadar beyaz deyil böyle kirli birbeyaz duruyor o gördünüz resim lerdekin le alakası bileyok cok soluk bir beyaz ben rengini hic ama hic beyen medim size tafsiyem görmeden sipariş vermeyin derim cok önemlii ve ferariye gelince bu modelin acer 5920 ferariden tartış masız donanım olarak ve fiyat olarak ve ekran kartı olarak kıyaslan maz ve yeni teknoloji olduicin acer 5920 alınabilir cünkü ici dolu dolu bir leptap saygılarrrrr
  • arkadaşlar wireless sorunumu thompson marka wireless modem alarak halletmiş oldum. artık wpa tkip bağlanırken zaman aşımı hatası almadan sorunsuzca bağladnıyorum. halo 2 ve collin mcrae dirt oyunlarını kurudm. baya tatmin edici bir performansı var. yardımcı olan herkese teşekkürler

not: bu notebook'un pilini çıkardığınızda orda bir simkart yuvası var. dikkatinizi çektimi? acaba işlevsel mi? 3g desteği var sanırım. bir de bizim işe yaramayan denilen tuş (bt tuşunun altındaki) opsiyonel olarak onboard tv kartlı olan modellerde tv yi açmak içinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endersoyuince -- 9 Temmuz 2007; 19:38:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: endersoyuince

arkadaşlar wireless sorunumu thompson marka wireless modem alarak halletmiş oldum. artık wpa tkip bağlanırken zaman aşımı hatası almadan sorunsuzca bağladnıyorum. halo 2 ve collin mcrae dirt oyunlarını kurudm. baya tatmin edici bir performansı var. yardımcı olan herkese teşekkürler

ya dostum şu aletin performans testlerini yapamaz mısın bi hayrına ?
    Bİ de bu makinenin ramleri 533 mhz mi yoksa 667 mi?
  • ramlar %100 667 mhz ve sanırım (%90 2gb lik tek parça ram var yani sadece bir 2 gblik bir ram daha alınırsa 4 gb dual channel olarak çalışıcak.) fn+f7 tuşu touchpadi açıp kapamaya yarıyor. performans testi yapamıyorum elimde 3dmark vs ıvır zıvır toollar olmadığından dolayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: endersoyuince

ramlar %100 667 mhz ve sanırım (%90 2gb lik tek parça ram var yani sadece bir 2 gblik bir ram daha alınırsa 4 gb dual channel olarak çalışıcak.) fn+f7 tuşu touchpadi açıp kapamaya yarıyor. performans testi yapamıyorum elimde 3dmark vs ıvır zıvır toollar olmadığından dolayı.

hadiyaw icinde tek bi 2gblik olduguna emin misin? ben 2x1024 die biliorm

edit: @freeman01018 onceki sayfayi acarsan benim yazdigim testleri gorebilirsin, superpi degeri, medieval 2, fear, hl2 sonuclari da mevcut. yalniz aynen bende de 3dmark vs. yok ama gonderdigim o verilerin performansini anlamak konusunda yeterli oldugunu dusunuyorum. hl2de hersey aa af dahil maxta 100-250 arasi fps diyorum daha ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordGunthar -- 9 Temmuz 2007; 19:53:52 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.