Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
22
Favori
110.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Menüde dil seçeneği yok dili değiştirme şansım yok galiba araştırdım bulamadım. flash disk ile wiiye güncellemeyi nasıl yapabilirim benim versiyon 3.1j. Yeni güncellemeyi indirecek site bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuratakand

Menüde dil seçeneği yok dili değiştirme şansım yok galiba araştırdım bulamadım. flash disk ile wiiye güncellemeyi nasıl yapabilirim benim versiyon 3.1j. Yeni güncellemeyi indirecek site bulamadım.

sonu j ile biten versionlarda sadece japonca bulunur,ayrıca resmi yollardan internet harici kaynaklardan version yüklenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim cihazın adaptör ucu değişikti 3 lü giriş vardı bende elektronikçiye gittim. aparat taktı onunla kullanıyorum acaba sorun olurmu
  • http://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/nintendo/1417/125081555/nintendo_wii_black_sport_resort_pakkonsol

Bunu almayı düşünüyorum.Ne dersiniz almalı mıyım?Ya da nerde bulabilirim bu konsolu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isaac Newton's Apple

http://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/nintendo/1417/125081555/nintendo_wii_black_sport_resort_pakkonsol

Bunu almayı düşünüyorum.Ne dersiniz almalı mıyım?Ya da nerde bulabilirim bu konsolu ?

bence forumdan yada s.h.b.n.den ikinci el almanız daha iyi olur,
    şu saatten sonra wii'nin sıfırına vereceğiniz parayla tam donanımlı temiz, oyunu kolları vs hepsi hazır bir ikinci el rahatlıkla alabilirsiniz.

çünkü bu mereti almakla bitmiyor,
    remote'u var, nunchuk'ı var, zapper'ı var, var oğlu var...
    hepsi masraf sonuçta.

• Daha dün yumuşatma işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirdim. İnternetten bir arkadaş inanılmaz ayrıntılı bir şekilde toparlamış. İsteyen arkadaş olursa Pm atsın.
  • ben yumuşatma olayını yaptımda usb loader için custom ios gerek onu halledemedim.
  • ben yumuşatma olayını yaptımda usb loader için custom ios gerek onu halledemedim.
  • 4.3E yumuşatılmış versiyonda gamecube oyunlarını nasıl çalıştırabilirim ?
  • Arkadaslar elimde nintendo wii konsolu+step tahtasi+2 nunchuck+2 nunchuck controller+2 klasik kol+2 li sarj aleti+20 oyun cdsi (icindekilerle 100`den fazla oyun ) ve daha neler neler..Elden (Eskisehir ) 400tl,sanalpazar araciligiyla 12 taksitle 430tlye veriyorum..Urunu dukkanimda gorebilirsiniz..Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

4.3E yumuşatılmış versiyonda gamecube oyunlarını nasıl çalıştırabilirim ?

bende merak ediyorum türkçe kaynak yok mu gamecube oyunu olan virtua sitrkeri oynamak güzel olurdu
  • Ben de ilk defa wii oynayacağım D&R'den cumartesi günü tam paket Wii Fit PLus sipariş ettim. Hala tedarik sürecinde, çok sabırsızlanıyorum . 699.00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: denigonen

Ben de ilk defa wii oynayacağım D&R'den cumartesi günü tam paket Wii Fit PLus sipariş ettim. Hala tedarik sürecinde, çok sabırsızlanıyorum . 699.00 TL

hayırlı olsun da fiyat çok değil mi?
    ikinci eli wii fit ile 300den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz,
    hadi 400e çok rahat bulursunuz,

700e iki tane wii+wii fit alırdınız,
    ya da bir tane wii alır Guitar Hero+zapper+fazla remote plus+nunchuk vs setleriyle donatırdınız.

neyse, olan olmuş, hayırlı olsun...

• quote:

şöyle bir kaynak buldum ama daha uygulamadım:

wii'de hdd'den gamecube oyunlarını çalıştırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

şöyle bir kaynak buldum ama daha uygulamadım:

wii'de hdd'den gamecube oyunlarını çalıştırmak

bende yabancı kaynaklardan buldum ama hiçbirşey anlamadım dostum.böyle bakınca sanki çok karışıkmış gibi görünüyor ama aramızda ingilizceye hakim birisi bunun çevirisini yapsa çok işimize yarar aslında.

• ewet özellikle virtua strikeri denese nasıl oldugunu bizlerede söylese çok sewinecez
  • quote:

Ben de ilk defa wii oynayacağım D&R'den cumartesi günü tam paket Wii Fit PLus sipariş ettim. Hala tedarik sürecinde, çok sabırsızlanıyorum . 699.00 TL

hocam hayırlı olsun ama moralini bozmak gibi olmasın, baya pahalıya almışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

hocam hayırlı olsun ama moralini bozmak gibi olmasın, baya pahalıya almışsın

neyse oyun bugün geldi bi 15 dakikada kurdum. Oyun çok eğlenceli. 24 dakika oynayabildim, fazla vaktim yoktu. Ama gerçekten çok beğendim ve kullanım kılavuzunu biraz karıştıracağım. İyi akşamlar.

• Selamlar bende de wii var ama sadece duruyor bir kosede..

Aktif etmek istiyorum ona da oyun lazim..
    Aldigjm yer benim wii yi kirmisti
    .yani oyun yukleme kolaylassin babinda.
    Simdi hersey mevcut oyun yok.. internetten indirecegim nerden iner bilmiyorum..

Bama ozel tuzel bi sekilde yardkm edebiilmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nyhang

Selamlar bende de wii var ama sadece duruyor bir kosede..

Aktif etmek istiyorum ona da oyun lazim..
    Aldigjm yer benim wii yi kirmisti
    .yani oyun yukleme kolaylassin babinda.
    Simdi hersey mevcut oyun yok.. internetten indirecegim nerden iner bilmiyorum..

Bama ozel tuzel bi sekilde yardkm edebiilmisiniz

isteginiz oyun+pal+torrent yazarsaniz oyunu indirebilirsiniz.Oyun yuklemek icin dwtayli anlatimlar vadi.Arastirmanizi oneririm

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.