Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
22
Favori
110.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam bol bol güzel oyunlar şimdiden.

Bende tüplü normal tv var ve hiç güzel görüntü vermiyor. Biraz paraya kıyıp lcd led felan almam lazım diyorum şimdiden para hazırlasam iyi olur. Tüplüde mario felan, sport oyunları iyide resident evildir ne bileyim pestir bu tip oyunlar hiç tad vermiyor oynarken. Ucuza led lcd almak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

Hayırlı olsun hocam bol bol güzel oyunlar şimdiden.

Bende tüplü normal tv var ve hiç güzel görüntü vermiyor. Biraz paraya kıyıp lcd led felan almam lazım diyorum şimdiden para hazırlasam iyi olur. Tüplüde mario felan, sport oyunları iyide resident evildir ne bileyim pestir bu tip oyunlar hiç tad vermiyor oynarken. Ucuza led lcd almak lazım..

Dostum o konuda sana tavsiyem şu olur.. ben hem lcd'de hem tüplüde oynuyorum..

tüplü için bir RGB kablo al.. internette bulabilirsin. ben dün sipariş verdim bekliyorum. RGB kablonun kalitesini PS2'den biliyorum görüntüyü çok iyi derecede netleştiriyor..

LCD için ise eğer alacaksan arkasında 5 girişli komponent girişi olmasına dikkat et.. lcd ye normal 3lü girişten bağlarsan hayal kırıklığına uğrarsın hatta konsoldan soğursun..

5 uçlu komponent kabloyla bağladıktan sonra ayarlardan 420p HD seçeneğini seçiyorsun ve keyfine bakıyorsun :) LCD'deki komponent görüntüyü hiçbirine değişmem..

sorun olursa istediğin zaman sorabilirsin..

• Arkadaşlar bir sıkıntım kaldı, callofduty 3 oyunu var bu modern warfare serisi olmayan sanırım ilk cod idi wii için çıkan. bu oyun açılmıyor. Benim bahsettiğim yumuşatma asistanının sd kartıma attığı ciosların rev 14 olduğunu sanıyorum. Bazı oyunlar alt dol ayarıyla çalışıyor (redsteel gibi) buna gerek kalmıyormuş güncel cios yüklenince. Ama hiç bir fikrim yok en son cios nedir nasıl yüklenir, bir sürü ayarı var sanıyorum. Bilenlerden yardım bekliyorum. Mümkünse offline wad ile kurulum yapayım otomatik. Bunuda çözebilirsem tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Hayırlı olsun hocam bol bol güzel oyunlar şimdiden.

Dostum o konuda sana tavsiyem şu olur.. ben hem lcd'de hem tüplüde oynuyorum..

tüplü için bir RGB kablo al.. internette bulabilirsin. ben dün sipariş verdim bekliyorum. RGB kablonun kalitesini PS2'den biliyorum görüntüyü çok iyi derecede netleştiriyor..

LCD için ise eğer alacaksan arkasında 5 girişli komponent girişi olmasına dikkat et.. lcd ye normal 3lü girişten bağlarsan hayal kırıklığına uğrarsın hatta konsoldan soğursun..

5 uçlu komponent kabloyla bağladıktan sonra ayarlardan 420p HD seçeneğini seçiyorsun ve keyfine bakıyorsun :) LCD'deki komponent görüntüyü hiçbirine değişmem..

sorun olursa istediğin zaman sorabilirsin..

Sağol hocam konuya böyle ayrıntılı yazdığın iyi oldu zamanı gelince bulup ona göre okur hareket ederim.

• Merhabalar.
    Uzun araştırmalar sonucu hem aldığım yorumlar doğrultusunda hem de fiyatı daha makul olduğu için ps3 yerine nintendo wii almaya karar verdim.
    Ama nintendonun oyunları ve aksesuarları her yerde satılmasına karşın wii oyun konsolunu sorduğum hiçbir teknoji marketlerinde bulamadım. Sanki hepsi türkiye'den kaldırılmış gibi. Yoksa kaldırıldı mı benim mi haberim yok? Alacağım diye o kadar çok heveslenmiştim ama aradığım hiçbir yerde bulamayınca hayal kırıklığına uğradım maalesef. bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalmira

Merhabalar.
    Uzun araştırmalar sonucu hem aldığım yorumlar doğrultusunda hem de fiyatı daha makul olduğu için ps3 yerine nintendo wii almaya karar verdim.
    Ama nintendonun oyunları ve aksesuarları her yerde satılmasına karşın wii oyun konsolunu sorduğum hiçbir teknoji marketlerinde bulamadım. Sanki hepsi türkiye'den kaldırılmış gibi. Yoksa kaldırıldı mı benim mi haberim yok? Alacağım diye o kadar çok heveslenmiştim ama aradığım hiçbir yerde bulamayınca hayal kırıklığına uğradım maalesef. bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)

hocam wiiyi yumuşatacaksınız her oyunu torrent ile çekip oynayacaksınız bunun yolu budur.

aksesuarlara gelince çinden getirilen aksesuarların orjinallerden farkı yok eğer hoşunuza gitmese bile 5 dolara felan gelen ürün çok fazla canınızı acıtmaz ben hep yurt dışından getirttim aksesuarları hepsinden memnunum hala elimde duruyor ve çalışıyorlar.

• Konuyu upluyorum Allah nasip ederse wii macerama bu kış yeniden başlıyorum önümüzdeki hafta led tv alacağım kendime.

tüplü klasik tvde zaten tadı olmuyordu birde görüntüler kaydı tv bozuldu atıcam tvyi yeni led tv alıcam.

ama geçen gün wiiyi bi açayım dedim yumoşu bozulmuş sanırım usb loader usbdeki oyunları görmüyor hoş bir kaç yerden artık yumoşun cdsiz felan yapıldığını duydum ama bakalım.

son olarak wii u'ya geçiş yapmadım normal wiide kaldım
  • quote:

Konuyu upluyorum Allah nasip ederse wii macerama bu kış yeniden başlıyorum önümüzdeki hafta led tv alacağım kendime.

tüplü klasik tvde zaten tadı olmuyordu birde görüntüler kaydı tv bozuldu atıcam tvyi yeni led tv alıcam.

ama geçen gün wiiyi bi açayım dedim yumoşu bozulmuş sanırım usb loader usbdeki oyunları görmüyor hoş bir kaç yerden artık yumoşun cdsiz felan yapıldığını duydum ama bakalım.

son olarak wii u'ya geçiş yapmadım normal wiide kaldım
    İyi günler herkese...Pes ile bir sorunum sorunum çıktı. Nasıl olduysa 16/9 plazma tv ekranına görüntü tam oturmaz oldu. Ayarlarda çok denedim ama ya görüntü hiç gelmedi yada kenarlaı boş kaldı... Bir çözümünü bilen yada tavsiyesi olan var mı acaba?????

• Selamlar
    Lg 860v tv ye wii yi bağlayacağım ama giriş yok tv de
    Nasıl yapabilirim?
    3renkli giriş yok galiba bu tv de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nyhang N kullanıcısına yanıt
    Bu tv de bildiğim kadarıyla bu aparatlar ayrı takılıyor kutu içerisinden çıkıyor. En azından bendeki bu şekilde.
  • Bende neden aparatlardan cikmadi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhabalar.

hocam wiiyi yumuşatacaksınız her oyunu torrent ile çekip oynayacaksınız bunun yolu budur.

aksesuarlara gelince çinden getirilen aksesuarların orjinallerden farkı yok eğer hoşunuza gitmese bile 5 dolara felan gelen ürün çok fazla canınızı acıtmaz ben hep yurt dışından getirttim aksesuarları hepsinden memnunum hala elimde duruyor ve çalışıyorlar.

Torrentten nasil cekiyoruz?
    Adres verebilirbmisiniz?
    Hos bende o prg da yuklu deil ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar yeni bir wii oyunu aldım enable to read disc dedi oyunu değiştirdim gelen yeni oyunda da aynısını diyor eski oyunları rakınca okuyor cd leri bunu okumuyor neden oluyor bu versiyon farkından mı yardımcı olabilir msnz?
  • 5 yaşındaki oğlumla birlikte oynayabileceğim silahlı bir oyun var mı arkadaşlar? Örnek olarak eskiden ördek vurma vardı basit ama güzeldi.
  • replatulub R kullanıcısına yanıt
    Bölge kilidindendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyhang

quote:

quote:

Merhabalar.

Torrentten nasil cekiyoruz?
    Adres verebilirbmisiniz?
    Hos bende o prg da yuklu deil ama.

mesajı yeni gördüm wii iso diye googleda aratın güzel bir sitedir torrent hızı fena değildir.

http://lmgtfy.com/?q=wii+iso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 20 Ocak 2014; 11:18:28 >

• quote:

çinden klasik kontroller pro aparatlarım geldi, pes 2010 u flash dikse atıyorum şuan 1 saate kadar bir kaç oyun atar size referans veririm.

şimdilik elime aldığımda tuşlar gayet iyi rahat basılıyor gibi bir görüntü verdi bakalım.

merhaba kardeşim bende klasik controller pro almayı düşünüyorum. futbol oyununda kullanmak için bana biraz bili veririmisin teşekkürler..
  • djfancy07 kullanıcısına yanıt
    bunu almanız lazım hocam.http://www.buyincoins.com/item/2074.html ben aldım kullandım hala bozulmadı.

gerçi playstationun orjinal kolları kadar kaliteli değil illaki ama fiyat performans gayet yerinde.
  • quote:

bunu almanız lazım hocam.http://www.buyincoins.com/item/2074.html ben aldım kullandım hala bozulmadı.

gerçi playstationun orjinal kolları kadar kaliteli değil illaki ama fiyat performans gayet yerinde.

hocam nerden aldınız bende almak istiyorum. internette satan bi yer varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djfancy07

quote:

hocam nerden aldınız bende almak istiyorum. internette satan bi yer varmı acaba ?

ben bu link verdiğim yerden aldım 15günde geldi.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.