Şimdi Ara

-»●ACEMİ WII'ciler Kulübü●«-Wii'de Acemilerin DAYANIŞMASI (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.362
Cevap
22
Favori
110.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _NuWaNdA_

quote:

Orijinalden alıntı: oomerozer

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

quote:

herkese selam,

büyük heves alıp oynamadığım wii+2.kol+tüfek aparatı+istenirse yükleyeceğim 70 adet oyunum var,

bunları satacağım da ne kadarlık ilan açayım sizce arkadaşlar?

wii'yi ben dahil çoğu kişi 200e aldı.2.el olduğu düşünülünce 100-150 tl arası gibi olur rakam.
    2.kol çinden getirilince 15$-20$ filan yani 30tl 2.kol.için
    tüfek aparatı kalitesine göre değişmekle 5$dan başlıyor.ortalama 15 dolar civarı.yani 20tl.
    oyunları internetten indiriyor insanlar.oyunlar satışa yardımcı olur sanırım ama illa ücretli olcak dersen gg'de filan tanesi 1 tl'ye oyun yüklüyorlar.hepsine 50tl filan de.

toplam olarak:250 tl gibi bir rakam sanırım satış için uygun olacaktır.
    (rakam tahmini olaraktır.belirleyici değildir,tamamen kendi fikrimdir)

vakit ayırıp ayrıntılı cevaplamışsın teşekkür ederim

rica ederim.forumun amacı bu :)
    yalnız nasıl güzel fiyat vermişim tebrik ettim kendimi :)

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/cok-uygun-fiyata-nintendo-wii-oyun-konsolu-55876324

ben bu ilana bugün baktımda pek bir içerik yazılmamış gibi? burda tüfek falan diyor bunlar yok ilanda? 2 tane kol mu var? 2side sorun suz mu? irtibata geçelim

renzokuken arkadaşın ilanı değil zaten verdiğim linkteki ilan..fiyat araştırması yapayım diye bulduğum bir ilan.2.kol var ilanda ama orjinalliğini bilmiyorum.yumuşatılmış olduğu yazıyor bir de ilanda..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

herkese selam,

büyük heves alıp oynamadığım wii+2.kol+tüfek aparatı+istenirse yükleyeceğim 70 adet oyunum var,

bunları satacağım da ne kadarlık ilan açayım sizce arkadaşlar?

wii'yi ben dahil çoğu kişi 200e aldı.2.el olduğu düşünülünce 100-150 tl arası gibi olur rakam.
    2.kol çinden getirilince 15$-20$ filan yani 30tl 2.kol.için
    tüfek aparatı kalitesine göre değişmekle 5$dan başlıyor.ortalama 15 dolar civarı.yani 20tl.
    oyunları internetten indiriyor insanlar.oyunlar satışa yardımcı olur sanırım ama illa ücretli olcak dersen gg'de filan tanesi 1 tl'ye oyun yüklüyorlar.hepsine 50tl filan de.

toplam olarak:250 tl gibi bir rakam sanırım satış için uygun olacaktır.
    (rakam tahmini olaraktır.belirleyici değildir,tamamen kendi fikrimdir)

vakit ayırıp ayrıntılı cevaplamışsın teşekkür ederim

rica ederim.forumun amacı bu :)
    yalnız nasıl güzel fiyat vermişim tebrik ettim kendimi :)

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/cok-uygun-fiyata-nintendo-wii-oyun-konsolu-55876324

ben bu ilana bugün baktımda pek bir içerik yazılmamış gibi? burda tüfek falan diyor bunlar yok ilanda? 2 tane kol mu var? 2side sorun suz mu? irtibata geçelim

renzokuken arkadaşın ilanı değil zaten verdiğim linkteki ilan..fiyat araştırması yapayım diye bulduğum bir ilan.2.kol var ilanda ama orjinalliğini bilmiyorum.yumuşatılmış olduğu yazıyor bir de ilanda..

sence almaya değer mi o ürünü o fiyata? Ben şimdi öğrenci olduğumdan para sıkıntısı var. Ama çok istiyorum almayıda. Üründe bozukluk varsa iade ederim o sorun değilde. Fiyata göre iyi mi sizce? ektradan bir gamepad almam yeterli olur heralde geçici olarak. Benim çıkabileceğim max 300 olur zaten. Bu arada ilgin için teşekkürler. Yumuşatma öyleyse eğer sorun olmaz. Yoksa yumuşattırmam çünkü.

• quote:

sence almaya değer mi o ürünü o fiyata? Ben şimdi öğrenci olduğumdan para sıkıntısı var. Ama çok istiyorum almayıda. Üründe bozukluk varsa iade ederim o sorun değilde. Fiyata göre iyi mi sizce? ektradan bir gamepad almam yeterli olur heralde geçici olarak. Benim çıkabileceğim max 300 olur zaten. Bu arada ilgin için teşekkürler. Yumuşatma öyleyse eğer sorun olmaz. Yoksa yumuşattırmam çünkü.

gg linki verdiğimi düşünme bile.forumdaki arkadaş fiyatını belirledikten sonra onu düşünebilirsin.

bu konsolu ne için almak istediğini düşün bence.eğer kaliteli grafikli akıcı oyunlar oynarım diyorsan hiç harcama paranı.git temiz bi ps2 al çok daha keyif alırısın o tarz oyunlardan.
    wiinin en belirgin oyunları genel olarak spor oyunları.belli bir süre sonra (tek başına oynuyorsan) sıkıyor hatta arkadaşlarınla bile fazla fazla oynarsan sıkar.çünkü aynı şeyler.guitar hero yada rock band gibi oyunları daha denemedim bu yüzden fikir söyleyemem.
    ben board ve wii fit için aldım diyebilirim wii'yi.zevkli ve tek kişilik bikaç oyunu da var.
    tekrar söylüyorum ne istediğini iyi düşün almadan önce.
    eve gittiğimde oynadığım oyunlara bakayım ve 10 üzerinden değerlendirmemi yazayım.bi fikir edinirsin...

• quote:

quote:

gg linki verdiğimi düşünme bile.forumdaki arkadaş fiyatını belirledikten sonra onu düşünebilirsin.

bu konsolu ne için almak istediğini düşün bence.eğer kaliteli grafikli akıcı oyunlar oynarım diyorsan hiç harcama paranı.git temiz bi ps2 al çok daha keyif alırısın o tarz oyunlardan.
    wiinin en belirgin oyunları genel olarak spor oyunları.belli bir süre sonra (tek başına oynuyorsan) sıkıyor hatta arkadaşlarınla bile fazla fazla oynarsan sıkar.çünkü aynı şeyler.guitar hero yada rock band gibi oyunları daha denemedim bu yüzden fikir söyleyemem.
    ben board ve wii fit için aldım diyebilirim wii'yi.zevkli ve tek kişilik bikaç oyunu da var.
    eve gittiğimde oynadığım oyunlara bakayım ve 10 üzerinden değerlendirmemi yazayım.bi fikir edinirsin...

ben bilgisayar oyuncusuyum daha çok o yüzden ps oyunları beni pek cezbetmiyor. Benim Nintendo seçmemdeki amaç hem gameboy ve ds serilerini kullanmış olmam ve nintendo oyunlarını grafik değilde eğlence olarak tatmin edici bulmam oldu. Wii almamdaki amaç evde arkadaşlar geldiği zaman eğlenebilmek hemde aynı zamanda gamepad ile ilerlemeli oyunlar oynamak. Nintendo nun oyun videolarını izleyen biri nintendoya kötü der çünkü oynanmadan anlaşılmıyor. Ben wii oyunlarını izledim öyle duruyor ama oynamak lazım sonuçta.

• quote:

quote:

quote:

ben bilgisayar oyuncusuyum daha çok o yüzden ps oyunları beni pek cezbetmiyor. Benim Nintendo seçmemdeki amaç hem gameboy ve ds serilerini kullanmış olmam ve nintendo oyunlarını grafik değilde eğlence olarak tatmin edici bulmam oldu. Wii almamdaki amaç evde arkadaşlar geldiği zaman eğlenebilmek hemde aynı zamanda gamepad ile ilerlemeli oyunlar oynamak. Nintendo nun oyun videolarını izleyen biri nintendoya kötü der çünkü oynanmadan anlaşılmıyor. Ben wii oyunlarını izledim öyle duruyor ama oynamak lazım sonuçta.

Alıntıları Göster

mesela ps3 alma sebebim gran turismo 5..hiç bir pc oyunu beni vazgeçiremez.ama cod oynarken de hiçbir ps2 yada ps3 oyunu pc'deki zevki vermez.yani yine başa dönerek ne istediğini bilmek önemli.
    wii bence her zaman 2. yada 3. seçenek olarak evde bulunmalı.pc-ps3-wii sıralamasıyla.sen evde arkadaşlarla takılalım eğlenelim diyorsan al güzel toplu oyunlar indir.güle güle kullan.

• ben de .2. el wii alıcağım şuanda araştırma yapıyorum ve bi sitede

bunun için nediyorsunuz ? kasa bilmem ne nasıl uygun olur hangi tip kasayı tercih etmeliyim versiyon olayı v.s hiç bi bilgim yok. eski kasa yeni kasa bişey fark etmiyor diyorlar ama bilgim yok.. 325 tl bunun fiyatı ama zannedersem taksitle birlikte 400 e yakın olucak heralde.. bildiğiniz bi konsol varsa taksit imkanı gösterirseniz sevinirim... pc deil ki anlayayım pc 1 2 3 hangisi al desen 3 olan kasa 1 den daha mükemmel ama wii bilmiom bide netten bağlanıpda oynamak istiyorum v.s işte :) 2 kişi aynı anda oynamak amaç bide tek oynamıcam

Cihaz ve parçaları özel üretim serisi olan Siyah renktedir.
    Çok az kullanılmış olup çiziği dahi yoktur.
    12 ay daha sürecek olan Vatan Bilgisayar'dan garantisi vardır.
    Son versiyon olan 4.3e yazılımına sahiptir.
    Kumandası Motion Plus entegrelidir. Harici M+ eklentisi almanıza lüzum yoktur.
    150 TL değerinde orjinal Nintendo malı 2. Kumandası (Motion Plus entegrelidir) ve nunchuck hediyemdir. Harici M+ eklentisi almanıza lüzum yoktur.
    Birlikte göndereceğim hafıza kartında ve cihazda Softmod yazılımı yüklüdür. İstediğiniz tüm oyunları yükleyerek oynayabilirsiniz.
    Fotoğraflar ürüne aittir. Anlaşıldığı gibi tertemizdir.
    Görmüş olduğunuz ürün göderilecektir.

PAKET İÇERİĞİ

Nintendo Wii Siyah Konsol
    Wii Dik Durmasını Sağlayan Konsol Platformu
    Motion Plus Entegreli Wii Remote+ x2
    Siyah Nunchuck x2
    Kumanda Koruyucu Siyah Silikon kılıf x2
    Kumanda Koruyucu Bileklik Kayışı x2
    Hareket Algılayıcı Sensör
    Softmod Yazılımı Yüklü 2 GB Sandisk Hafıza Kartı
    Video Kablosu
    Video Kablo Scart Fişi
    220 V Adaptör

bu konuyu açan ve cvplayan herkese tşk ediyorum :)

• Arkadaşlar selam, wii almayı düşünüyorum da bir kaç sorum olacak:

1-Nortec kapandığı için nortec garantisi geçersiz değil mi artık? Bir kaç siteye baktım 2 yıllık nortec garantisiyle satıyorlar da hala geçerli mi nortec garantisi?

2- Yeni çıkan aile paketi haricindeki tüm wii’ler gamecube oyunlarını destekliyor mu?
  • Wii'de CoD gibi oyunları nasıl oynuyoruz? Bir de yumuşatma yaptıktan sonra orjinal oyunu takarsak bir sorun çıkıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knix

Wii'de CoD gibi oyunları nasıl oynuyoruz? Bir de yumuşatma yaptıktan sonra orjinal oyunu takarsak bir sorun çıkıyor mu?

Oynamasi cok eglencelidir
    orj taksan sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

quote:

Wii'de CoD gibi oyunları nasıl oynuyoruz? Bir de yumuşatma yaptıktan sonra orjinal oyunu takarsak bir sorun çıkıyor mu?

orj taksan sorun olmaz

Bu tarz oyunlar için hangi aparata ihtiyacımız var silah vb. mi yoksa ps3'teki gibi bir kolu varmış ondan mı?

• quote:

quote:

quote:

orj taksan sorun olmaz

Bu tarz oyunlar için hangi aparata ihtiyacımız var silah vb. mi yoksa ps3'teki gibi bir kolu varmış ondan mı?

O kolun adi ccp ve onermem rahat degil cok sert wii remote ile oynama daha rahat cok cok rahat hatta istersen zapper da alabilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

orj taksan sorun olmaz

O kolun adi ccp ve onermem rahat degil cok sert wii remote ile oynama daha rahat cok cok rahat hatta istersen zapper da alabilirsin

Çok sağol hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

orj taksan sorun olmaz

Çok sağol hocam

• arkadaşlar çok acil cevap almam gerekiyor. Hangi wii modellerinde gamecube desteği var? İnternetten almak istiyorum da kutu resminden anlaşılır mı?
  • selamün aleyküm çekilişten çıkma nintendo wii sports resort pak black satıyorum piyasa fiyatı 480tl ben 300'e bırakıyorum.teknosa garantilidir güvenlik bandı cıkarılmamışdır isteyen dükkanımdan bakabilir.
  • Çekilişle yüzlerce nintendo ürünü falan dağıtıldı sanırım, forumun ikinci el kısmında da çekilişten kazanılmış oldugu söylenen birçok Wii ve 3DS görüyorum.
    Piyangoda bile hayatım boyunca amortiden fazlasını göremedim henüz.
  • focalprice'den fazladan aldığım nintendo wii aksesuarlarını aldığım fiyattan satıyorum 20-25 gün beklemek istemeyenler için. nunchuk remote controller, 480p tv bağlantı kablosu ve 2'li controller şarj istasyonu hepsi kutusunda sıfır. ilgilenenler pm atabilir, iyi forumlar
  • Merhabalar tüm sayfaları tek tek okudum ve sonunda bende yumuşattım makineyi oyun gereksinimi olmadan ki yöntemle. Ama saçma sapan bir problemle karşı karşıyayım homebrew channel ekranı ters dönmüş durumda ve oyunlar da açılmıyor. Buradan nasıl bir dönüş yapabilirim. İlk aşamaya tekrar dönebilsem homebrewchanneli tekrar yükeleyecem ama ilk aşamayada dönemiyorum. Bi yardım lütfen :(

Edit: Problemi çözdüm arkadaşlar ihtiyacı olan olursa pm den ulaşsın yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordsnk -- 30 Mayıs 2012; 1:22:20 >
  • acemilik başa bela
  • oyun DL yapabileceğim güzel bir site yokmu acaba.. şöle vip falan olsa iyi olur. wii oyununu hiçbirinde bulamadım. olanlarda da tektük var.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.