Şimdi Ara

Acayip Özelliklerinizi Bizimle Paylaşın (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
26
Favori
6.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErzaScarlet

Elektronik bir düğmenin etrafında ışık yoksa 100 kere basarım.
    Yastığa sarılarak uyurum.
    Normal zamanlarda aynaya fazla bakmazken asansördeki aynayı hurdaya çıkarmışımdır.
    Asansörün "Stop" düğmesine günde bir defa basmadan duramam.
    Periyodik sesler duyunca kendimden geçip oraya buraya saldırabiliyorum.
    Evde yalnızken içerden bir ses gelince "Hö,kim lan o!" diye bağırdığım zamanlar olmuştur.
    Her gün aynı kahvaltıyı yaparım.(2 dilim kızarmış ekmek,peynir)
    Bazı arkadaşlarımı severken dövebilirim.

Piskopat mıyım lan ben ?

Aynaya bakip nasil hurdaliga cikardin hocam bakislarin la mi eskittin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

cevremdeki olaylari cok onceden fatk ettigim halde hemen tepki vermem en ince noktasini ogrenene kadar aptal gibi dururum.

Bu bende de var. Çok soğuk kanlıyımdır.

Ya beyler bu arada dün gece yine uykuda çok yüksek sesle bağırmışım. Odam kapalı olduğu halde annemler duymuş gelip kapıyı açmışlar. Yine hiç bir şeyden haberim yok, sabah söylediler

Bu neden olur? Büyütülecek bir problem mi, doktora falan gitmeye gerek var mı? Bağırcak bir rüya gördüğümü falan da hatırlamıyorum.

Stresli bir dönemdeyim, sorumluluklarım çok fazla, uykusuzluk problemim var. 24 yaşındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

dizi setlerinde çalışırken monitörlerin arkadan açıkmı kapalımı olduklarını anlayabiliyodum(elektiriksel bi tınısı oluyo onu duyuyodum)%99 başarıyla ordaki bi çok kişiye sormuştum onlar duyamıyolardı

aynen hocam bende duyuyorum
  • param pantolonumun hep sağ cebinde anahtar ve telefonum sol cebinde olur. Diğer cebe koymuş olursam kaybettim sanarım eşyalarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

quote:

cevremdeki olaylari cok onceden fatk ettigim halde hemen tepki vermem en ince noktasini ogrenene kadar aptal gibi dururum.

Ya beyler bu arada dün gece yine uykuda çok yüksek sesle bağırmışım. Odam kapalı olduğu halde annemler duymuş gelip kapıyı açmışlar. Yine hiç bir şeyden haberim yok, sabah söylediler

Bu neden olur? Büyütülecek bir problem mi, doktora falan gitmeye gerek var mı? Bağırcak bir rüya gördüğümü falan da hatırlamıyorum.

Stresli bir dönemdeyim, sorumluluklarım çok fazla, uykusuzluk problemim var. 24 yaşındayım.

Abimle aynı odada kalıyorum. Daha 3-4 gün önce yolculuktan geldi. Yol yorgunluğuyla yattı. Gece bağırmasıyla ben uyandım o hala uyuyordu :) Başka zaman uykuda bağırmıyor. Yorgunluktandır bence sizinkide

• quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

Trafikte yanımdan yüksek devirle biri geçerse hemen yarışta olduğumu sanıyorum o adamı sollayana kadar gözüm bişey görmüo sollayamazsam kendime güvenim 0 lanıyo sağ şeritte 60 la ve başım eğik devam ediorum

sizinde acayip bir ozelliginiz vardır değilmi paylaşmaya ne dersiniz

Yürüdüğüm yol istiklal caddesi pazar günü dahi olsa önümü hep açıyorlar. En sevdiğim özelliğim iriliğim

• quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

quote:

Abimle aynı odada kalıyorum. Daha 3-4 gün önce yolculuktan geldi. Yol yorgunluğuyla yattı. Gece bağırmasıyla ben uyandım o hala uyuyordu :) Başka zaman uykuda bağırmıyor. Yorgunluktandır bence sizinkide

Aslında babam ve ablamda uykuda biraz konuşuyordu, bende de bir kaç senedir başladı. Genetik heralde

• Yazın evde sürekli kazak ile dururum akşamları banyo yaparsam hasta sabah banyo yapıp evden çıksam bile hasta olmam evde akşam herkes uyuyup bir ben kalırsam işigi açıp uyurum solanda yatarsam hep tv açık şekilde uyuya kalirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dudaklarımı yerim bazen yanakiçlerimi de.
    yürürken çoğunlukla yere bakarım takıalıp düşecekmişim gibi.
    2 saatte bir garaja iner motor çalındı mı diye bakarım. bir gün çalınacak biliyorum.
    yemek yerken herkesin beni izlediğini düşünürüm.
    pc kamerasının önünde ne sigara içebilirim ne de malum işi yapabilirim sanki birileri hep izliyormuş gibi gelir.
    yaşlı bir insan doğrudan bana bakarak yürüyorsa ürkerim.
    yatağım duvara dayalı olmalı yoksa düşerim kesin.
    giydiğim kıyafetlerin tüy toplaması çok gıcığıma gider. bant alıp tek tek temizlerim hepsini.
    üstüm dışarda lekelendiyse kışda olsa onu çıkartırım öyle gezemem
    sigaranın son kısımlarını içmem.
    uyumaya çalışırken hep fantazi rüyalar kurarım. mesela nbade basketçi olurum ya da askeriyede üst rütbe biri ya da 4 5 kişiyi döverim
    ışıkla kesinlikle uyuyamam
    uykumdan uyandırılırsam otomatik küfür ederim ama hatırlamam
    2 - 3 içkiyi karıştırırsam 1 gecede kesinlikle kusarım
    daha çok var :D

• Elimle osuruk sesi yapabiliyorum

Edit:Deneyenlerin %99.9'u yapamıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

sorduğum sorunun cevabını asla unutmam.

biri bir şey anlatıyorsa ve dinlemek istemiyorsam suratına bakıp dinliyormuş gibi yaparım.

insanların yüzlerini ve isimlerini asla unutmam.

kimsenin yatağında yatmam.

yastığımı kimseye kullandırmam.

arkadaşlarımın bir lafı veya bir hareketine kıl olursam, o kişiyi silerim.

beni arayıp sormayan insanı bende aramam. görüşemiyoruz vs. derse direk yüzüne vururum.

küfürlü konuşan kız arkadaşlarıma uyuz olurum.

yemeğimde kıl çıkarsa, yemek yapanı yerden yere vururum.

herkesin yaptığı yemeği, böreği vs. yemem.

araba kullanırken sürüşüme laf edenleri, kenara yanaşıp "inebilirsin" derim.

En kıl olduğum insan tipisin

• quote:

Orijinalden alıntı: FallBackNow!!!

quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

sorduğum sorunun cevabını asla unutmam.

biri bir şey anlatıyorsa ve dinlemek istemiyorsam suratına bakıp dinliyormuş gibi yaparım.

insanların yüzlerini ve isimlerini asla unutmam.

kimsenin yatağında yatmam.

yastığımı kimseye kullandırmam.

arkadaşlarımın bir lafı veya bir hareketine kıl olursam, o kişiyi silerim.

beni arayıp sormayan insanı bende aramam. görüşemiyoruz vs. derse direk yüzüne vururum.

küfürlü konuşan kız arkadaşlarıma uyuz olurum.

yemeğimde kıl çıkarsa, yemek yapanı yerden yere vururum.

herkesin yaptığı yemeği, böreği vs. yemem.

araba kullanırken sürüşüme laf edenleri, kenara yanaşıp "inebilirsin" derim.

En kıl olduğum insan tipisin

olabilir.

• - En yakın duvara dönük olmadan uyuyamam

- Uykumda genelde söylememem gereken şeyleri söylediğim için kapımı geceleri kapatırım(o kapı açılınca nasıl olsa uyanıyorum)

- Son zamanlarda inanılmaz kasılıyorum bazı durumlarda. En ufak şeyleri büyütebiliyorum ve bundan çok nefret ediyorum. Kasiyerliğin bünyede bıraktığı yan etkiler...

- Cüzdan, MP3, sigara, çakmak, anahtar bir cepte telefon bir cepte olmak zorunda. Ama bundan nefret ediyorum ayrıca telefonumu, cüzdanımı ve eğer varsa sigara veya anahtarımı rahat oturmak için masaya bırakmak zorunda kalmamdan gerçekten tiksiniyorum. Ayrıca sürekli kontrol ederim.

- Homofobik olmasam da eşcinselleri sevmiyorum. Arkadaş olabileceğimi düşünmüyorum. Ve bu özelliğimden de nefret ediyorum. Yani teoride gözümde herkes eşit ama pratiğe gelince olmuyor. Kendimle çelişmiş oluyorum.

- Elime aldığım elektronik cihaz açılmıyorsa onu kırmak, parçalamak isterim. Hatta ileri gidip bir daha asla kurtulamayacak hale sokmayı düşünürüm. Hastalık derecesinde fikirler geliyor aklıma o vakitler.

- Fotoğraflarda asla kendimi beğenmem

Daha devamı var. İşten sonra yazarım.

• 2 elimle yazarım ve ayağımda 6 parmak var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jude Lawa benziyorum boyum 193

• Total olarak gereksiz bir insanım

• yatarken yatagım duvara yapısık olmalı ve kolum yada bacagım mutlaka duvara değmeli.
    Arabada. Otobuste ıstedıgım an uyayabılıyorm ve cok sevıorm yolculukta uyumayı
    evde uykusuzluktan gozlerım kapanana kadar uyumam, uyumak zorunda kaldıgımda nefret ederım.
    Ellerımı yastıgın altına koymadan rahat edemem.
    Uyurken mutlaka twıtch falan acarım, sabah uyandıgımda kapalı oldugunu gorunce acar tekrar uyurum.
    Hıc bır zaman uykumu alamam 12 14 saat arası uyurum en az.
    Bırısıyle bır yatagı paylasmaktan hoslanmam, tek yatmak ısterım odada bırının olmasına dayanamam.
    Çorapla yatakta uyuyamam.
    Uyanır uyanmaz yatakta sıgara yakarım.
    Sımdılık aklıma bunlar geldı degısık uyku fantezılerım var.

• Ses çıkarma tiki var bir süredir. Dakikada 2-3 kez kadar çıkartıyorum bazen, özellikle güldükten sonra boğazım kaşınıyor (psikolojik) gibi hissediyorum ve tiz bir ses çıkartıp mırıldanıyorum. Şu an da bundan bahsettiğim için aklıma girdi ve yazarken defalarca kez bu sesi çıkardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 14 Mart 2015; 14:45:16 >
  • Duvar saati olan odada uyuyamam. Saati dışarı çıkartıp uyurum.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.