Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.822
Cevap
57
Favori
149.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evladı fatihan

Bu oyunda çölde görünen yıldız yağmurları seraplar falan bi sonuca bağlanıyo mu yoksa sadece o anlık görünen şeyler mi bilen var mı
    Bildiğim kadarıyla bir etkisi yok anlık bir durum sadece.
  • Her çölde gezerken sürekli bi yerden bişey fırlayıp durunca dedim bi sonuca bağlanacak mı acaba
  • Discover tour da çevrilecek mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walter61 W kullanıcısına yanıt
    The Hidden Ones çevrildi, şu an testte.
    Curse of the Pharaohs çevriliyor.
    Discovery Tour çevrilmeyecek.
  • Anladım hocam, sağlık olsun. Emekleriniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

The Hidden Ones çevrildi, şu an testte.
    Curse of the Pharaohs çevriliyor.
    Discovery Tour çevrilmeyecek.
    AC Origins DLC hakkın da bilgi vermeniz mümkün mü acaba sabırsızlıkla bekliyoruz
  • merhaba arkadaşlar, yamalar sadece kırık ps4'ler için mi acaba? kırık olmayan güncel pslerde oynayabilir miyiz?
  • Assassin’s Creed Odyssey çevirisini 4 gözle bekliyorum.
  • Bu gece söz verdiğim gibi ana oyunun yaması herkese ücretsiz olarak yayınlanacak.
  • Saat 00.00'dan sonra mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Bu gece söz verdiğim gibi ana oyunun yaması herkese ücretsiz olarak yayınlanacak.
    1.30 dk kaldı yayınla artık ne olcak sanki :D
  • Hocam PS4 yaması da yayınlacak mı ücretsiz olarak? Yoksa ayrı olarak satılmaya devam mı edecek?
  • Oyunun yaması ücretsiz olarak yayınlandı arkadaşlar ama buna PS4 dahil değil.
  • indirdim de datapc.forge dıye bır dosya cıktı nasıl yukluyor yada nereye atıyoruz bilen varmı ?
  • Türkçe yama linki
    https://animusprojesi.com/assassins-creed-origins-turkce-yama/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 5 Ekim 2018; 9:9:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsyankarNightss

indirdim de datapc.forge dıye bır dosya cıktı nasıl yukluyor yada nereye atıyoruz bilen varmı ?
    Oyunun kurulu olduğu dizine bu dosyaları kopyalayın ve karşınıza bir soru gelirse evet diyin.Yama işlemi tamamlanmış olucaktır..
  • Acaba DLC'ler ne zaman çevrilecek?
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Sen ne kadar bağış yaptın peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    çoktan bedava oynadık bitirdik zaten sıkıntı yapma hemde korsan sürümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 5 Ekim 2018; 18:0:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exilecorby

Sen ne kadar bağış yaptın peki ?
    Madem sordunuz aydınlatayım sizi o zaman. 3 Ağustostan beri animus projesinin aylık 1 dolarlık abonesiyim. AC Origins Türkçe yamasını da sırf emeğe saygıdan ötürü 5 ekimi beklemeden tek seferde 5 dolar vererek satın aldım. Verdiğim ücretler animus projesinde görev alan ekibe analarının ak sütü gibi helal olsun. AC Origins oyununu ise ya fiyatı indirimlerde oldukça aşağılara düşünce satın alacağım ya da uyumlu sürüm kırılırsa malum yerlerden temin edeceğim acelesi yok. Yine Animus projesi ekibinin çevirdiği Batman AK oyununu geçen steamde %75 indirim ile 14 liraya satın aldım ve tr yamasının çıkmasını beklemeye koyuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 5 Ekim 2018; 19:14:41 >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.