Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.822
Cevap
57
Favori
149.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam teşekkürler en kısa zamanda bekliyoruz çorbada tuzumuzda olsun isteriz tabi.. maddi manevi.
  • Kolay gelsin dostlar, siz ya da başka biri de Wolfenstein II'nin elinden de tutsa süper olur.
  • Kolay gelsin. Su aralar isim yok pek. Cevirmen ihtiyaciniz olursa beni bilgilendirin
  • Kolay gelsin hocam belli bir çıkış tarihi var mı? Yoksa da yaklaşık olarak bir tarih söyleyin lütfen çok sabırsızlanıyorum :D
  • Daha çeviri yeni başladı. En azından 6 ay vardır.

İlk zamandan beri Assassin’s Creed çeviriyorlar, hesaplarsak eksiden lisede olsalar şimdi iş hayatında olurlar ve zaman bulma sıkıntıları vardır diye düşünüyorum.

Bu yüzden "ne zaman çıkacak?" gibi sorular yerine destek veren mesajlar yazalım diyorum. Hem morelleri yükselir hem de destek verdiğimiz için daha çabuk gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Allah yardımcınız olsun. Valla hakkınız ödenmez. Kaç aylık emeğinizi ücretsiz türk kullanıcısı ile paylaşıyorsunuz. Yukarda arkadaşın da dediği gibi birkaç aydan önce çıkmaz ınun için destekte bulunalım.

• Kolay gelsin en kısa sürede bekliyoruz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Bu oyun öncekilere göre epey farklı olmuş gibi görünüyor. Ayarlarla ilgili metinlerde çıplaklık ayarı var mesela. Çıplaklığı sansürleme veya sansürlememe seçeneği koymuşlar:)

Ayrıca, bundan önceki tüm AC oyunlarında var olan veritabanı bu oyunda yok gibi görünüyor. Veritabanına dair hiçbir metin bulamadım. Önceki oyunlarda sırf kişi ve mekanlara yazılan metinler bir kitap ederdi.

Çeviri hızını olumlu yönde etkiler diye hayra yorabilir miyiz?
  • ben ozmn oyunu kaba taslak bitireyim türkçe yama çıkınca birde öyle bitiririz sabredemem çünkü
  • Oyun çok güzel olmuş. Açık dünya çok güzel, bir sürü yapacak şey, gidilecek hikaye ve macera var. Dövüş mekanikleri yenilenmiş ama tam olması gerektiği gibi değil daha.. neyse.. çok güzel bir oyun. Türkçe yama ile daha da parlayacak.
  • oyunun save dosyalarını atabilcek var mı beyler çok acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F50022CA6 -- 29 Ekim 2017; 14:40:31 >
  • Optimizasyon sorunlu bir oyun diyorlar...
    İşlemciler hep patlamış...
  • Kolay gelsin sizlere bizede beklemek düşüyor.
  • bu oyunun yamasını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Elinize canınıza sağlık iyi çalışmalar.
  • Ac origins oynama süresi ne kadar bilen varmi

• bu oyunda mekan bilgilerini o mekanda topladığın lootların içinde buluyosun diye biliyorum bi de invertoryden de okuyabiliyosun herhalde yani ister mekan bilgilerini okursun istersen de es geçersin diye yapmışlar iskenderiye feneri için mimarlarının kim olsuğu bile o toplanan notların içinde yazıyo direkt ekrana çıkmıyo
  • hocam ceviriden sonra ıns tom clyns wıdlands veya wolfesteın 2 cevırırmısınız?
  • Bu tür hızlı başlayan çevirilerin en büyük sıkıntısı daha sonra eklenen DLC'lerin çevrilmeyişi.

Bu ekibe lafım yok işlerini hakkıyla yapıyorlar; ama bir iki ay sonra oyuna dlc gelince millet onun da çevrilmesini isteyecektir.

Keşke ilk 3 ay bekleyip sonra çeviriye başlasaydınız.

Sizin oyunu çevireceğinizi bildiği için oyunu olacak olanlar var şimdi. Ubishit'e de para kazandırıyorsunuz böylece.

Türkçe desteği yoksa almayın arkadaşlar almayın!

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bu tür hızlı başlayan çevirilerin en büyük sıkıntısı daha sonra eklenen DLC'lerin çevrilmeyişi.

Bu ekibe lafım yok işlerini hakkıyla yapıyorlar; ama bir iki ay sonra oyuna dlc gelince millet onun da çevrilmesini isteyecektir.

Keşke ilk 3 ay bekleyip sonra çeviriye başlasaydınız.

Sizin oyunu çevireceğinizi bildiği için oyunu olacak olanlar var şimdi. Ubishit'e de para kazandırıyorsunuz böylece.

Türkçe desteği yoksa almayın arkadaşlar almayın!

oldu başka bu ne diyor ya hahaha 1 sene sonra başlasınlar istersen.

insanlar ana oyunu oynamak ister dlc sonra dan oynanabilir lafa bak ya.

• Mevcut çıkan veya çıkmış olan oyunlar da türkçe yama olarak bir tek sizin sayenizde assasins creed serisinde gönlüm rahat. Hem mümkün olduğunca hızlı çıkartıyorsunuz hem de yarım bıraktığınız bir proje yok. Zaten kaliteyi hepimiz biliyoruz. Ac bu sene bazı fragmanlarda türkçe altyazı olarak verdi. Umarım bu oyundan sonra resmi destek de vermeye başlar. Severek karşılık beklemeden yaptığınız bu çevirinin (maddi) karşılığını da alarak yapmanızı isterim. Kolay gelsin. Emekleriniz için buraya yazan yazmayan yamalarınızdan çok faydalanan insan var. Türk oyun sektöründe sizin ve siz gibi çeviri yapan grupların katkısı çok büyük. Şimdiden çeviri için teşekkür ederiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.