Şimdi Ara

AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
57
Favori
149.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin.
  • Muhteşemsiniz. Kolay gelsin.
  • Şimdiden kolay gelsin.

Hayırlısı ile bitmesi dileğiyle..
  • Kolay gelsin.
  • bu habere cok sevindim

kolay gelsin

• Keşke resmi olarak yayınlatma şansınız olsa... Elinize sağlık

• Uzun zaman sonra bir assasins creed oyunu için ciddi ciddi heyecanlandım , çok farklı duruyor . Umarım türkçe olarak oynayabilecez :) ellerinize sağlık.

• Bu oyun öncekilere göre epey farklı olmuş gibi görünüyor. Ayarlarla ilgili metinlerde çıplaklık ayarı var mesela. Çıplaklığı sansürleme veya sansürlememe seçeneği koymuşlar:)

Ayrıca, bundan önceki tüm AC oyunlarında var olan veritabanı bu oyunda yok gibi görünüyor. Veritabanına dair hiçbir metin bulamadım. Önceki oyunlarda sırf kişi ve mekanlara yazılan metinler bir kitap ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 26 Ekim 2017; 17:35:3 >
  • kolay gelsin

• Fiyat biraz düşünce yama da hazır olur diyordum ama şimdiden başlamışsınız bile, kolay gelsin
  • Çok fazla yan görev var kolay gelsin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Bu oyun öncekilere göre epey farklı olmuş gibi görünüyor. Ayarlarla ilgili metinlerde çıplaklık ayarı var mesela. Çıplaklığı sansürleme veya sansürlememe seçeneği koymuşlar:)

Ayrıca, bundan önceki tüm AC oyunlarında var olan veritabanı bu oyunda yok gibi görünüyor. Veritabanına dair hiçbir metin bulamadım. Önceki oyunlarda sırf kişi ve mekanlara yazılan metinler bir kitap ederdi.

Önceki oyunları göre daha az metin var diyebilirmiyiz ?

Tabi her halükarda çok çok zor bir iş hocam... Kolay gelsin şimdiden
  • 3 ayda çıkar mı ?
  • Veritabanı olmayacağını tahmin ediyordum. Kişiler ile ilgili bilgiler çok sınırlı, günümüze kadar gelen tarihi mekanlar az. Ya uydurma metin yazacaklardı ya da veritabanını kaldıracaklardı. Unity için hatırlıyorum da sırf köprüler için ayrı menü vardı. Adım başı veritabanı güncelleniyordu.

• Bu arada oyunda yaklaşık 600 tane mekan adı olduğunu gördüm, haritanın büyüklüğü açısından bir fikir verebilir.
  • Dostum eline sağlık, oyun bu geceden sonra açılacak büyük ihtimal oynamaya. Heyecanla bekliyorum ama bu senin yaptığın iş daha çok heyecanlandırdı beni. Ellerine sağlık, kolaylıklar diliyorum.
  • Preload için crack yayınlanmış, o şekilde deneyerek çeviri olayını oyunda görebilirsiniz aslında.
    Ya da oyunun açılmasını beklersiniz.
  • kolay gelsin başarılar sait bey
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.