Şimdi Ara

Abyss Gem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ucuzdan abyss toplayıp satıyodum bugün naktım baya bi abyss olmuş acaba kırdırsam böyle raptıor fln çıkma ihtimali varmı ?

• birde nerde kırılıyo bilen biri söylerse sevinirim..

4 arkadaş okumuş ama heralde neymiş bi öğrenelim diye bakmışlar.
  • baana 1 defa cıkmıstıı raptor ama 400 cıvarında kırdırmıstım o zamnalrr...
  • yok ben 50-100 duruma göre 150 fln kırdırırım diye düşünüyorum..

nerde kırılır biri aydınlatırsa sevinicem..

son günlerde kırdıranlarda payalşırlarsa bizle güzel olr.
  • eskidendi abyss e güven piyasada rapy shard shell gibi high class item yoktu. şimdi bu itemler oldukça bol..
    istersen dene ama ben sana söyleyeyim bol bol cake ve chitin
  • bence kırdırma degerli item cıkmaz zaten piyasa düsük
    kırdırılan yer operator moiraydı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Num@n

eskidendi abyss e güven piyasada rapy shard shell gibi high class item yoktu. şimdi bu itemler oldukça bol..
    istersen dene ama ben sana söyleyeyim bol bol cake ve chitin

evt eskiden sheller 250m di şimdi 1.5m den gitmiyo piyasada..

raptor vs. high class bi silah düşer diye umut ediyorum ama zannetmiyorumda.. :D
  • kirdirirda gor cikanlari paso pot cake +1 chitin felan cikiyor hem 50 -100 arasi kirdircagina sat onlari daha iyi raptor ciksa nolcak sanki raptor parami eciyor sat onlari git surekli chitin al sat 5m de olsa kar yap ben boyle yaparak 1.5 - 2 ay gibi bi surede 40 gb yapmistim tabi bu arada pcde hic kapanmadan 2 ay kalmisti elektirik kesintileri haric :)
  • bence de kırdırma güzel item düşse bile piaysa düşük fazla para etmez, bide upgrade ederken yanma riski var.

Nerde kırıdıracağını bilmiyosan moradon'un aorka tarafonda opreator moira.
  • kirdirma sat
  • 5tane vardı üstümde kırdırayım dedim 3tane +1 warior fp bot,, 720hp pot ,, ve large cake cıktı
  • MORADONDA FTYE SOKAN KADININ OLDUGU GİRİŞ KAPISIINI ORA VEYA KALENİN ARKA TARAFI
  • Ben 1 tane absy cıkartmısdım kırdırmadım satacam dedim satamadım 500k dan bende kırdıram dedim bi bakdım shardAma tam 17 gün bekledi zavallı
  • yerini soylemeyinde cocuk zarar yapmasin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sélcuk

Ben 1 tane absy cıkartmısdım kırdırmadım satacam dedim satamadım 500k dan bende kırdıram dedim bi bakdım shardAma tam 17 gün bekledi zavallı

DÜN Bİ YEŞİL KUTU SATTIK ADAM KIRDIRMIŞ.WOE ÇIKMIŞ ADAM DİYO OGLUM SENİ KAZIKLADIM DİYO EN AZ 10 GB EDER BU DİYO NORMALDE +0I PARA ETMEZ ADAM 6GB VERİYO DİYO SAL.K SATMADI İNŞALLAH PİŞMAN OLMUŞTUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

Ben 1 tane absy cıkartmısdım kırdırmadım satacam dedim satamadım 500k dan bende kırdıram dedim bi bakdım shardAma tam 17 gün bekledi zavallı

DÜN Bİ YEŞİL KUTU SATTIK ADAM KIRDIRMIŞ.WOE ÇIKMIŞ ADAM DİYO OGLUM SENİ KAZIKLADIM DİYO EN AZ 10 GB EDER BU DİYO NORMALDE +0I PARA ETMEZ ADAM 6GB VERİYO DİYO SAL.K SATMADI İNŞALLAH PİŞMAN OLMUŞTUR

zuhahhahaahaha hangi silehın +0'ı okadar para ediyo ki ?

isterse giga olsun +7 olmadan bişeye yaramaz binbir hevesle kutu gem kırdır binde bir adamgibi bi uniq düşür onu da basarken yak, trianaydı busdu onların parası da bi tarafında patlasın, gör ozaman macera aramak neymiş

bu devirde parayı biriktiriceksin, pazara düşen itemi çekiceksin, itemi düşür itemi bas önden item yak çok daha zahmetli

• quote:

Orjinalden alıntı: pwner

quote:

Orjinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

zuhahhahaahaha hangi silehın +0'ı okadar para ediyo ki ?

isterse giga olsun +7 olmadan bişeye yaramaz binbir hevesle kutu gem kırdır binde bir adamgibi bi uniq düşür onu da basarken yak, trianaydı busdu onların parası da bi tarafında patlasın, gör ozaman macera aramak neymiş

bu devirde parayı biriktiriceksin, pazara düşen itemi çekiceksin, itemi düşür itemi bas önden item yak çok daha zahmetli

bende öyle yapıyorum piyasada ne ucuz ne şey onları topluyorum saat 3.30 dan 6 ya kadar internet cafeden sevgili kardeşlerimiz hmn para kazanmazk için tezgah kuruyolarki fiyatlar çok uygun oluyo :D

abyss leride baya bi ucuzdan kapattığım için kırdırmayı düşünüyorum ama bakalım.

• fd'den önce chitin görevleri fln yoktu chitin giyinlere millet zoom yapipta bakardi chitin cikarmak icin millet abysse yüklenir di ey gidi ey ne günlerdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Ottoman -- 6 Aralık 2007; 23:57:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

fd'den önce chitin görevleri fln yoktu chitin giyinlere millet zoom yapipta bakardi chitin cikarmak icin millet abysse yüklenir di ey gidi ey ne günlerdi..

delosta fallen kesen saglam clanlarmı ararsın hele hele human barbarian warriorlarda shell görünce dayanmazdımchitin +7 in oldumu kral sendin.hatırlıyorumda korkudan basamazdık chitinlerı
  • Knight Online Abyss Gem Dropları 2023 yılında epey azalmış durumda. (Yeni denendi :( )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.