Şimdi Ara

Abonelik iptali için kimlik fotokopisi gerekli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar netspeed aboneliğimi iptal ettirecem ama dilekçe ile beraber kimlik fotokopisi istiyorlar. Bu yeni çipli kimliklerin arkalı önlü çekilip gönderilmesinde bir sıkıntı çıkmaz demi sonra?

Ne kadar saçma bir olay, iptal için neden kimliğin arkalı önlü fotosunu istiyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 21 Kasım 2022; 19:15:24 >

• Çokda tribe girme, 7 sülalenin ayakkabı numarası bile rus forumlarında bilgi olarak satılıyor.

• lithran kullanıcısına yanıt

Yaw kardeşim biliyorum bütün bilgilerimiz para ile satılıyor ama yinede merak ediyorum. Bu yeni çipli kimliklerde durum nasıl. .

• hooper113 kullanıcısına yanıt

Göndereceğiniz belgenin bir kısmına okunaklı olarak yalnızca aboneliğin sonlandırılması amacıyla kullanılır yazın.

• Eski kimliklerde daha cok bilgi vardı emin ol :)

• Tamam arkadaşlar yolladım gitti
  • Edevletten iptal olmuyormu?
    Millenicom ve superboxı bu şekilde iptal ettirdim
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt

E devletten denedim ama netspeed çıkmadı.

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt

Öyle yaptım teşekkürler

• Hazır konuyu görmüşken bir şey soracağım. Netspeed iptali için Netspeed'e mail attım. Mailde dilekçe resmi ve kimliğin ön ve arka fotoğrafı ek olarak ekli. Bu yeterli mi yoksa kimlik ön/arka fotoğrafının tek sayfada mı olması gerekiyor?

Dilekçeyi ve kimlik fotoğrafını iPhone'a kurduğum Microsoft Lens yazılımıyla taradım. Bu yeterli olur mu?

Bir de dilekçeye tarih girmedim. Bir sorun oluşturur mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.