Şimdi Ara

Ablama Telefon alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi Forumlar ablama iphone 4s almayı planlıyorum sizce almak mantıklı mı? bütçem kısıtlı telefonla fazla ilgili değildir konuşmak mesajlaşmak için kullanacak. 2-3 yıl idare eder mi sizce

• 4s güncelleme olarak son 1 yılına girdi.

5c düşünün derim
  • Butceyi bilemem ancak piyasada sifir 4s bulmak oldukca zor. Hediye olarak gidecekse 5c veya 5s alabilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından 5 almalısınız ya da 5c.4s in devri bitti.Ha işinizi görür ama sıkıntılar yaratabilir ios 8 ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

4s güncelleme olarak son 1 yılına girdi.

5c düşünün derim

+1

• 5c öneririm
  • Ben kendim alıcam en fazla 4s yetiyor bütçem yani ablamı bilirim nokia c3310 alsam onuda kullanırda fazla içli dışlı olmadığı için dedim 1000 liraya alınabilcek bence en güzel telefon gibi duruyor güncellemede yapmaz yani yapacağı iş konuş mesaj at whatsapp 2-3 yıl götürse yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AylakZombi -- 7 Ekim 2014; 13:38:31 >
  • 4s en iyi seçim olur. Çok daha uzun süre kullanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • harpci H kullanıcısına yanıt
    İyi o zaman cevabınız için Teşekkürler 4s alıcam
  • 4s yerine ikinci el 5c almanı tavsiye ederim.Bazıları sırf pembe bulabildiği için pembe almış şimdi kılıfla kapatamadığı için pembeyi erkek kullanamaz diye satıyor.Pembe pembe kullanır.Hem daha büyük ekran hem daha uzun süre kullanır.4s kullanıyorum 4s in ömrü bitti kim ne derse desin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PepperX

Ben kendim alıcam en fazla 4s yetiyor bütçem yani ablamı bilirim nokia c3310 alsam onuda kullanırda fazla içli dışlı olmadığı için dedim 1000 liraya alınabilcek bence en güzel telefon gibi duruyor güncellemede yapmaz yani yapacağı iş konuş mesaj at whatsapp 2-3 yıl götürse yeter

sana tavsiyem lumia 1320 al hem tablet gibi kullanır hem telefon saglamda kasası var 4s bitti artık paran ile rezil olma kasmalar yasayan bir telefona 1100 tl verilmez

• Ben de teyzeme hediye olarak almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 al

• Genelde telefon tavsiyesi mesajlarına pek bulaşmam ama ablama hediye kısmını görünce kendimi tutamadım...

* http://www.bizdeuygun.com/XperiaZ 999TL Sony Xperia Z

* http://www.bizdeuygun.com/LG-G2-D802-16GB_125340.html 1099TL LG G2

* http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-d821-nexus-5-beyaz-cep-telefonu-fiyati,116552.html?gclid=CjwKEAjwns6hBRDTpb_jkbTv1UYSJACBhberehvsXTPojxqoEUpNzKO4QqmAKhlypMV5FLJaZMU_ABoCanHw_wcB 1038TL LG Nexus 5

Bu 3 cihazda iphone 4S'den çok daha iyi ve daha uzun süre kullanım sağlar. Xperia Z'yi kullandım gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. LG G2 kullanmadım, G3 kullanıyorum memnunum, G2'yi çok fazla met edenler var. Nexus en stabil çalışacak android cihazdır. Aynı bütçeye emin olun ablanız bu 3'ünden biri ile çok daha memnun olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.