Şimdi Ara

İphone müzik esnasında sesi kısıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklarınızı korumak amacı ile kıstık diyor iyi güzel ama ben yüksek ses ile dinlemeye devam etmek istiyorum. Google baktım sonuç yok. Ayarlarına girdim, bu özelliği kapat göremedim? Airpod 2 ile kullanıyorum. Ne yapabilirim?

• Ses ve dokunuş ayarları, kulaklık güvenirliği
  • O bölümdeki tik zaten kapalı hacım. Bende açıp, yükses sesi azalt diyerek sonuna kadar yükselttim.

• maalesef bunu tamamen kapatmanın imkanı yok. hatta dikkatimi çekti o kendi belirlediğimiz limit bile otomatik olarak zamanla düşüyor ya da bir bug vardı sadece bana özel yanlışlıkla varsayılsana düşüyordu.
    büyük ihtimalle ios 15 ile bu ayarlamayı da kapatırlar.

şu ana kadar gerçekten kapatma yöntemi var mı diye pek çok yorumu okudum ama nihai bir çözümü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufd84 -- 14 Aralık 2020; 8:50:9 >
  • İphone müzik esnasında sesi kısıyor?

Aynı sorun bende de var seçeneği aktif edip kapatıyorum sonra belli bir süre uyarı vermiyor
  • Ne kadar saçma bunun çözümü yok. Güya apple işte.

Oyun oynarken şaaak, piliniz azalıyor diye ekrana uyarı ve oyuna döndüğünde bitmiş oluyorsun.

Yahu illa pil uyarısına ok diye tıklamak şart mı? Uyarı şeklinde ver kendi kendine yukarı kaybolsun işte. Şart mı tıklattırman. Tıklatmasan insanlar seni suçlu bulacak şarjım bitti uyarmadı diye değil mi apple?

Daha ne gıcıklıkları var. Bunlar küçük sinek değil bildiğin hamamböceği.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.