Şimdi Ara

ABİTE BAN.GİF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay önce formu doldurup abitin anakart çekilişine katıldım(Forumda söylenmişti hatta epey sayfalarca uzamıştı topic)10 şubatı geçeli 17 gün oluyor 27 şubattayız ama abitten haber yok?Nedir bu bi bilgisi olan varmı?

• kazanamamış olabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

kazanamamış olabilirsin

İyide insan bi yarışmanın sonucunu kimler ne kazandı ,veya kazanamadınız diye bir mail atar o kadar form doldurduk ya...
  • kazandiğin zaman mail gelir.onca kişiye mail atmak o kadar basit mi saniyosun?
  • abite laf yok
  • valla görünce bende hatırladım hepten unutmuştum. ama sitelerinde hiçbir açıklama yok. naptılarki ödüllerin üzerne mi yattılar ki.
  • açıklama

ABİTe bendende bir
  • ödül vermediyse o zaman ABIT reklam yaptı ayıp
  • BENDE KATILDIM AMA SES SEDA YOK
  • http://www2.abit.com.tw/event/survey/winner.htm

Anket sitesini kontrol etmeden neden hemen ABIT e kızıp köürüyorsun ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRaCHaY -- 28 Şubat 2006; 2:12:11 >
  • Turgut Ünal, Turkey ABIT RX300 SE-Guru PCI-E graphics card, Intel cap, ABIT Fatal1ty mouse-pad, Intel magnets, ATI pens. Hayırlı Olsun
  • Hayırlı olsun bencede
    quote:

Orjinalden alıntı: XX2

Turgut Ünal, Turkey ABIT RX300 SE-Guru PCI-E graphics card, Intel cap, ABIT Fatal1ty mouse-pad, Intel magnets, ATI pens. Hayırlı Olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Blackfly_

Hayırlı olsun bencede
    quote:

Orjinalden alıntı: XX2

Turgut Ünal, Turkey ABIT RX300 SE-Guru PCI-E graphics card, Intel cap, ABIT Fatal1ty mouse-pad, Intel magnets, ATI pens. Hayırlı Olsun

Hayırlı olmasın bence x300 se vermişler ya adamlara bak parayla oynuyorlarHani 955x bordlar vereceklerdi ya salak abit.
    quote:

kazandiğin zaman mail gelir.onca kişiye mail atmak o kadar basit mi saniyosun?

LAMERLER BİLE TOPLU MAİL ATABİLİYOR ABİT NEDEN ATAMASIN ?

• neye kızıyosunuz anlamıyorum
    yarismaysa adamlar yapmıs anketse degerlendirmisler odulse vermisler enteresan ban politikası
  • sizi de memnun etmek mümkün değil herkesi banlıyosunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: orchun

neye kızıyosunuz anlamıyorum
    yarismaysa adamlar yapmıs anketse degerlendirmisler odulse vermisler enteresan ban politikası

Anlama sorununuzmu var?Hiç olmazsa yarışmanın sonucunu tüm katılanlara atabilirlerdi toplu mail atmakda ne varki?+Olarak Abitin 200-300$ lık bordlarını vereceklerdi hani X300 Se vermişler adama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.