Şimdi Ara

İş Bankasından Altın Hesabı Açtıran Var mı Arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
40.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler açtırmayı düşünüyorum.en iyi yatırım olarak bunu tavsiye ediyolar.
    var mı altın hesabı olan yarın hemen gidip açtırcam işlemler felan uzun sürüyormu hemen açıyolar mı yoksa.

işbankası bankamatik kartımda var ayrıca

• 10-15dk kadar sürer,ama altın bilgim dahilinde uzun vadede yatırım aracı yani,bugün koydum 6ay sonra 2katı gelir şeklinde olmuyor.öyle istersen borsaya atılmalısın,ama borsa hesabı fln nasıl açılıyor onu bilmiyorum
  • yok zaten öyle düşünmüyorum.
    elime geçen paraları sağlam bir yere yatırmak istiyorum oda en iyisi altın diyolar.
    uzun bir süre ellemeyi düşünmüyorum zaten
  • bende yeni açtırdım vadesiz altın hesabı işankasında.
    sorum şu : mesela altın yarın yükseldi ve internetten hemen sattım. para hesabıma hemen geçiyormu?
    ve sattığım andaki altın fiyatımı geçerlidir yoksa paranın hesaa geçtiği andaki fiyatmı?
  • altınla ilgilenen yok galiba :)
  • Ben internetten beş dakikaya açtım altın hesabını. ayrıca bireysel hizmetlerden sorduğumda, adam altını diyelim 100 tl ye aldınız ertesi gün 110 tl oldu. hemen bozdurabilirsiniz 10 tl kârda olursunuz tarzında konuştu. yani aldığımız fiyattan bozdurmuyoruz altını.
  • hımm ok deneyelim bakalım
  • Mail geliyor İşbankasın anapara korumalı altın hesabı yanı altın artıkca kazanırsın altın duserse koydugun parayı alıcan.Bunu araştırmak lazım.
  • Hesabı açmak 1 dk, işlemler hızlı. Ben bir sıkıntı çekmedim.
  • ben iş bankasından altın alma gibi çok büyük (paranızın miktarına bağlı olarak) bir hata yaptım. gr piyasada 94 iken ben 96 (küsüratlarıda vardı hatırlamıyorum) dan aldım. şimdi satmak istiyorum. şu an alış satış piyasa fiyatı 91,75-91,84 . iş bankasında aldığım altını satmak istiyorum. bana verdiği fiyat aha buyrun bakın 88,78. iş bankası ana sayfasında ki bilgilere kesinlikle aldanmayın. bu yasal soygunculuğa arkadaş bir durun diyen yok. alırken büyük fark. satarken büyük fark.
  • quote:

Orijinalden alıntı: molataput

ben iş bankasından altın alma gibi çok büyük (paranızın miktarına bağlı olarak) bir hata yaptım. gr piyasada 94 iken ben 96 (küsüratlarıda vardı hatırlamıyorum) dan aldım. şimdi satmak istiyorum. şu an alış satış piyasa fiyatı 91,75-91,84 . iş bankasında aldığım altını satmak istiyorum. bana verdiği fiyat aha buyrun bakın 88,78. iş bankası ana sayfasında ki bilgilere kesinlikle aldanmayın. bu yasal soygunculuğa arkadaş bir durun diyen yok. alırken büyük fark. satarken büyük fark.

Mesai saatleri içerisinde alım satım yapmalısınız, yoksa sözünü ettiğiniz gibi çok saçma fiyatlarla karşılaşırsınız.

Şuan satmayın, yarın sabah piyasaların açılması ile fiyatları kontrol edin. Piyasa fiyatıyla aynı olduğunu göreceksiniz.

• müşteri hizmetleri peki neden bu bilgiyi vermedi. yada mesai saatleri dışında bu kadar oran farkı varsa neden herhangi bir uyarı yapılmıyor. ama cevabınız benim için çok bilgilendirici oldu. teşekkür ederim.
  • Hort olacak ama önemli. Arkadaşlar ben de bugün açtırdım bilgi verebilecek olan var mı.?
  • İş bankası'nda vadesiz altın hesabı açarken açıklama kısmında şu yazıyor

"Lütfen şubenize giderek altın hesabı maddelerini de içeren yeni Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi'ni imzalayınız."

Böyle bir zorunluluk var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

İş bankası'nda vadesiz altın hesabı açarken açıklama kısmında şu yazıyor

"Lütfen şubenize giderek altın hesabı maddelerini de içeren yeni Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi'ni imzalayınız."

Böyle bir zorunluluk var mı?

Hort ancak soruya cevap verilmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.