Şimdi Ara

Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
15.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oktay Kaynarca Kurtlar Vadisin'den neden ayrılmıştı bilen var mı? Kendisinin erken ayrıldığı söyleniyordu bi aralar. Acaba Necati ile sorun mu vardı aralarında detaylı bilen biri konuyu açıklayabilir mi?

• ertuy'a sor o bilir
  • her şey bitti en önemli sorun şuan bu. oturup tartışmalıyız arkadaşlar, lütfen duyarlı olalım.
  • Sen bilirsin.
    @ertuy37
  •  Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz
  • İlk olarak çakır karakterinin ölmesi gerekiyordu ki polatın önü açılsın. Neden ayrıldığı sorusu ise oktay kaynarca röportajında necati şaşmaz'ın oyunculuk konusunda çok amatör olduğunu söylemişti bi sahneyi defalarca tekrar ettikleri oluyormuş.
  • Anladım, sana özel mesaj attım bakar mısın*
  • Pisagor haklı. Çakır karakteri, polat karakterinden de çok sevilmişti ve başrol gözüyle bakılıyordu. Asıl başrol olan polatın önünü açmak için temizlediler onu.
    Çakırın ölümüne gazeteye taziye ilanları verenler mi dersin, sokaklara başımız sağolsun pankartları asanlar mı dersin
  • İnternet Explorer.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eleman 2005 den gelmiş beyler
  • polat'ın önü açılması için ama aslında zaten çakır ey ya da geç ölecekti. o bölümde ölmseyedi 5-10 bölüm sonra senaryo gereği ölecekti ama biraz erkene alındı.

ayrıca yapımcılar tek bu olayda kalmadı bir çok karakteri harcadılar yakınları ön planda olsun diye.

mesela bu sezon mirsad diye bir karakter vardı kgtci. baya sevilmişti. ama ne yaptılar ? tak hiç yere öldürdüler. neden ? çünkü akif'in önü açılsın diye.

akif'i oynayan oyuncu necati şaşmaz'ın akrası olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTRK

polat'ın önü açılması için ama aslında zaten çakır ey ya da geç ölecekti. o bölümde ölmseyedi 5-10 bölüm sonra senaryo gereği ölecekti ama biraz erkene alındı.

ayrıca yapımcılar tek bu olayda kalmadı bir çok karakteri harcadılar yakınları ön planda olsun diye.

mesela bu sezon mirsad diye bir karakter vardı kgtci. baya sevilmişti. ama ne yaptılar ? tak hiç yere öldürdüler. neden ? çünkü akif'in önü açılsın diye.

akif'i oynayan oyuncu necati şaşmaz'ın akrası olur.

Tretman ekibinde de var o ibrikci arif

Diziye ilk geldiginden sevmistim ama polatin yerine gecircekler resmen

• Çakır, Polat'ın yükselmesi için bir basamaktı zaten. Ölecek idi. Ha erken ha geç.
  • o değilde Memati Niye öldü illaki polat mı olmalı illaki tek kişi mi sevilmeli
    bence o adam ölmemeliydi la
  • Aslan Akbey'in öldürülmesinde de bir sebep vardı ama tam hatırlayamadım O öldü öleli diziye bakmadım zaten ve iyiki de bakmamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇataraPataraa

o değilde Memati Niye öldü illaki polat mı olmalı illaki tek kişi mi sevilmeli

Adam artık başka rollerde oynamak, nefes almak istemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Adam artık başka rollerde oynamak, nefes almak istemiş

• quote:

Gürkan uygun artik sıkıldım deyip cikmadi mi ki

• O değilde bu polata neden kurşun işlemiyor??
    -
    Bir bölümde: Polat ve adamları birileriyle çatışmadaydı. Polat Çöp Konteynerinin arkasına geçti ve ordan sıkmaya başladı adamlarda ona sıkıyordu. (buraya kadar her sey normal) sacma olan yer: Çöp konteynerinde 1 mermi izi bile yoktu :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.