Şimdi Ara

Abdurrahman Dilipak ; ' Hilafet İçin Toparlanın. ' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
1
Favori
8.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayasofya bitmiş yeni gündem arıyorlar. Fazla takılmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furandor kullanıcısına yanıt

Aklınca kışkırtıp şikayet edecek. Ciğerinizi biliriz sizin elinize koz vermeyiz. Deneyin sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Maçtan yiyorsa hilafeti getirirsin. Ama sonucunada katlanırsın.

Ayasofya içinde aynısını diyordu bazıları. Sonuçta ne oldu? Senin maçan yiyorsa hadi müze yap tekrar.

Zamanı gelir elbet bekle ve gör.

• İç savaş çağrısı mı bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Aklınca kışkırtıp şikayet edecek. Ciğerinizi biliriz sizin elinize koz vermeyiz. Deneyin sadece.

Türkiye Cumhuriyetini yavaştan yıkmak istiyorlar ama ancak burada hayal kurarlar.

• Eskiden ciddiye almazdım ama iyice yüz buldular. Denemeye kalkarlarsa Cumhuriyeti korumak vazifemizdir.

• Bu kadar hilafet isteyenler neden IŞİD'e katılmadı ki? Yoksa Bağdadi gerçek halife değil miydi? :/

• MRTFR kullanıcısına yanıt
    Bağdadi Mossad'ın bir numaralı ajanı. Ne halifesi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_34

Bağdadi Mossad'ın bir numaralı ajanı. Ne halifesi :)

Püff bu da sahte çıktı :/

• Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt
    Atatürk bu ülkeyi öyle güçlü temeller üzerine kurdu ki istedikleri kadar uğraşsınlar yıkamayacaklar....

Atatürk'ün dediği gibi "Geldikleri gibi gidecekler."

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_34

Atatürk bu ülkeyi öyle güçlü temeller üzerine kurdu ki istedikleri kadar uğraşsınlar yıkamayacaklar....

Atatürk'ün dediği gibi "Geldikleri gibi gidecekler."

aynen öyle Abdurrahman Dilipak ; " Hilafet İçin Toparlanın. " 

Abdurrahman Dilipak ; " Hilafet İçin Toparlanın. "

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Eskiden ciddiye almazdım ama iyice yüz buldular. Denemeye kalkarlarsa Cumhuriyeti korumak vazifemizdir.

Hem online olmak hem de malum partinin bunlara izin vermesiyle seslerini çıkarmaya başladılar. Ama 100 yıldır aynı kafadakiler aynı sayıdaydı ve sonuçları hep aynı oldu.

• Geçmişimizle ben de gurur duyuyorum ama geçmiş aleminde hayallerde de yaşamamak lazım. Osmanlının zirve yaptığı dönemle gurur duyuyoruz fakat çöküş döneminden ders almıyoruz,

aynı hataları tekrar yapmamamız gerekir. Osmanlı teknolojide zirve yaptığı döneminde güçlüydü. Avrupa'daki ve dünyadaki gelişmelere ayak uyduramayınca rekabetten geri kaldı ve zamanla rekabetin dışına itildi.

Biz de 2020'nin getirdiği standartları göz ardı edip geçmişte hayal aleminde yaşarsak bize zarardan başka birşey getirmez.

• DrızztDoUrden D kullanıcısına yanıt

Hodri meydan. Sülalene helvanı yedirmeni istiyorsan buyur meydan ortada. Ama emin ol orada ben olacağım. Delikanlı ol lafta kalmasın.

• Türkiye İslam'ın bayraktarlığına ve İslam dünyasının liderliğine yeniden başlayacak ,hilafet de gelecek, süper güç de olacak. Siz dh forumda dalga geçseniz de böyle olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The white warrior -- 27 Temmuz 2020; 1:57:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir sonraki hamle, Birleştirilmiş iller projesi olur diyordum (Eyalet Sisteminin adı değiştirilmişi)

Başkanlık Sistemine geçilince, cılız bir sesle dilendirildi.Bahçeli, Biz de destek oluruz falan diyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 27 Temmuz 2020; 2:35:11 >
  • Biz de dün komünizm için toparlandık...

• Feytullahçıların suyu ısınmıştı şimdide tarikatçı cemaatçi yobaz hilafetçilerde sıra demekki.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.