Şimdi Ara

AAMİR KHAN SORUNSALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda var mı bilmiyorum ama varsa hint filmci kızlar üsütüme gelmesin. Abi bu adam evde oturup video çekse imdb ye girecek ya nedir bu adamın olayı her filmi listeye giriyor direk. Eyvallah filmleri anlamlı falan güzel bazıları ama 3 saat film 1 saati dansla geçiyor ya çok itici değil mi ne bileyim bana çok daha anlamlı gelen filmlerde var bilmiyorum kültürün iticiliğinden mi kaynaklanıyor beğenemiyorum. Hele o malum kanaldaki dizileri yok mu deli oluyorum bitse de Kemal Sunalın filmleri çıksa 5. kere izlesem diyorum adamın her filmi başyapıt her filminde değişik anlamlar yüklü bence 5 değil 10 kere izlenmeli bu filmler yarısı gülüp moral toplamak için yarısı da verilmek istenen mesajı anlamak için.

• Katıldığım sorunsal. Ulan duygulanacam, başlıyorlar dans etmeye, şarkı söylemeye. Olmaz ki kardeşim böyle; madem dram filmi çekeceksin, dansın ne işi var orda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aamir Khan ve Hindistan sinema sektörü abartılmış bir balondur. Aksini iddia eden ya ergen kızdır ya da zihni ergen kızlar gibi çalışıyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh be yalnız değişmişim Türk sineması bence çok daha güzel hint filmlerinden
  • Sevdiğim tek hint filmi Slumdog millionaire 'dir. En son çıkan Lion (2016) filmi bence abartılmıştı, zira sadece sıradan dram filmiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dans sahneleri hitlilerin kırmızı çizgisidir. İlla koyacaklar. Filmleriyse gayet güzeldir. gerçiz adamların bir dünya filmi var. biz sadece altyazısı çıkanları izleyebiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Aamir Khan ve Hindistan sinema sektörü abartılmış bir balondur. Aksini iddia eden ya ergen kızdır ya da zihni ergen kızlar gibi çalışıyordur.

Dangalı seyredene kadar bende öyle düşünüyordum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • On numara filmler yapiyor kesinlikle balon degil

• Zevk meselesi, tarz meselesi. Adam bu tarzı benimsemiş ve gittiği yolda başarıyla ilerliyor.
  • Bende 1 - 2 kere izlemeye kalktim ama yarim saatten fazla dayanamayip kapattim.

• Adamlar kendi kültürüne göre film çekiyor ben beğeniyorum dans sahneleride kötü değil bana göre filmleride çoğu filmden iyidir.
  • bende sizin gibi düşünüyordum. ta ki "dangal" izleyene kadar
  • 3 idiots, pk, dangal. haa dans sahneleri gelince mecburen ileri sariyorum. bizlere hitap etmiyor. yapcak bişi yok.

dans var diye böyle kaliteli filmleri izlememek olmaz.

• ergen kızlar izliyor diye balon falan olmuyor gayet sağlam filmleri var adamın.
  • Pk Dangal 3 Idiots Ghajini bunları biliyorum. Aaamir iyidir be. Tabi biraz overrated ama Hindistan da çok kalabalık be kardeşim, tutuluyor tabi.

Bir don var ben ona hiç anlam veremedim.

Shah rukh khan.. bu adamda hiç şekil yok ama nedense en çok bu seviliyor herhalde.

Bi adam var

Hrithik Roshan

bunu severim bak. Kendine bakıyor, filmleri epey eğlenceli de oluyor.
  • Abartıldığına katılmakla birlikte, son filmi "Dangal" ı sinemada izleyip de etkilenmeyecek insan duygusuz-kaskatıdır.

Heyecan, çoşku, hüzün, gurur ve daha birçok duyguyu harekete geçirme konusunda bence Holywood'daki bir ton biyografiden katbekat başarılı bir film olmuş.

• Dangal muthis

• ortada bir başarı var ve hayran kitlesi yakalamış,birçok derslere(lise-üni) örnek film olmuş balon demek çok acımasız olur ben seviyorum aamir khan'ı kendi çizgisi var bu yolda ilerliyor.Eleştirin ama balon diyip işin içinden çıkmayın.
  • Kültürün ucuzluğundan geliyor bu. Hint seyircisi kuru kalabalık olduğu için imdb gibi yerlere yüklenmekten başka bir işleri yok. Bana göre sinemada sıfırlar. 50 yıllık yeşilçam kalitesi bile yok filmlerinde.

• Bende pek sevmiyorum ama en azından yine hiç yoktan kaliteli işler yapıyor. Şimdi burdaki yorumları görünce aklıma geldi. Onlarda en çok izlenen filmler aamir khan filmleri bizde recep ivedik serisi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.