Şimdi Ara

AAMİR KHAN SORUNSALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aamir Khan'ın filmleri genelde iyi oluyorlar.Özellikle 3 idiots ve dangal çok iyi filmlerdi.Fakat bizim ülkemizdeki kızlar tarafından rağbet gören hint yapımlarının çoğu çöp.Ne koysan izliyorlar yani dangal ile flash tv deki bakışmalı saçma sapan yapımlar arasındaki farkı anlamıyor olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 20alper20 -- 7 Ekim 2017; 19:18:17 >
  • 3 idiots filminde aslında 2 idiot var zaman geçtikçe müzikli yerlere, saçma sapan kısımlara tahammül ettikçe 3. İdiotun kim olduğunu anlamıştım. İyi bir aydınlatma yaşatan film

Hebele hübele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 film dışında Bolywood klişelerle dolu bir çöplük. Hint filmi hayranları genelde sinemadan anlamayan özenti tipler.

• "Sorunsal" sözcüğünü ekşiciler bırakalı yıllar oluyor siz de bırakın artık isterseniz. Konuya gelirsek bunun birkaç tane sebebi var. Popüler kültür sevdası, gençlik-ergenlik heyecanı ve toplumumuzdaki bir şeylerin cılkını çıkarma geni.

3 Idiots'un epey abartıldığını düşünsem de Dangal ve PK filmlerini severek izlemişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayk7478

Oh be yalnız değişmişim Türk sineması bence çok daha güzel hint filmlerinden

Gece gece iyi güldüm

• Recep İvedik vs 3 Idiots

• Ben çok önyargılıydım Hint sinemasına. Aamir Khan filmleriyle bu önyargımı kırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aamir khan filmlerinde verilen duygu ve anlam yoğunluğuna ulaşılabilen film sayısı çok azdır. dans var diye izlememezlik yapmayarak geçirilen zaman, recep ivedik izlerken harcanan zamandan daha ziyandır.
  • Yiğidi öldür hakkını yeme bana göre filmleri güzel. Dans konusuna gelince, adam kendi kültürüne göre film yapıyor bunda bence anormal olan birşey yok. Sırf dans ediyorlar diye b*k atılır mı? Sanmıyorum. Abartılıyor mu? Evet. Muhtemelen seninde gıcık olmana sebeb olan şey de bizim Türk kızlarının veya insanının işin bokunu çıkarmasından dolayı
  • Usta ben sana recep ivedik demedim ki neden popüler filmleri düşünüyorsun eğer konu komediyse Kemal Sunal filmlerinin hepsi Hint sinemasından iyi. Recep ivedik diyerek asıl sen beni güldürdün sen devam et all is well demeye ben Kemal Sunal'la mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayk7478

Usta ben sana recep ivedik demedim ki neden popüler filmleri düşünüyorsun eğer konu komediyse Kemal Sunal filmlerinin hepsi Hint sinemasından iyi. Recep ivedik diyerek asıl sen beni güldürdün sen devam et all is well demeye ben Kemal Sunal'la mutluyum.

İki sinema ülkesini karşılaştırmak için en çok izlenen/beğenilen filmlerini karşılaşırmak gayet mantıklı. Bu yüzden recep ivedik

• 3 idiots yerine recep ivediki bile tercih ederim en azından saçma salak dans izlemioruz ve bence recep bile daha komik
  • Ne sacma baslik, ne sacma icerik, ne sacma yorumlar :D

Adamin toplam 3 filmini izledim ve 3de efsaneydi

50 yasinda bi adamin cikip 17 yasinda bi genci en iyi sekilde hatasiz canlandirmasi, filmlerinde guzel olmasi yeterli

Siz niye boyle durduk icerlediniz onu anlamadim ben ahaha asil ergen kim? :d

• Bu adamı seven kültürlü birikim sahibi insan görmedim tüm sevenleri boş beleş kişiler.

3 idiots hayatımda izlediğim en realiteden uzak, yapmacık filmlerden biri. Film bir insan olsa facebooktan özlü söz paylaşan bir dayı olurdu.

• Ortada bir sorun ya da sorunsal(?) yok. Sorunu ya da sorunsalı siz yaratıyorsunuz. Gayet başarılı bir oyuncu. Popüler kültüre meze olması onun başarısından bir şey kaybettirmiyor.
    Bir de herkes 3 Idiots sebebiyle adama yüklenmiş. 3 Idiots o kadar da iyi bir film değil lakin bu adamın film kariyeri 3 Idiots'tan ibaret de değil. PK ve Dangal izlememiş kültür yoksunu adamlar gelmiş burada Aamir'i eleştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 16 Ekim 2017; 14:3:11 >
  • Amir khan Sevilmiycek bır adam degıl. Aslında ınsanlar fılmdekı karekterlerını sevıyor kendısı tanımıyorlar.
  • 3 idiots u seyrediyordum en son ikisi iş görüşmesinden felan ayrıldılar gelip pantolonlarını indirdiler aamirle yanındaki hatunun önünde orda utancımdan kapattım böyle saçmalık olamaz sadece o da değil saçma sapan dans sahneleriyle yarım saat uzatıyorlar boş yere filmi.

• piyasaya ölümüne basılan süper kahraman filmlerinden iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 17 Ekim 2017; 14:57:42 >
  • 3 idiots'i neden gömdüğnüzü hiç anlamadım zaten tipin biri hatta recep ivedikle kıyaslamış eğitim sistemini eleştiren filmi. ne diyim allah akıl fikir versin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.