DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rwb-PopSecret Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
133
Cevap
1
Favori
6.348
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      9443 Mesaj
      20 Ekim 2011 19:35:47 Konu Sahibi

Geçen yıl 4 Oscar ödülü kazanan ''King's Speech'' filminin yönetmeni Tom Hooper, Fransız klasiklerinden ''Sefiller''i beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

Hikayesi daha önce de film ve müzikallere konu olan Victor Hugo'nun ünlü romanı Sefiller'in son sinema uyarlamasında, ünlü Hollywood oyuncuları Anne Hathaway, Hugh Jackman ve Russell Crowe yer alacak.

''Rachel Getting Married'' filmindeki rolüyle Oscar'a aday gösterilen 28 yaşındaki aktris Hathaway'in ''Fantine'' karakterini canlandıracağı filmde, Jackman ana kahraman ''Jan Valjean''ı, Crowe ise onu takip eden polis müfettişi ''Javert''i oynayacak.

Yeni ''Sefiller'', 2012 yılının Aralık ayında gösterime girecek.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

0
      |
      |

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State-Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd - Hung-The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow -Vikings -The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions - Taboo

• Yarbay
      3281 Mesaj
      20 Ekim 2011 20:04:37
      Sefiller'i bilmeyen yoktur herhaldeKitabı okumadım ama film çıkarsa giderim sanırım iyi bir uyarlama ile çok iyi işler ortaya çıkabilir.
      |
      |

Ahmet Kaya Hayran Kulübü
    • Binbaşı
      1256 Mesaj

Android Beta Tester
      23 Ekim 2011 02:53:35
      kitabı beni sıkmıştı ama beyaz perde de seyir zevki yaşatacağı kesin

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke...
      Türlü düşmanlarla kanlı vuruşmalar...
      Yılarca süren savaş...
      Ondan sonra, içeride ve dışarıda saygılı ile tanınan...
      Yeni vatan, yeni sosyete, yeni devlet...
      İşte Türk genel devrimi.
    • Yarbay
      2382 Mesaj
      23 Ekim 2011 08:52:19
      Russle Crowe varsa mutlaka izlerim.Son zamanlarda tarihi filmlerde oyunculuk adına çok başarılı.Robin Hood'da da karakterin hakkını vermişti.Sefillerin kitabını büyük bir zevkle okumuştum filmi de iyi oacaktır.
      |
      |

• 23 Ekim 2011 10:20:53
      Kadroda keşke Gérard Depardieu'da olsaydı.
      |
      |

2006 üyesi.
    • Yarbay
      2150 Mesaj
      23 Ekim 2011 16:51:07
      Benim merak ettiğim bu oyunculardan birisi Marius rolünü üstlenecek mi? Eğer öyleyse çok kötü olur, hem Russel Crowe hem de Hugh Jackman yaş itibariyle o rolde sırıtacaklar. Gerçi Anne Hathaway'de Cosette rolünde sırıacak gibi ama yönetmene olan güvenimden eyvallah dedim şimdilik.

• Yüzbaşı
      636 Mesaj
      23 Ekim 2011 23:21:03
      Bu tür filmler sıktı kanaatimce. Ben pek birşey beklemediğim gibi, çok da cezbetmiyor beni.
      |
      |

• Yarbay
      9443 Mesaj
      29 Mart 2012 08:25:27 Konu Sahibi
      Filmin setinden ilk fotoğraflar...

Filmin vizyon tarihi 2013'ün Ocak ayı olarak açıklanmış.
      |
      |

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State-Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd - Hung-The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow -Vikings -The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions - Taboo

• Yarbay
      4218 Mesaj
      29 Mart 2012 09:54:21
      Güzel olabilir bekleyip göreceğiz.
      |
      |

• Yarbay
      7151 Mesaj
      29 Mart 2012 11:39:05
      fazla beklenti olmaksızın izlerim
      |
      |

Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Yarbay
      4987 Mesaj
      29 Mart 2012 13:38:18
      Yine önyargı ile izlerim.
      |
      |

ArrowBand of BrothersBates MotelBattlestar GalacticaBlack SailsBlue Mountain StateBoardwalk EmpireBreaking BadDa Vinci's DemonsDexterFargoFriendsFringeGame of ThronesGossip GirlHouse M.D.House of CardsHow I Met Your MotherLostMasters of SexNarcosOrange is the New BlackOZPrison BreakRomeSherlockSix Feet UnderSpartacusSupernaturalThe SopranosThe Vampire DiariesThe Walking DeadThe WireTrue DetectiveTwin PeaksUnder the DomeVikingsWestworld
    • Binbaşı
      1576 Mesaj
      29 Mart 2012 13:40:50
      Hugh jackmani ben yakistiramadim bir liam neeson degil ama izlenebilir bir film cikar sirf russel crowe yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Katılım Zamanı:15 Eylül 2006
    • Yarbay
      3528 Mesaj
      29 Mart 2012 14:58:51
      Bu Hathaway`de Hollywoodun torpillilerinden sanırım, ne diye iyi yapımlarda onda ısrar ediyorlar anlamadım...
      |
      |

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      29 Mart 2012 19:41:42
      quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

kitabı beni sıkmıştı ama beyaz perde de seyir zevki yaşatacağı kesin

....
      |
      |

It shall be done
      Mümin, kulluk elbisesi günahlarla yıprandığından onu, tövbe iğnesiyle yamayandır.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Mart 2012 19:45:25
      Kitabı bende okumadım. Ama filmi güzel olur

EDEBİM EL VERMEZ, EDEPSİZLİK EDENE, SUSMAK EN GÜZEL CEVAP EDEBİ ELDEN GİDENE...
    • Yarbay
      4218 Mesaj
      29 Mart 2012 19:51:56
      quote:

Orijinalden alıntı: -Optimus-

Kitabı bende okumadım. Ama filmi güzel olur

Boşver filmini falan abi git kitabını oku.
      |
      |

• Yüzbaşı
      729 Mesaj
      29 Mart 2012 22:09:20
      Bekleyemem 2013'e kadar 1998 yapımını izliyeyim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asphendus -- 29 Mart 2012; 22:10:12 >

Laiklik, asla dinsizlik olmadığı gibi, sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için, gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir. Laiklik, yalnız din ve dünya işlerinin ayrılması demek değildir. Bütün yurttaşların vicdan, ibadet ve din hürriyeti demektir.
      Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.
      Din, bir vicdan meselesidir. Herkes vicdanın emrine uymakta serbesttir. Biz dine saygı gösteririz. Düşünce ve tefekküre karşı değiliz. Biz sadece din işlerini, millet ve devlet işleriyle karıştırmamaya çalışıyoruz, kasde ve fiile dayanan bağnaz hareketlerden sakınıyoruz. Gericilere fırsat vermeyeceğiz
      Dünya'da her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalâlettir.
    • Yarbay
      3839 Mesaj
      29 Mart 2012 23:48:53
      quote:

Orijinalden alıntı: asphendus

Bekleyemem 2013'e kadar 1998 yapımını izliyeyim şimdi

Kitabın verdiği hissiyatı vermiyor...
      |
      |

Ölüm; başka bir baki aleme gitmek ve iman vesikasıyla
      saadet sarayına girmek için bir terhis tezkeresidir.

• Yarbay
      2486 Mesaj
      30 Mart 2012 00:18:31
      oscar mevsiminde vizyona girecek. müzikal yönü de var filmin oyuncu kategorilerinde başarılı olabilir.
      |
      |

• 31 Mart 2012 00:23:46
      Çocukken eski yapımını izlemiştim o zaman güzel gelmişti
      |
      |

bilcümle avratlar saçlarıma deli oluyorlar

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.